Hlavní Háčkování dětské oblečeníTinker adventní kalendář s taškami - pokyny pro papírové tašky

Tinker adventní kalendář s taškami - pokyny pro papírové tašky

Samozřejmě potřebujete více úložného prostoru pro větší adventní dárky. Tinker tento adventní kalendář s papírovými taškami. Skládání pytlů je jistě trochu časově náročné, ale stojí za to. Retro vzhled kalendáře jde velmi dobře s klasickými a romantickými styly interiéru. V této příručce přesně ukážeme, jak to funguje.

Adventní kalendář vyrobený z papírových sáčků je ideální pro uložení větších adventních dárků v něm. Do složeného sáčku se vejde maximálně jedno CD - pro ty, kteří již chtějí rozdávat co nejvíce během adventu, má tento kalendář pravdu.

Tinkerové tašky pro adventní kalendáře

Potřebujete adventní kalendář (24 papírových sáčků):

  • 24 listů papíru A4 (pergamen, vzorovaný stavební papír)
  • řemínek
  • 24 dřevěných svorek
  • tištěné nebo samostatně psané číselné štítky
  • lepidlo
  • Vánoční dekorace materiál

Krok 1: Na začátku musíte složit. Přeložte 24 papírových sáčků podle této příručky:

a) Umístěte papír A4 na stůl na šířku. Překlopte levou stranu doprava, ale pouze do té míry, aby zůstal volný pruh o šířce 2 cm.

b) Zbývající pásek se pak přehne a přilepí na levou boční plochu.

c) Taška nyní potřebuje podlahu. Přeložte spodní okraj 5 cm nahoru a dozadu.

d) Nyní odklopte oba spodní rohy podél okraje ohybu od kroku 3.

e) Poté uchopte otvor a vytáhněte jej. Výsledné hrany složte prsty - podlaha by nyní měla být rovná.

f) Nyní je podlaha zavřená. Přeložte spodní a horní polovinu doprostřed. Přeložte to uprostřed podlahy, jinak by zůstala díra. Poté slepte polovinu k sobě - ​​podlaha je zavřená.

g) Tašku lze teoreticky nyní použít, ale kdo chce, může to postrádat několik postranních záhybů. Zasuňte levou a pravou stranu o 2 cm a zpět. Výsledné záhyby se při otevření sáčku složí dovnitř. Hotovo!

Krok 2: Tento postup opakujte se zbývajícími 23 listy papíru. Po několika složených vánočních taškách by měli rychle jít po ruce.

Krok 3: Nyní je čas na výzdobu. Jednoduše vytiskněte naše číselné štítky a vystřihněte je. Pokud chcete, můžete dokonce psát čísla na kulaté štítky nebo přímo na tašky. Dopřejte své kreativitě volnost při zdobení. Připojte štítky k taškám.

Klikněte sem a stáhněte si šablonu řemesla:

Stáhněte si štítky s čísly

Krok 4: Před zavěšením sáčků na místě na vodítku je třeba je naplnit. Opět se rozhodujete podle uvážení a zájmů příjemce. S velikostí tašky můžete dokonce rozdat CD. Poslední dveře vánočního kalendáře by samozřejmě měly obsahovat zvláštní překvapení.

Krok 5: Nyní zavěste tašky na vodítku, jeden po druhém nebo v řadě. Jednoduše zabalte otvor sáčku kolem vodítka a vše zajistěte svorkou. Voilà - vánoční kalendář je připraven zavěsit.

Pod následujícími odkazy najdete celou řadu nápadů pro jednotlivé výplně adventního kalendáře:

  • Adventní kalendáře se plní pro muže
  • Adventní kalendáře se naplní pro ženy
  • Adventní kalendáře pro děti
Prádlo: jak často a kolik stupňů? Vlevo nebo vpravo?
Tučňák tučňák s dětmi - pokyny a nápady