Hlavní Háčkování dětské oblečeníCraft Nápady na jaro - Jednoduché řemeslné tipy

Craft Nápady na jaro - Jednoduché řemeslné tipy

obsah

 • Mnoho jednoduchých nápadů pro jaro
  • Zdobené květináče nebo láhve
  • Make květiny
  • Türkranz
  • Jarní Řeřicha
  • Dekorace do zahrady
  • Další malé nápady na řemesla

Jaro vyvolává typické asociace, které jsou prozkoumávány a využívány k vytváření nápadů. Jak však jaro často přichází dříve, a proto pro mnoho lidí docela nečekaně, následují jednoduché řemeslné nápady, které rychle přinesou jarní náladu do vašeho domova.

Jaro: Laue vánek, klíčení zelené, konečně barevné květy po dlouhé, fádní době - ​​a co to vlastně má s vlající modrou stuhou na něm ">

Jaro se jeho modrou stužkou znovu chvěje vzduchem;
Sladké, známé vůně zdánlivě pruhují zemi.
Fialky již sní, chtějí přijít brzy.
- Poslouchej, z dálky tichý zvuk harfy!
Jaro, ano, jsi to ty! Slyšel jsem tě!

Mörike zahrnul do své básně spoustu jarních asociací, modrou oblohu, čistý vzduch a voňavé květiny - ačkoliv není jisté, že sladké a známé vůně pocházejí z fialek nebo Luiseovy 25leté ženy Zapojeno ve stejném roce ...

Barva „modrá“ je symbolem jara, a proto by se měla odrážet ve vaší výzdobě. Ale to nemusí být. Jiné, přátelské barvy a pastelové odstíny jdou dobře na jaře. V každém případě, jaro má co do činění s růstem a květinami a z této skutečnosti vyvstávají některé z nejkrásnějších řemeslných nápadů pro jaro:

Mnoho jednoduchých nápadů pro jaro

Zdobené květináče nebo láhve

Dalo by se říci, že je to PRVNÍ nápad pro jaro: květináče, které jsou malovány jako jaro a v z. B. svěží jarní byliny. Budete potřebovat jednoduché hliněné hrnce, samozřejmě, s tácky, které jsou také zdobené.

Barvy pro malování:

Akrylová barva: Akrylová barva kryje velmi dobře a může být stírána / opravena za mokra, již v suchu. Jednou nevýhodou je to, že způsobuje, že hlinka hrnce je po sušení hustší, jejíž poréznost je ve skutečnosti dobrá pro růst rostlin.

Plaka Color: ... je obchodní značka (Pelican) pro kaseinovou barvu. To zakrývá tón květináče s otevřenými póry, ale nemusí být nutně odolný proti povětrnostním vlivům a vlhkosti.

Kasein nebo vápno: Tato barva, např. B. Křída, je šetrná k životnímu prostředí a netoxická.

Voda a tónovací barva: ... můžete si koupit téměř kdekoli, ale má tu nevýhodu, že v případě pochybností nepokryjí tak dobře.

Ideální jsou také kbelíky Zinkin, které natíráte akrylovou barvou. Stejně tak jsou nepropustné pro vodu - takže motivy lze upevnit čirým lakem a učinit je vodotěsnými.

Ale i staré skleněné láhve, ze kterých jste odstranili štítky (nejlépe namočené v horké vodě), mohou být barevně vyzdobeny, natřeny a jsou zvláště dekorativní. Akrylové barvy a skleněné barvy jsou pro to nejlepší.

Pokud nemáte v domě žádné barvy, můžete také hrnce a lahve zabalit přízí nebo vlnou.

Pokud hledáte motto malby, vaše kolekce květináčů se promění v harmonickou „dekorační show“. Například monochromatický se symboly (zjednodušené ptáky, srdce, květiny ...), požadované barvy hravými vzory nebo celý tematický svět.

Make květiny

Jaro a květiny patří dohromady jako smola a síra. Výhodou pro všechny fandy je, že květiny mohou být velmi snadno drotčí a skládají. Často potřebujete pouze obyčejný papír nebo krep, stejně jako nůžky a lepidlo.

