Hlavní Háčkování dětské oblečeníHáčkování dětské hračky - ruční zbraně a chrastítko

Háčkování dětské hračky - ruční zbraně a chrastítko

obsah

 • Materiál a příprava
 • Návod - Háčkování dětské chrastítko
 • Návod - Háčkujte hračku

Děti chtějí hračky, které stimulují smysly. Obzvláště velmi malé děti vykonávají uchopení a schopnost vést předmět rukou rukou k ústům. O něco později se přidají vzrušující zážitky pro oči a uši. Háčkování dětských hraček je pro potěšující matku stejně potěšením jako pro kohokoli jiného, ​​kdo touží po příchodu pozemského občana. Chrastítko a chrastítko uvedené v pokynech jsou skvělé jako hračky pro děti po dobu prvních týdnů po narození.

Hračky pro děti především musí být bezpečné. Především je třeba dbát na to, aby se nemohly oddělit žádné malé části, které by mohly dítě spolknout. Zpracovaný materiál by se neměl otírat a obsahovat žádné toxiny, protože děti vkládají všechno do úst. Kromě toho jsou na začátku života děti mnohem lépe rozeznatelné výrazné barvy než pastelové odstíny. Z tohoto důvodu jsou hlemýžďový drapák a housenka háčkované v jasně zelené barvě se žlutou barvou. Na ten pocit byl upuštěn. I když jsou dokonale umístěny, mohly by se uvolnit kvůli těžkému používání a ohrožovat bezpečnost dětí.

Materiál a příprava

Pro tyto dvě roztomilé hračky byla použita bavlna. Je to dobrý pocit a je odolný. Kromě toho se bavlna, kterou většina základní školy ví, háčkuje velmi snadno. Když to dítě má v ústech, nezanechává skvrny nebo chmýří. Pokud chcete použít jinou vlnu, ujistěte se, že vlna nemá chmýří. I malé vlněné rouno může dítě spolknout. Při výběru barev jste zcela zdarma, ale jak bylo uvedeno výše, vyberte si spíše silné barvy než pastelové odstíny, pokud je dítě mladší než šest týdnů. Tyto dvě hračky tak mohou také pomoci dítěti trénovat jeho vidění.

Používané oky jsou: Knittmaschen, Luftmaschen, pevná síť. Manuál je tedy velmi vhodný i pro začátečníky.

Vaše materiály můžete stále najít v zbylé krabici. Hračky pro děti se velmi snadno háčkují z vlněných útržků.

Potřebujete toto:

 • 50 g bavlna, zelená, velikost jehly 3.5
 • 50 g bavlna, žlutá, velikost jehly 3.5
 • zbytek bavlněné fialové
 • zbytek bavlněné fialové

(Fialové a fialové pruhy lze samozřejmě nahradit libovolnou barvou.)

 • Výplňový materiál, zde jemná nová vlna, syntetický materiál je také možný
 • 1 odvážná jehla s bodem
 • 1 háčkovací háček v odpovídající tloušťce
 • v případě potřeby prázdná plastová tobolka z dětského vejce, několik zrn rýže

Tip: Pokud nechcete zabudovat plastovou kapsli, jednoduše naplňte hlavu housenky výplňovým materiálem. Plastová tobolka s rýžovými zrny zajišťuje, že chrastítko může během pohybu dítěte chrastit. Díky plastové kapsli lze dětskou hračku umýt bez váhání.

Začněte háčkováním dětské chrastítko, protože tato hračka vás zrychlí. Hračka bude postupovat podle stejných pokynů v mnoha krocích. [Foto chrastítko]

Návod - Háčkování dětské chrastítko

1. Vezměte 9 ok zelené bavlny a vytvořte prsten.

Háčkování 8 kol robustních stehů. Vezměte prosím na vědomí, že na konci každého kola je uzavřen řetízkový steh. Vždy začněte kolo se dvěma vzduchovými oky.

Potom háčkujte jedno kolo fialové, jedno kolo zelené, jedno kolo fialové a dvě zelené.

