Hlavní Háčkování dětské oblečeníVytvoření přání k narozeninám - 3 kreativní nápady s pokyny

Vytvoření přání k narozeninám - 3 kreativní nápady s pokyny

obsah

 • Skládaná karta se svíčkami
  • instrukce
 • Dívčí zrcadlová karta
  • instrukce
 • Pop-up přání - koláč
  • instrukce

Blahopřání k narozeninám je jednou z nejkrásnějších tradic, kdykoli drahá osoba slaví svůj velký den. S domácí tvorbou se stává obzvláště osobní. Nemusí to být těžké: Zde najdete snadno kopírovatelné základní vzory.

Vytvořte si přání k narozeninám - kutilství

Nejkrásnějším darem zůstává milostná myšlenka, která je v samouvědomí. Blahopřání k narozeninám proto nemusí být sofistikovaným uměleckým dílem celé hodiny. S malými prostředky může být velká radost. Abychom vám poskytli větší flexibilitu při navrhování vašeho oblíbeného přání, většina nápadů pochází bez specifikovaných rozměrů. Každá příručka může být snadno přenesena do různých velikostí.

Skládaná karta se svíčkami

Tato velmi snadno vyrobitelná přání k narozeninám je ideální pro začátečníky - nebo pokud musí jít rychle, a přesto se nechcete vzdát zvláštního kouzla pro kutily.

Obtížnost: snadná
Potřebný čas: asi 20 minut
Náklady na materiál: do 5 EUR

Seznam materiálů:

 • list kartonu (velikost A4)
 • Washi páska
 • nůžky
 • Pera v žluté, oranžové a černé
 • knoflík
 • šňůra
 • Horké lepidlo (možná oboustranná lepicí páska)

instrukce

Krok 1: Na začátku ořízněte list kartonu podélně přesně jednou uprostřed. Takže dostanete dva stejné pruhy.

Krok 2: Potom složte jeden ze dvou proužků dohromady do cik-cak. Při pohledu ze strany vypadá papír jako písmeno „M“. Druhý pruh je tak složený, stačí začít z druhé strany.

Krok 3: Dvě „M“ jsou nyní slepena k sobě. Za tímto účelem naneste oboustranně lepicí pásky na jeden konec a ostatní pásky nalepte na horní stranu. Na vnější straně by měla být karta zcela vzorovaná - uvnitř je bílá. Nyní otočte kartu dohromady, můžete první stránku porazit jako knihu kolem mapy.

Krok 4: Začněme svíčkami: V levém dolním rohu připojte první proužek Washi Tape. Toto je první svíčka. Nemělo by být delší než asi 2/3 mapy, aby bylo nahoře dostatek prostoru pro knot a plamen. To samé udělejte s jinými proužky Washi Tape.

5. krok: Pokud je celé spodní část mapy opatřeno barevnými svíčkami zleva doprava, každý dostane svůj vlastní plamen. Nejprve na knot namalujte malou červenooranžovou kapku. Špička kapky směřuje nahoru. Pak ji obklopí větší kapkou jasně žluté. Opakujte se všemi svíčkami. Pak každá svíčka dostane černý knot.

Krok 6: Poté nalepte pásek pásky na horní část vaší svíčkové formace a řekněte „Všechno nejlepší k narozeninám“ - nebo napište, tradičně, odpovídající slogan ručně. Uvnitř karty je dostatek prostoru pro podrobné blahopřání.

Krok 7: Na kryt karty připojte odpovídající tlačítko horkým lepidlem. Na zadní stranu nalepte kousek provázku, který pak můžete vytáhnout dopředu a ovinout kolem tlačítka. Ale počkejte, až se horké lepidlo úplně vyschne. Hotovo je efektivní DIY přání k narozeninám!

Dívčí zrcadlová karta

Toto slavnostní přání je něco jiného: narozeninový chlapec se považuje za největší dárek pro svět - nebo jen pro odesílatele.

Obtížnost: snadná
Potřebný čas: asi 30 minut
Náklady na materiál: asi 5 eur

Seznam materiálů:

 • Prázdné pro skládací kartu
 • odpovídající dekorativní papír, nejméně dvakrát tak velký jako obal karty
 • zrcadlo papír
 • Horké lepidlo, lepicí tyčinka nebo oboustranné lepicí pásky
 • Nůžky a pokud je to možné: nůž
 • Textilní dárková stuha pro mašle
 • Kamínky, perly nebo zlaté flitry
 • volitelně: kruhová nebo oválná šablona pro zrcadlový tvar

instrukce

Krok 1: Nejprve odstřihněte vzorový papír tak, aby byl o jeden a půl centimetru kratší na všech stranách než rozložený blank na přání.

2. krok: ohněte vzorek papíru dohromady. Poté vyberte přední stránku.

