Hlavní Háčkování dětské oblečeníTvorba s uzávěry lahví - 10 kreativních nápadů s korunou piva pro děti

Tvorba s uzávěry lahví - 10 kreativních nápadů s korunou piva pro děti

obsah

 • Vytváření s uzávěry lahví
  • Uzávěrem Magnety
  • Větrné zvonkohry z pivních korun
  • kapsle macarons
  • Pivo Crown knoflíky
  • Pivo Crown Flower
  • Přívěsky na řetězy nebo náhrdelníky

Korek s uzávěry lahví je zajímavou alternativou k klasickým materiálům. Obzvláště děti si užívají kreativních nápadů na korunu piva, protože mohou žít se svou představivostí a jednoduchými metodami mohou rychle dosáhnout uspokojivého výsledku. Zejména výběr barev a vzorů umožňuje řadu návrhů, které lze perfektně implementovat. Je také snadné malovat a lepit kovové uzávěry.

Pokud jste nadšeni z práce s vlastními dětmi nebo se pravidelně staráte o skupiny malých darebáků, pohrávání s uzávěry lahví je skvělý způsob, jak pracovat a být kreativní. Díky své hmotnosti, struktuře, barvě a vzorům se plechové uzávěry snadno ohýbají, lepí, propíchávají nebo lakují, a proto se často používají pro řadu DIY projektů.

Z lisovaných listů lze vytvořit nejen dekorativní umělecká díla, ale i efektivní každodenní předměty, které můžete snadno vyrobit sami. Pro mnoho projektů nepotřebujete ani nástroje, protože mohou být vyrobeny samostatně nebo společně s dětmi.

Vytváření s uzávěry lahví

10 kreativních nápadů s korunou piva pro děti

Pokud chcete kombinovat korunní zátky se svými dětmi s malými uměleckými díly nebo praktickými předměty každodenního života, existuje mnoho nápadů.

Používají se různé techniky:

 • malovat
 • hůl
 • kopí
 • ohyb
 • sprej
 • vyplnit

Toto je jen malý přehled o tom, jak můžete zpracovat uzávěry lahví a proměnit je v nové projekty. Výhodou je jednoznačně jednoduchost způsobu manipulace s uzávěry. Sotva existuje žádná síla nebo použití potřebného vybavení, což činí výrobu s uzávěry lahví obzvláště zajímavé pro děti.

Abych vám dal nápady na svůj vlastní design s korunami na pivo, najdete pod 10 kreativních nápadů na korunu na pivo, z nichž některé lze realizovat i bez zakoupení v řemeslné dílně, pokud již máte odpovídající nádobí doma. Je důležité vědět, jak je zneškodnit.

 • vzít kladivo
 • Opatrně zatlačte hroty dovnitř
 • alternativně přikryjte maskovací páskou
 • alternativně odřený

Při tvorbě uzávěrů lahví byste měli tento krok určitě použít, pokud se jedná o děti . Ty se mohou rychle zranit při bodcích, zejména pokud jsou ostré.

Uzávěrem Magnety

Nejoblíbenější řemeslné nápady používající uzávěry lahví jsou magnety. Obzvláště děti si tento řemeslný nápad užijí, protože na konci mohou samy zavěsit magnety na uzávěry . Nejlepší ze všeho: stěží vyžadují jakékoli materiály a postup je velmi jednoduchý. Kromě toho si můžete vy nebo děti vybrat design magnetů, což je hodně legrace.

Potřebné nádobí k tomu jsou:

 • Korunkové čepice o průměru 26 mm a 29 mm
 • Lepicí pistole nebo lepidlo
 • Magnetické dlaždice (100 kusů stojí asi 6 eur)

Kromě toho můžete i nadále používat barvy nebo nálepky k přizpůsobení pivních korun podle svých vlastních preferencí. Akrylové barvy nebo sprejové barvy jsou nejlepší volbou pro lakování, v závislosti na tom, jak by měly vzory vypadat. Můžete dokonce přilepit ozdobné prvky, jako jsou rozkývané oči nebo malé umělé květy, které definují styl. Před připojením magnetu ozdobte uzávěry lahví.

Postupujte podle tohoto průvodce:

 • Vypláchněte víčka lahví uvnitř
 • sucho
 • připevněte pomocí superglue magnetu

 • nechte to zaschnout, ozdobte korunkové magnety, jak chcete

Poté můžete magnet ihned použít. Velkou výhodou magnetů je možnost zpracovat i velké množství během krátké doby . To například usnadňuje drotování celou abecedou.

Větrné zvonkohry z pivních korun

Kreativní nápady na korunu piva inspirují především svou jedinečnou rozmanitostí. Při tvorbě uzávěrů lahví můžete dokonce pomocí zvukového doprovodu vytvořit zvonek, který přitahuje pozornost po celý rok. K tomu můžete použít různé materiály pro zavěšení, od děrované kovové misky po dřevěné tyčinky až po lahve.

