Hlavní Háčkování dětské oblečeníTvorba s pouzdry - 4 skvělé nápady pro výzdobu

Tvorba s pouzdry - 4 skvělé nápady pro výzdobu

obsah

 • Nalijte svíčky do mušle
 • Shell Kerzenglas
 • Vydělávejte skořápky
 • Muschelohrringe

Sběr skořápek je součástí každé dovolené na pláži. Ale co potom uděláte s mnoha shromážděnými kousky ">

Odkud získáváte náboje? Na pláži samozřejmě najdete skořápky - jděte na příští letní dovolenou, ale častěji na procházku. Najdete zde mnoho barevných variant. Samozřejmě musíte mít štěstí a najít ty pravé skořápky. Pokud si chcete vyrobit mušle, aniž byste museli dříve chodit na dovolenou, můžete si je také koupit v obchodě nebo si je objednat online. V dobře zásobených obchodech najdete občas 100 g za málo peněz.

Tip: Pokud chcete jíst šneky, příště si jen vyzvedněte škeble šneků. Jsou ideální pro svíčky s malými skořápkami.

Nalijte svíčky do mušle

Potřebujete:

 • Mušle ve skořápce nebo ze šneku
 • staré zbytky vosku nebo granule vosku
 • knot
 • nůžky
 • zubní párátko
 • prázdná plechovka
 • rukavice
 • Hrnec a sporák

instrukce

Krok 1: Nejprve potřebujete roztavený vosk. Jednoduše nasekejte staré svíčky nebo zbytky vosku, které stále najdete v domácnosti, nebo si můžete zabalit malý balíček voskových granulí. To je již v řemeslné dílně k dispozici za pár eur.

Poznámka: Nepotřebujete hodně vosku na svícen skořápky, takže se vyplatí pouze tehdy, pokud chcete odevzdat několik svícnů.

Krok 2: Na sporák položte hrnec vody. Vosk se rozpustí ve vodní lázni. Starý může sloužit jako tavicí hrnec. Umístěte cín s zbytky vosku do vodní lázně a zapněte sporák. Jakmile se voda páří, můžete nastavit teplotu dolů - voda se nemusí vařit.

Tip: S malými kousky pastelky můžete bílý vosk zbarvit okamžitě.

3. krok: Vosk začíná pomalu tát. Mezitím připravte knot svíčky. Odřízněte kus 5 cm od knotu a jeden konec připevněte k párátku. Nyní můžete vložit knot do skořápky - párátko to udržuje. Pokud je to stále příliš dlouhé, jen kousek odřízněte.

Důležitá poznámka: Nejprve zkontrolujte skořepiny, pokud nemají malé otvory, kterými může vosk protékat později.

Tip: Když se pustíte, padají břišní škeble. Řekneme vám trik - použijte uzávěr na lahve jako držák.

Krok 4: Jakmile se vosk úplně roztaví, odstraňte plechovku rukavicemi z vodní lázně. Ihned poté pomalu a opatrně nalijte vosk do mušlí, dokud není plný. Ujistěte se, že knot zůstává pěkně uprostřed.

Krok 5: Nyní stačí jen počkat, až vosk ztuhne. Pokud je to váš případ, prostřihněte knot a svíčka je připravena!

Shell Kerzenglas

Potřebujete:

 • skořápky
 • horké lepidlo
 • jam jar

instrukce

Toto dekorativní svíčkové sklo je hračkou pro děti. Jednoduše připojte různě velké a různě zbarvené skořápky horkým lepidlem k džemu. Začněte lepením na dno a pracujte kolem první řady. Pak nalepte druhou řadu a vyplňte mezery ostatními mušlemi. Můžete postupovat podle vzoru, nebo na něj jen barevně přilepit.

Tip: Po nalepení přitlačte každou skořápku prsty pevně na sklo po dobu asi 20 sekund, aby opravdu dobře držel.

Po zaschnutí lepidla je sklo připraveno. Ke sklenici můžete také připevnit šňůry, dřevěné korálky nebo dokonce i malé peří - stačí to nalepit na sklo, což podtrhuje námořní vzhled. Malé kuličky jsou zvláště vhodné pro vyplnění mezer.

Tímto způsobem můžete ozdobit téměř vše mušlemi, jako jsou rámečky na obrázky, dřevěné krabičky, brýle, ozdobné talíře a a. Stačí se rozhlédnout po domě a vytvořit elegantní designové kousky.

Vydělávejte skořápky

Potřebujete:

 • mnoho různých nábojů
 • nylonové vlákno
 • Vrták a tenký vrták
 • starý kus dřeva
 • nůžky
 • větev
 • korále
 • možná lepidlo

instrukce

Krok 1: Na začátku jsou jednotlivé skořepiny opatřeny otvory. Položte starý stůl nebo dřevěnou desku na stůl - pokud během vrtání sklouznete nebo vrtáte příliš daleko, váš stůl bude chránit. Poté, s vrtnou hlavou uvnitř skořepiny, pomalu vyvrtejte otvor ve skořápce. Podle toho, kam chcete zavěsit skořepinu, umístěte díru. Důležité je, že vrtáte zevnitř. Vnější část skořepiny je klenutá a strukturovaná - můžete snadno vyklouznout.

2. krok: Nyní odřízněte dostatečně dlouhý kus nylonové nitě. To je velmi stabilní, průhledné, a proto ideální pro shell-mobile.

3. krok: Nyní musí být mušle navlečeny a připevněny k nylonovému vláknu. Začneme dlouhou skořápkou. Protože je obtížné vyvrtat díru skrz tuto silně zakřivenou skořepinu, používáme zde trik. Konec vlákna navlékneme na korálek a vytvoříme dvojitý uzel. Tato perla spolu s nití je pak nalepena do otvoru skořepiny. Konec niti je tedy dokonale skryt a skořepina je pevná. Poté se navlékne více skořápek a perel a každá se připevní dvojitým uzlem.

4. krok: Mobil se nyní skládá z několika skořepinových řetězců, které nyní musí být svázány pouze s větví nebo sloupem.

Venku v zahradě nebo u okna se tento skořápkový mobil nejlépe používá, když vítr jemně fouká a škrábance škeblí. Nechte svou kreativitu poběhat divoce - perly, kameny, peří nebo dokonce různé šňůry dělají z mobilu skutečný poutač.

Muschelohrringe

Samozřejmě se můžete také ozdobit. Náušnice můžete snadno vyrobit sami. Potřebujete pouze dvě skořepiny, které mají podobnou velikost, tvar a barvu. Ušní cvočky nebo malé háčky jsou již k dispozici za málo peněz v řemeslné dílně nebo online ke koupi. Tyto polotovary jsou pak jednoduše připevněny ke skořápce lepidlem. Nebo vyvrtejte, jak již bylo popsáno v mobilu, malé otvory ve skořápce a připevněte malé očka, ve kterých jsou zavěšeny háčky.

Nechte svou kreativitu poběhat divoce a vytvořte cenné šperky pro dovolenou na pláži. Shell řetězy a náušnice jsou opravdu snadné a je vidět v létě v každém případě.

Která minerální omítka pro fasády - omítka minerální nebo silikonová pryskyřice?
Cenový podlahový talíř - tyto náklady jsou za m²