Hlavní Háčkování dětské oblečeníJednoduché vánoční řemesla pro děti s pokyny

Jednoduché vánoční řemesla pro děti s pokyny

obsah

  • Tinker sněhulák
  • Vydělejte vánoční přání
  • Mini perníkové chaloupce
  • Tinker dárková krabička
  • Dělat anděly

Vánoce jsou o čase a zároveň o tvorbě. Když venku venku sněží, není nic lepšího, než sedět a pracovat s dětmi v teple. Představujeme vám skvělé nápady a jednoduché vánoční řemesla pro děti, které můžete snadno pohrát se svými malými.

Předvánoční sezóna je tady a Štědrý den není daleko. Užijte si tyto dny se svými dětmi - nejlepší způsob, jak to udělat, je spolupracovat. V následujícím textu vám ukážeme kreativní vánoční řemesla pro děti, která jsou velmi jednoduchá a opravdová.

Tinker sněhulák

A co sněhulák ">

Vše, co potřebujete, je bílá vlna, několik knoflíků, kolísavé oči, stuha a čistič trubek. Nejprve uděláte dva pompomy, jeden velký a malý. V této příručce vám podrobně ukážeme, jak si můžete pompom připravit: //www.zhonyingli.com/bommel-selber-machen/

Pak jsou oba pompoms svázány. Pak přidejte knoflíky a oči - s kouskem lepidla, které by měly přilnout k vlně. Z čističe trubek vytvoříte klapky a nasadíte je na sněhuláka. Kus pásky slouží jako šátek. Hotovo!

1 ze 2

Nebo sněhulák ponožky "> 1 ze 6

Vydělejte vánoční přání

Na Vánoce by neměly chybět pohlednice. Ty mohou rozdat vaše děti, například prarodičům nebo přátelům. Máme tři skvělé nápady.

Vánoční přání s oknem

Tato vánoční karta má velký překvapivý efekt. S tím byste však měli pomoci svým dětem. Pomocí tužky a pravítka nakreslete okno na kryt karty. Potom se okna vyříznou řemeslným nožem. Uvnitř je nalepena malá uzamykatelná taška s umělým sněhem. Takto sněží na mapě. Vnitřek může být nyní vyplněn textem nebo odpovídajícím obrázkem, který bude stále viditelný skrz „okenní tabule“. Když sníh přestane, jsou bílé Vánoce.

1 ze 3

Vánoční přání s tlačítky

Tlačítka mohou být velmi dekorativní - zejména pokud jsou barevně sladěna. Ve vybraných řemeslných obchodech si můžete koupit celou tašku knoflíků již za méně než 3 €. Karta může být zdobena mnoha způsoby - vybrali jsme zelenou jedle. Za tímto účelem nakreslete na vánoční přání špičatý trojúhelník. To je pak natřeno zelenou barvou. Poté se různá tlačítka přilepí ke stromu pomocí lepidla. Vrchol tvoří konečně malá žlutá hvězda. Hotovo!

1 ze 4

Vyšívací vánoční přání

Propagujte obratnost svého dítěte výšivkou - můžete také vyšívat papír. K tomuto účelu se nejlépe hodí silné vlněné jehly, které nejsou příliš špičaté a přesto mohou proniknout skrz papír.

Na této kartě se znovu zobrazuje vánoční stromeček. Tvarovaný trojúhelník na krycím listu slouží jako šablona. Nyní je opakovaně sešívána podél trojúhelníku jehlou a nití. Aby vaše děti mohly zasáhnout správná místa, můžete body předem změřit a označit. Nyní karta potřebuje konečný dotek - červená hvězda na vrcholu koření věci trochu nahoru.

1 ze 2

Samozřejmě můžete také vyšívat další obrázek. Stačí upravit šablonu odpovídajícím způsobem.

Mini perníkové chaloupce

Sladkosti jsou nutností během sváteční sezóny. Vytvářejte malé mini perníkové domy se svými malými.

Pro dům potřebujete pouze tři sušenky, nějaké polevy a samozřejmě sladkosti jako ozdobu. Položte dvě sušenky na třetí na malou střechu. Hrany jsou slepeny k sobě polevou. Nakonec přidejte gumovité medvědy, lentilky a lékořice - mini perníková chalupa je připravena.

Velký perníkový dům znamená více úsilí, ale také přináší spoustu zábavy. Zde je podrobný průvodce: //www.zhonyingli.com/lebkuchenhaus-selber-machen/

Tinker dárková krabička

Perfektní obal pro dokonalý dárek - tato dárková krabička se opravdu snadno pohrává. Potřebujete pouze jeden list papíru - k tomu jsou samozřejmě nejvhodnější vánoční a robustní vzorový papír.

Položte papír na stůl před sebou v orientaci na šířku. Poté rozdělte dva levé a pravé dva pruhy o šířce 4 cm. Jsou složeny dovnitř. Poté složte levou i pravou stranu k protilehlému okraji. Záhyby se znovu otevřou. Pak se provede osm řezů - kruhy na našem obrázku ukazují, kde přesně. Nyní je lepidlo nalepeno na lepicí jazýčky a krabice je smontována. Vše dobře fixujte sponkami, dokud lepidlo nezaschne. Dárková krabička je připravena.

1 ze 7

Dělat anděly

Líbí se vám, že se vaše děti budou bavit přírodními materiály "> # td_uid_14_5d5c10ca4528c .td-doubleSlider-2 .td-item1 {background: url (// www.zhonyingli.com/wp-/uploads/2016/11/engel-basteln-tannenzapfen-01 -80x60.jpg) 0 0 bez opakování} # td_uid_14_5d5c10ca4528c .td-doubleSlider-2 .td-item2 {background: url (// www.zhonyingli.com/wp-/uploads/2016/11/engel-basteln- pannenzapfen-02-80x60.jpg) 0 0 neopakovat} 1 ze 2

Zde je několik dalších nápadů pro vytváření andělů: //www.zhonyingli.com/engel-basteln-weihnachtsengel/

Uvidíte, jen s několika materiály můžete realizovat různé vánoční řemesla pro děti. Vánoce mohou přijít!

Která minerální omítka pro fasády - omítka minerální nebo silikonová pryskyřice?
Cenový podlahový talíř - tyto náklady jsou za m²