Zde můžete nechat svou fantazii poběhat divoce. To je také případ řetězců nebo řetězců, které používáte pro tento projekt. Samozřejmě se zde také můžete rozhodnout o stylu pivních korun.

Následující pokyny pro konstrukci zvonkohry:

Krok 1: Začněte připojením uzávěrů lahví. Za tímto účelem vyvrtáte malou hranu několika milimetrů podél okraje, skrz kterou pak můžete provést řetězové nebo řetězové články.

Krok 2: Začněte provléknutím struny skrz dno všech uzávěrů lahví. S každým uzávěrem na lahev musíte na drát uvázat uzel, aby se nesklouzl.

Krok 3: Jakmile jsou všechny korunky piva našroubovány a upevněny, připojte jednotlivé prvky k základně, která je zase připevněna k háčku na stropě provázkem.

Je vhodné mít místo chráněné před vlhkostí, protože to vám umožní malovat nebo lepit korunky piva, aniž byste ztratili svůj design kvůli dešti nebo sněhu. Při zavěšení se ujistěte, že šňůra je silná a háček dostatečně silný, aby unesl hmotnost zvonku.

Ve srovnání s ostatními větrnými zvonkohry je zvuk trochu tišší, zejména pokud používáte jen pár pivních korun.

kapsle macarons

Díky jejich tvaru jsou uzávěry lahví ideální pro pěkné projekty, které mají své vlastní jedinečné kouzlo. Patří sem koruna korkových macaronů . Tento nápad vytváří dvě uzávěry lahví, které se tvoří a vyplňují dvě poloviny makaróny. Tato myšlenka inspiruje děti i dospívající, protože je lze udržovat v různých barvách.

Potřebujete makarón:

 • 2 uzávěry lahví stejné velikosti
 • Super lepidlo nebo horké lepidlo
 • barevné pěnové gumy

Přilepte oba uzávěry lahví přímo k sobě a upevněte je. Poté můžete například na lepenou plochu aplikovat malé třpytivé dlaždice nebo je natřít po nanesení malého silikonu. Nezapomeňte použít pastelové barvy, protože klasické francouzské macarony jsou vyzdobeny v jemných barvách. Obzvláště dívky rádi macarony vyrábějí. Pokud uprostřed přidáte další kabel, můžete Makarony zavěsit.

Nebo naplňte svůj Makaron lepicí houbou před lepením. Pro tento výřez z těchto malých kruhových tvarů a použít jako měřítko nebo šablonu vaše korunky čepice použité.

Vystřihněte další kruh Moasgummi a nalepte jej na svůj první řezaný piškotový dort.

Poté nalepte druhý uzávěr láhve. A váš první Macaron je hotový!

Pivo Crown knoflíky

Knoflíky se nosí v mnoha subkulturách a pro různé účely a jsou skvěle prezentovány jako zajímavý design . K tomu potřebujete pouze pivní korunku, bezpečnostní špendlík a lepidlo nebo horké lepidlo.

Ideální by byly brožecí jehly, protože mají širší stranu, přes kterou lze superglue nanášet snadněji a poskytuje větší stabilitu . U tlačítka nejprve upravte design podle svých představ a potom přilepte jehlu superglue. Nechte uschnout a tlačítko je připraveno k použití.

Tip: Můžete dokonce udělat knoflíky pro vaše oděvy z pivních korun, pokud odlomíte okraj a poté vyvrtejte čtyři malé otvory do talíře. Pak můžete jednoduše knoflíkem "knoflík" na příslušné oděvy a tím obnovit vaše šatník nebo upcycle staré košile.

Sněhuláci s kouzlem

Jako vánoční dekorace je oblíbená kombinace tří uzávěrů lahví, které představují jednotlivé koule Santa Clausa. Z tohoto důvodu vymalováte vnitřek zcela bílou, hlavu obličejem a střední část třemi až čtyřmi černými tečkami pro knoflíky, které jsou typické pro sněhuláky.

Jednotlivé prvky jsou přilepeny přes zuby a k hlavě, přes kterou lze zavěsit sněhuláka, přichází šňůra.

Zahrada s malým uzávěrem

Pokud jste zahradní fanoušek, můžete realizovat malé zahradní projekty ve větších uzávěrech lahví. Důraz je kladen na použití předmětů, jako je suchý mech, kousky dřeva, kameny, postavy a další, které umožňují „zahradní design“. Děti si mohou při vytváření vlastních zahradních návrhů nechat svou fantazii vyběhnout.

Nejprve přilepte mech a poté přidejte další materiály a ozdobné prvky. Zahradní koncepty, jako je asijská skalka nebo pohádková zahrada, lze snadno implementovat s nezbytnou intuicí.

Praktické tealights

Vytváření uzávěrů lahví vám také umožňuje vytvářet efektivní tealights, které můžete znovu a znovu doplňovat.

