Hlavní VšeobecnéThread Ring - Jak háčkování "Magic Ring"

Thread Ring - Jak háčkování "Magic Ring"

obsah

 • Krok za krokem průvodce:
 • Kdy je závitový kroužek ">

  Skutečnost, že „Kouzelný prsten“ je tak pojmenován a nakonec vede k jeho názvu, ale nemusíte mít magické síly, abyste vytvořili prsten nití, ukazuje tento podrobný průvodce.

  Krok za krokem průvodce:

  1. Vytvořte smyčku s pracovním vláknem (konec vlákna směřuje ke spodnímu okraji obrázku). Velikost popruhu není rozhodující, protože je na konci tažena dohromady.

  2. Vlákna se kříží na levém okraji smyčky. Tam držte smyčku (nejlépe palcem a ukazováčkem). Pracovní nit směřuje nahoru a běží vzadu.

  3. Zvedněte háčkovací háček, vložte jej do smyčky a vytáhněte nit ze zadní strany dopředu smyčkou. Nenechte pustit palec a ukazováček - pokračujte v upevňování nitkového kříže.

  4. Pokud je to možné, upevněte smyčku na háčkovém háčku prostředním a ukazováčkem. To vyžaduje trochu taktu a může to vyžadovat určitou praxi. Pokud to nefunguje, opatrně položte práci na stůl, natáhněte ji kolem a držte ji palcem a ukazováčkem, kde se dotýkají všechny závity. Pracovní vlákno musí znovu běžet nahoru.

  5. Nyní se pracovní nit vezme podruhé háčkovacím háčkem a protáhne se první smyčkou stále umístěnou na jehle.

  6. Nyní skutečná počáteční síť leží na jehle, musí se pouze utáhnout (pečlivým tahem za pracovní nit a kruhový nit).

  7. Nyní můžete kolem výsledného kruhu háčkovat tolik pevných smyček, kolik chcete. Chcete-li to provést, držte kruh a počáteční nit, použijte háčkovací hák pod těmito dvěma vlákny k protažení smyčky a protažení niti dvěma smyčkami na jehle.

  8. Nyní, když jste háčkovali tolik stehů, kolik chcete, nebo v manuálu, zatáhnete za počáteční nit a uzavřete kruh.

  9. První kolo je zakončeno štěrbinovým stehem v prvním háčkovaném stehu.

  10. Háčkujte tolik vzduchových stehů, kolik je přechodových stehů v dalším průběhu háčkování, háčkování podle potřeby a podle potřeby nebo podle pokynů druhého, třetího a každého následujícího kola.

  Kdy je závitový kroužek "> Häkelmützen:
  Háčkované klobouky začínají uzavřeným kruhem. Závitový kroužek je samozřejmě jako začátek úžasně vhodný. Požadovaný počet počátečních stehů je háčkován v prstenci, pak můžete uzavřít výsledný háčkovací kruh. Tím se lze snadno vyhnout ošklivé díře, jak je tomu často u známého řetízkového prstence.

  Zde je podrobný průvodce háčkováním klobouku Boshi: //www.zhonyingli.com/boshi-muetze-haekeln/

  Häkelblüten:
  I háčkované květiny vytvářejí mnohem atraktivnější obrázek, pokud lze prostřední prsten variabilně vytvářet a stahovat. Nezáleží na tom, zda je výchozím bodem kvetení 6, 8, 12 nebo i více stehů - vše je možné pomocí prstence ze síťoviny.

  Granny Squares:
  Granny Squares, vtipné barevné háčkované čtverečky, se staly ikonickými. „Magic Ring“ je na začátku ideální. Zda je dále háčkováno kolem nebo se čtyřmi rohy ven, zůstává stejné.

  Amigurumi:
  Háčkování roztomilých postav je stále důležitější. Podrobná implementace šablon ze zvířecí říše, pohádkového světa, fikcí nebo manga ... nyní dobyla obrovskou základnu fanoušků. Téměř každá jednotlivá část těla má svůj začátek v závitovém kroužku.

Kategorie:
Měření běhounu pneumatiky - Určete hloubku běhounu bez měřícího zařízení
Po tolika dnech je potěr choditelný - tipy a rady