Krok 3: Na pozadí této stránky (nikoli na vzorované části) nakreslete sekci, která bude později obklopovat vaše zrcadlo. To by mělo být uprostřed a nemělo by být větší než asi 2/3 mapy, takže stále existuje prostor pro ozdobu a zprávu.

Tip: Vyberte si svůj oblíbený tvar zrcadla sami: Kulatý výstřih se perfektně hodí pro kruh, zatímco ovál vyžaduje šablonu. Ve vašem prostředí je určitě něco vhodného. Možná jogurtový pohár ">

5. krok: Nyní přichází zrcadlový papír na přední stranu blanketu. Nalepte na něj velkoryse, ale ne natolik, že by mohla potom pod vnějšími hranami vzorku vytéct.

Krok 6: Když na kartu přilepíte připravený vzorový papír, vytvoří kolem zrcadla sladký rámeček.

Tip: Se samolepícími proužky je lepení obzvláště čisté. Každý, kdo používá lepidlo, by měl pracovat opatrně. Znečištěné zbytky toho na zrcadle by tento účinek zničily.

Krok 7: Zrcadlo obklopte dekoračními prvky. Kameny, knoflíky a perly vypadají obzvláště slavnostně. Ze zlatých flitrů může přes zrcadlo vytvořit malou korunu: Udělejte to jednoduše ze tří převrácených V, mimo dva velké a malé uprostřed. Pod zrcadlem luk vypadá pěkně. Můžete také napsat „Všechno nejlepší k narozeninám“ nebo jiný pozdrav s kamínky nad ním.

Každá mladá dáma má radost z této nápadně elegantní karty k narozeninám - ideální pro předání nákupního poukazu.

Pop-up přání - koláč

Tato přání k narozeninám je skutečná klasika: uvnitř se objeví vynikající koláč. To by mohlo dát kupón na skutečnou léčbu pro dva.

Obtížnost: Střední
Potřebný čas: 45 minut
Náklady na materiál: 5 Euro

Seznam materiálů:

 • Klappkarte
 • Několik listů kartonu A4 (v barvě vašeho dortu, např. Růžová)
 • Dekorace pro nůžky na dort (např. Bílý vzor nebo třpytky)
 • gluten

instrukce

Krok 1: Nejprve rozřežte hliněnou krabičku na dort k narozeninám na následující rozměry:

 • 2 proužky 12x6cm (A)
 • 1 proužek 11 x 8 cm (B)
 • 1 proužek 10x4cm (C)

Krok 2: Vezměte B a složte jej doprostřed tak, aby dlouhé strany byly na sobě.

3. krok: rozvinout. Ohybová čára definuje střed. Vyberte si jednu z krátkých stran. Od středu, řez do protilehlých rohů získat velké V jako kus koláče.

Krok 4: Nyní vezměte C a položte jej vodorovně. Označte vodorovně pravítkem a tužkou 1 cm zleva, 5 cm zleva a 9 cm zleva.

Krok 5: Podél těchto linií složte kus nahoru.

Krok 6: Poté sledujte dva kusy A. Oba je berou vodorovně a měří odspodu jeden centimetr a pak čtyři. Na obou značkách nakreslete vodorovné čáry a ohněte vnější okraje nahoru.

Krok 7: Naneste lepidlo na jednu z těchto složených vnějších stran A-kusu a připojte jej k V od kroku 4 manuálu - jednou z jeho dlouhých stran.

Krok 8: Stejným způsobem nalepte druhý kus A na V. Opatrně odřízněte vyčnívající hrany.

Krok 9: Stick C na velké hraně V. Malé složené oblasti opět slouží jako adhezivní hrany.

Krok 10: Nyní můžete nanést lepidlo na lepicí hrany otevřené spodní strany vašeho koláče a připevnit je do středu své narozeninové karty.

Tip: Přehnutá hrana skládací karty by měla koláče podélně snížit na polovinu, jinak efekt vyskakování nebude fungovat později.

Krok 11: Nyní je třeba pouze ozdobit horní část dortu lahodně. Bílý vzorový papír (obvykle origami papír nebo také odpovídající balicí papír) vypadá jako poleva.

Tip: Pokud se vám líbí trojrozměrný, můžete si na dort položit skutečný minicorn. S horkým lepidlem drží dostatečně pevně a poté ji lze opatrně vyjmout z přání k narozeninám. Důležité: nelepte se přímo na jeden ze skládaných okrajů!

Krok 12: V interiéru dortu mohou nyní tlačit malý kupón jako speciální speciální efekt - například k občerstvení. Užijte si jídlo!

Měření běhounu pneumatiky - Určete hloubku běhounu bez měřícího zařízení
Po tolika dnech je potěr choditelný - tipy a rady