Hlavní Háčkování dětské oblečeníPokyny pro Origami Lily: Přeložte papírové lilie

Pokyny pro Origami Lily: Přeložte papírové lilie

obsah

  • pokyny videa
  • Ilustrovaný průvodce krok za krokem

Stále jim chybí vhodná jarní dekorace a vy nechcete utrácet spoustu peněz ">

Na první pohled se skládání lilie zdá pro profesionály komplikované a rozhodně něco - to však není pravda. S trochou trpělivosti mohou dokonce i začátečníci rychle složit leknín.

Pro Origami Lily potřebujete čtvercový list papíru, buď v bílé nebo jiné světlé, přátelské barvě. V pastelových odstínech vypadá lilie nejkrásnější. Pokud chcete, můžete také vytvořit styl z papíru zabaleného drátu pro lilie. To však samo o sobě běží velmi ostře, že může být vloženo do vázy bez stylu.

pokyny videa

Následující video vám ukáže přesně to, co musíte zvážit v každém kroku. Video pro začátečníky je proto rozhodně doporučeno. Bavte se znovu skládat!

Ilustrovaný průvodce krok za krokem

Krok 1

Krok 1: Složte čtvercový list papíru jednou zleva doprava a jednou shora dolů uprostřed.

Krok 2: List musí být nyní otočen a položen na zadní stranu. Z tohoto pohledu složte obě úhlopříčky. List znovu otevřete tak, aby špička přilnula do středu.

Krok 2

Krok 3: Nyní uděláte z listu menší čtverec - místo něj jej umístíte špičkou nahoru a jedním směrem dolů. Vedením dvou protilehlých rohů k sobě se papír složí téměř sám na menší čtverec.

Krok 3

Krok 4: Umístěte tento menší čtverec před sebe tak, aby středová čára byla svislá a otevřená strana nahoru. Nyní složte pravý a levý roh podél této středové čáry.

Krok 4 a 5

Krok 5: Naneste papír a opakujte krok 4 s ostatními dvěma rohy.

Krok 6: Jednotlivé květy lilie se nyní formují. Chcete-li to provést, rozložte jeden z rohů složených v kroku 5 a složte je dovnitř proti záhybu. Toto opakujte se zbývajícími třemi rohy.

Krok 6

Krok 7: Papír musí být nyní před vámi, abyste mohli dále skládat. Chcete-li to provést, jednoduše složte levou stranu trojúhelníku vpravo, otočte papír a opakujte krok.

Krok 7
Krok 8

Krok 8: Nyní sklopte tupé protilehlé rohy podél středové čáry. Děláte to na všech čtyřech stranách lilie.

Krok 9: Otevřete záhyby z kroku 8 a složte rohy dovnitř a vytvořte vzestupný vrchol. Tento hrot je zploštělý směrem dolů.

Krok 10: Opakujte krok 9 na zadní straně. Když to uděláte, otevřete další dvě protilehlé tváře a opakujte krok 9 také s nimi.

Krok 9 a 10

Krok 11: Pomalu otevřete květinu a skryjte čtyři směrem ven směřující trojúhelníky směrem dovnitř.

Krok 11
Krok 12

Krok 12: Umístěte nyní špičatý špičatý diamant před sebe a složte rohy doleva a doprava od středové linie. Tento postup opakujte se zbývajícími třemi stranami.

Krok 13: Lilie je téměř hotová. Nyní vyzvedněte pero nebo jiný kulatý personál. Sbalte všechny čtyři okvětní lístky, aby předpokládaly vydutí ven.

Krok 13

Tip: Pokud si přejete vytvořit dvoubarevnou, ještě krásnější lilii, doporučujeme toto: jednoduše složte dvě lilie ve dvou různých barvách podle našich pokynů - jednu o něco větší než druhou - a umístěte je odsazeným způsobem. Hotovo!

Hotovo je origami lilie!

Skládání origami květiny nemusí být vždy velmi komplikované. Pokud úhledně složíte a úhledně utáhnete všechny rohy a hrany prsty, všimnete si rozdílu. Skládací umění Origami je samo o sobě umění, které se každý může naučit s určitou trpělivostí. Zaručujeme, že po jednom nebo dvou záhybech budete mít na paměti všechny kroky a lilie lze kdykoli znovu složit, a to i bez pokynů.

Která minerální omítka pro fasády - omítka minerální nebo silikonová pryskyřice?
Cenový podlahový talíř - tyto náklady jsou za m²