Papírové květiny:

Papírové květiny se rychle vyrábějí z pevného kartonu, barvy nebo barevného papíru a lepidla.

Origami lilie

• Vystřihněte tvar květu, obarvte z obou stran nebo ho přilepte barevně
• Dřevěnou tyčinku lze vložit jako stopku dvěma malými řezy ve střední oblasti

Tento papírový květ může být opravdu velký, pak pár nádherných květů stačí jako jarní dekorace.

V designových domácnostech se origami vyrobené z bílého nebo pastelově zbarveného papíru hodily lépe než krep. Skládání origami květin není snadné - začněte jednoduchými pokyny. Například s touto origami lilií podle tohoto průvodce skládáním: //www.zhonyingli.com/origami-lilie-falten/

Nebo skutečný narcis - rozhodně ne nejjednodušší řemeslný nápad, ale rozhodně vhodný pro jaro:

K vykompenzování obtížných narcisů existuje ještě jarní kytice origami z „Sticky Notes“. Malé rychlé poznámky jsou k dispozici v jemných jarních barvách, a proto se velmi dobře hodí k heslu:

Leknín z ubrousku

Ozdobte na jaře dekoraci vašeho stolu a složte ubrousky, ať už jsou vyrobeny z látky nebo papíru, do leknínu: //www.zhonyingli.com/servietten-falten-seerose/

Krepové květiny:

Palačinka je velmi univerzální. Především s vlnitým povrchem a velkým výběrem barev můžete použít krep na výrobu všech druhů květin v široké škále tvarů. Zde je přehled se čtyřmi řemeslnými pokyny: //www.zhonyingli.com/blumen-aus-krepppapap-basteln/

Pro začátečníky je růžový květ na první pohled určitě výzvou, ale tento průvodce vám ukáže opak. Je tak snadné vyrobit růže z krepového papíru.

Růže a Lotosový květ z krepového papíru

Nebo udělejte velké, ploché květiny připomínající leknín nebo lotosový květ. Vše, co k tomu potřebujete, jsou pouze krep, lepenka, nůžky a lepidlo.

Květiny z polymerové hlíny:

Řemeslný materiál Fimo je všestranný talent a může být mimo jiné užitečný pro jarní dekorace.

Stručné pokyny: Role 1 cm role z barevné polymerní hlíny. Znovu je nakrájejte na kousky o délce 1 cm, které se pak zformují do kuliček a zplodí. Nyní stačí vystřihnout obrys lístku nebo jej vystřihnout pomocí formy cookie. Umístěte jinou barevnou kouli do středu a stiskněte dolů. Nyní jehlou s roládou propíchněte otvor pro závěs. Květiny pečte na pekáčku při 130 ° C po dobu asi 30 minut. Potom musí být ochlazeny a utěsněny čirým lakem. Nyní jen protáhněte barevné stuhy a pověste kdekoli v obývacím pokoji.

Vydělejte spoustu květin, ať už tónů květin nebo tónů skutečně pestrobarevných, a umístěte je všude v domě jako dekorace. Jaro je tady, dokonce i v deštivém dni!

Türkranz

Proutěný věnec s origami motýly

Klasický dveřní věnec se těší nepřetržité oblibě a vždy se vyplatí zachovat staré zvyky. Věnec z jarních dveří si můžete vyrobit velmi rychle - stačí kombinovat některé zelené a několik květů:

 • větev věnec holých zimních větví zdobených zelení a květinami přináší do domu skutečný časný jaro
 • Vázejte větve (možná kolem kovového prstence), větve rostlin s živými ploty atd., Podle potřeby připojte jarní květiny
 • Používejte čerstvě vybrané větve a květiny se stopkami
 • Svázat květiny, protože netrvají věčně, když je nasadíte a uvázáte je pěknou stuhou, uspořádání lze rychle obnovit
 • Spojte věnec s jinými řemesly, jako jsou papírové květiny, motýli nebo ptáci

Záhyby motýlů Origami vypadají takto: //www.zhonyingli.com/origami-feathers-folds/

Pozdrav u dveří, který vítá jaro, nemusí přijít jako věnec. Existuje mnoho dalších možností, zejména pokud jde o rychlé a snadné - stačí zavázat jarní kytici s věncem, který jste dostali včera. Zvláště dekorativní jsou také malé vysazené koše nebo jen celá váza na dveřích.