K tomu potřebujete následující materiály:

 • včelí vosk
 • Tealight knoty (100 kusů za přibližně 3 eura)
 • hrnec
 • kuchyň teploměr

Začněte čištěním a sušením vybraných uzávěrů lahví. Potom zahřejeme včelí vosk na 70 ° C, což je ideální teplota pro nalévání čajových svícnů, a umístěte čajový svit přímo do středu korunního korku. Držte to a nalijte trochu včelího vosku do uzávěru láhve.

Nenechte přetékat vosk. Nyní chvíli počkejte, až pustíte knot a pak tealight musí vychladnout. Před použitím počkejte, až se čajové svíčky zcela vychladnou. Tealights jsou přitažlivá a snadno vyrobitelná.

Pivo Crown Flower

Tyto květiny jsou přitažlivou alternativou k umělým květinám a dělají dětem radost. K tomu potřebujete další korunní čepice, kleště, horké lepidlo a tyč, ke které jsou připevněny.

Nejprve postavte květ ze sedmi uzávěrů lahví:

 • dejte uzávěry lahví jako květ

 • slepit rozhraní dohromady

 • připevněte je k hůlce horkým lepidlem a nyní také nalepte korunkové zátky na zadní stranu květu

Uprostřed nyní připevníte větší uzávěr láhve než květinový střed.

 • v polovině výšky přilepte na každou stranu dva uzávěry lahví
 • To jsou listy

Pokud chcete místo oválných listů oválné listy, posuňte je spolu s kleštěmi a pevně je přilepte. Můžete také sestavit svoji korunku z korku z ohýbaných pivních korun a poté jednotlivé kousky slepit dohromady.

Tip: Stejně populární jako pivní korunní květy jsou jedle vyrobené z bílých nebo zelených okenic, které jsou vrstveny a slepeny dohromady jako strom. Měli byste samozřejmě zdola nahoru snížit průměr stromu a získat klasický tvar kužele, který připomíná vánoční stromeček.

Korunová korková deska pro jedinečný vzhled

Jednotlivé talíře můžete drotat z uzávěrů lahví, které lze použít jako povrch stolu nebo jako dekorativní prvek.

K tomu potřebujete:

 • zálivky
 • dostatek uzávěrů lahví
 • Dřevěná deska nebo stůl v požadované velikosti
 • Silikon nebo lepidlo (silikon je účinnější)
 • rukavice
 • gumové klouby
 • mycí houba
 • mikrovlákno tkaniny
 • Akrylová barva v bílé barvě

Pokyny jsou popsány následovně.

Krok 1: Nejprve nalepte stolní desku na uzávěry lahví. Za tímto účelem je žádoucím způsobem opravte. Pokud používáte silikon, počkejte 12 hodin po slepení, protože musí být zcela pevný.

Krok 2: Poté smíchejte spárovací hmotu a rozdělte ji mezi a mezi korunami piva. Ujistěte se, že mezery vyplňte hlavně, protože musí být uzavřeny. K tomuto kroku používáte gumu a houbu, které umožňují přesnou práci. Nejprve vytáhněte gumu přes maltu tak, aby se rozprostřela. Poté nadbytečnou vlhkou houbu odstraňte.

Krok 3: Potom vyčkejte nějakou dobu, než povrch důkladně vyleštěte hadříkem z mikrovlákna. Případně natřete viditelné dřevo.

Tip: Pokud budete mít trochu více času, nemůžete se znovu nastartovat stejným způsobem jako desková hra jako šachy nebo lidské nepříjemnosti. Za tímto účelem jsou jednotlivá víčka tříděna podle barvy, lepena podle vzoru a připevněna spárovací hmotou, takže je lze použít i po vysušení.

Přívěsky na řetězy nebo náhrdelníky

Dalším pěkným nápadem je design náhrdelníku, který můžete rozdat nebo se nosit. K tomu je třeba vrták, náhrdelník, malý klíčenka a uzávěry lahví v požadované velikosti, barvě a vzoru. Jakmile tyto položky získáte, proveďte následující.

 • Stiskněte kleště pevně k sobě, abyste vytvořili bod
 • Opatrně vyvrtejte díru přes hrot

 • průchod klíčenkou skrz otvor

Klíčenka je nyní pevně na svém místě.

 • Nyní protáhněte řetěz prstenem nebo ozdobte korunkový korek, například lakem na nehty, dekorativně a dle libosti

Nemusíte dělat více, abyste si vytvořili atraktivní náhrdelník nebo jiný přívěsek. Uzávěry lahví s velkým průměrem jsou zvláště vhodné, protože mohou být snadno opatřeny požadovaným designem. Děti si zde mohou nechat uvolnit páru a vyzkoušet různé možnosti designu .

Ohněte měděnou trubku sami - Pokyny pro tenkostěnné trubky
Tvorba Origami Peace Dove - skládací holub: Pokyny + originál