2. Pokračujte v práci s bavlnou ve světle žluté. Háčkujte kolo jako předtím. Potom háčkování takto:

1. kolo: 2 stehy, * 2 stehy, dva stehy v jednom stehu *. Toto pořadí opakujte až do konce kola. Zavřete řetězovým stehem.

2. kolo: Stejně jako v 1. kole je nyní vaše práce dostatečná k tomu, aby fungovala plastová kapsle.

3. až 6. kolo: Háčkování háčkování, jak se zdá, začněte se dvěma stehy a dokončete kola štěrbinovým stehem.

Kolo 7: 2 vzduchové stehy, * 2 stehy, přeskočte jeden steh *. Toto pořadí opakujte až do konce kola. Zavřete řetězovým stehem.

Kolo 8: Háčkujte všechny stehy, jak se objeví, dokončete práci a nechte vlákno docela dlouhé, aby se použilo pro šití.

3. Nyní vyšívejte oči a připojte nit k zadní části práce, aby se neuvolnila. Vložte plastovou kapsli a sešijte hlavu housenky k sobě.

Nyní naplňte tělo housenky novou vlnou nebo jiným, omyvatelným výplňovým materiálem. Zavřete spodní konec a chrastítko je připraveno.

Návod - Háčkujte hračku

Vezměte 9 malých ok zelené bavlny a vytvořte prsten. Háčkování 8 kol robustních stehů. Vezměte prosím na vědomí, že na konci každého kola s uzavřeným řetízkovým stehem jste to již udělali v housence. Vždy začněte kolo se dvěma vzduchovými oky.

Potom háčkujte dvě kola fialové barvy, dvě kola fialové barvy a znovu dvě kola fialové barvy. Pak budete pokračovat v práci s 8 koly v zelené barvě. Opakujte pruh, proveďte další 4 kola zeleně a začněte háčkování hlavou žlutou vlnou. Háčkování 4 kola jako předtím. Poté postupujte podle pokynů.

1. kolo: 2 stehy, * 2 stehy, dva stehy v jednom stehu *. Toto pořadí opakujte až do konce kola. Zavřete řetězovým stehem.

2. kolo: Stejně jako v 1. kole je nyní vaše práce dost na hlavu šneka.

3. kolo: Jak háčkovat 2. kolo.

4. a 5. kolo: Háčkujte všechny stehy, jak se objeví.

6. a 7. kolo: 2 vzduchové stehy, * 2 pevné stehy, přeskočte jeden steh *. Toto pořadí opakujte až do konce kola. Uzavřete kolo jako obvykle řetízkovým stehem.

Chcete-li chapadlo zavřít, přišijte zadní, zelený konec k přechodu do žluté části. Tato sekce není plněná. Takže nabízí malé dětské ruce více příležitostí k uchopení. Nitě vyšijte tak, aby se neuvolnila.

Nyní otevřete oči. K tomu použijte dobře rozpoznatelnou kontrastní přízi. Šnek nemá oči, ale pocity, ale pro děti je tato varianta bezpečnější.

Konec příze dobře připevněte k vnitřní části práce. Poté naplňte hlavu šroubu a vytáhněte otvor k sobě. Vaše hračka je připravena. Můžete nechat dítě provést první praktický herní test.

Pokud stále chcete ozdobit chrastítko a chrastítko, zašijte jednu nebo dvě květiny, jak můžete vidět na fotografii níže. Květiny jsou háčkované takto:

1. kolo: Vytvořte 3 kruhy do kruhu.

2. kolo: Zpracujte 5 těsných stehů v kruhu a dokončete kolo štěrbinovým stehem.

3. kolo: Začněte dvěma vzduchovými stehy, udělejte 3 stehy ve stejné díře a poté postupujte štěrbinovým stehem. Tento postup opakujte až do konce kola. Květiny šijeme pevně. Pokud zjistíte, že se květiny po umytí nebo hře uvolní, okamžitě je opravte.

Tato dětská hračka funguje dobře, pokud vám z hlavní práce zbyla vlna. Takže jste vždy dobře připraveni, když sousedé nebo přátelé oznámí potomstvo.

Ohněte měděnou trubku sami - Pokyny pro tenkostěnné trubky
Tvorba Origami Peace Dove - skládací holub: Pokyny + originál