Jarní Řeřicha

Jaro a klíčící zelená jsou jednota a s Řeřichou můžete nechat klíčit něco jiného. Cress s tím dělá hodně „nesmyslů“: Cress roste na všem, co by teoreticky mohlo poskytnout živnou půdu pro rostlinu: Roste na bavlněné vlně a rockové vlně, na volné plsti a na dalších věcech, které se rozřezávají do tvaru a postavy odejít.

Mohli byste nakreslit srdce Řeřichy a ozdobit barevnými květinami. Můžete připomenout příliš mnoha pracovním partnerům, že jaro je ...

... a každou vyřazenou hračku svých dětí můžete na jaře ošetřit sekundárně jednoduše tak, že ji přilepíte kouskem látky a poté na ni vysadíte řeřichu.

Dekorace do zahrady

Samozřejmě můžete použít všechny předchozí nápady na zahradě a ozdobit je tím. Nyní však postupujte podle tipů na zdobení, které jsou zvláště vhodné pro venkovní použití.

Můžete vyrobit mnoho malých barevných větrných mlýnů vyrobených z nepromokavého materiálu a distribuovat je po celé zahradě: //www.zhonyingli.com/windrad-selber-basteln-anleitung/

Rychlá a snadná jarní nálada přináší také barevné smyčky na větvích, od jednoduché dárkové pásky nebo pruhované kapely, která se třepotá ve větru. Stejně dekorativní jsou ptáci malovaní na karton a pak vystřihnutí, které můžete připevnit ke stromům.

Barevné voskové pochodně zajišťují první, zkažené večery venku pro náladové osvětlení, stejně jako lucerny a víla v jarních barvách.

Další malé nápady na řemesla

Například můžete snadno vyrobit ratanové kuličky sami pomocí obyčejné pásky z přírodního vlákna a pasty. Za tímto účelem nejprve vyhodíte do vzduchu balón ve vhodné velikosti a zabalíte ho kolem pramene. Dobře se natřete pastou na tapety a nechte ji zaschnout. Jakmile celá věc vyschne, vyhoďte balón a speciálně vyrobený ratanový míč je připraven.

svíčka kontejnery

Tealight kontejnery z papírového drinku s naší řemeslnou šablonou ve formátu PDF - odřízněte kus papíru a odřízněte podle pokynů a odřízněte. Tealight je pak umístěn uprostřed. Pokud jde o papír, podívejte se na jarní barvy a vůni svíčky pro typickou svěží květinovou vůni. Hotovo je perfektní jarní tealight!

Klikněte zde: Pokyny si můžete stáhnout

Klikněte zde: Pro stažení šablony řemesla

Vytvořte si vlastní sluneční hodiny - pro veselé hodiny na začátku roku je sluneční hodiny velmi výhodné. Stačí se podívat na to, co je třeba zvážit při tvorbě vlastních slunečních hodin: //www.zhonyingli.com/sonnenuhr-basteln-ausrichten/

Malované větve jako ozdobné a závěsné tyče jsou velmi snadno vyrobitelné. Stačí vyzvednout několik padlých větví na další procházce lesem a poté je namalovat v požadované barvě. K tomu je vhodná akrylová barva. Namalovaná větev musí být připevněna pouze ke stropu na správném místě ve vašem bytě. Malé ptáky nebo papírové motýly vypadají zvláště ozdobně.

Prádlo: jak často a kolik stupňů? Vlevo nebo vpravo?
Tučňák tučňák s dětmi - pokyny a nápady