Hlavní Háčkování dětské oblečeníOriginální balení dárků a poukázek - 25 nápadů

Originální balení dárků a poukázek - 25 nápadů

obsah

 • Sbalte peníze a poukázky
  • Dekorativní peněžní injekce | instrukce
  • Světové mapy s počátečním kapitálem instrukce
  • Tealight dárek | instrukce

Dárky peněz a poukázky patří mezi klasiky, se kterými může příjemce často začít více než u čajové sady nebo umělé rostliny. Na první pohled se však zdají trochu neosobní, protože se jedná pouze o papír s hodnotou a ne o něco, co začlenilo vlastní ruční práci. Zde to pomáhá sbírat peníze dárky a poukázky originálním způsobem.

Blíží se narozeniny přítele nebo vaše dítě mělo ve škole velký úspěch "> Balení dárků a kupónů

Originální balení dárků a poukázek - 25 nápadů

Ať už chcete zabalit dárky peněz nebo chcete potěšit své blízké vzrušujícími poukázkami, nápady na balení jsou četné a inspirují se svou kreativitou. Můžete zabalit peníze a poukázky, aniž byste museli projít příliš komplikovanými kroky, což zvyšuje zábavu při balení.

Pokud nevíte, který balíček stojí za dárek pro sebe, podívejte se na seznam více než 20 nápadů níže. Tyto představují četné možnosti vytváření řemesel, které lze skvěle implementovat s materiály z vašeho domova, takže nemusíte chodit přímo do řemeslné dílny.

origami

Pokud jste obeznámeni s japonskými technikami skládání, můžete si balíčky zabalit pečlivě. Alternativně můžete zabalit kupóny například skládáním kočky, známkou prosperity v zemi slunce, papírem a držením kuponu v tlapě.

Přeložte bankovku do žáby instrukce
Bankovka pro složení myši | instrukce
Skládací účet na košili instrukce
Přeložte bankovku na motýla instrukce
Bankovka na rybí záhyb instrukce
Bankovka na květinový záhyb instrukce
Bankovka do záhybu srdce instrukce

Monumentální budovy

Když je svátek splatný, můžete zabalit dárkové předměty a kupóny originálním způsobem tím, že z nich vytvoříte památky. Například válcované bankovky převedou památky jako Eiffelova věž v Paříži nebo kupón na Velkou čínskou zeď.

Domácí čokoláda

Peníze, kupóny a čokoláda. Taková kombinace inspiruje. Můžete například zabalit dárek zabalený přímo do čokolády nebo do něj nalepit čokoládové srdce. Možnosti jsou všestranné.

Dekorativní brýle

Naplňte velké brýle kupónem, dárkem peněz a atraktivním dekorem. Příkladem by mohl být písek, skořápky a hvězdice, které se díky námořnímu stylu dobře ocitnou na polici i bez účtů.

kytice

Zde máte na výběr mezi kyticí květin, do které vložíte poukázku nebo peníze nebo květiny drotárstva z bankovek. Pokud zabalíte dárky tímto způsobem, jsou příjemci z květin viditelně nadšeni.

(Nejedlé) koláče

Dokonce si můžete udělat koláče z bankovek nebo bankovek. Z tohoto důvodu jsou složeny jako kus dortu a zdobené dekoračními květinami, perlami, papírovými postřikovačkami nebo třpytkami a vytvářejí dojem sladkosti. Velmi populární v ženských kruzích.

Vzkaz v láhvi

Klasická par excellence pro zabalení originálních peněz a dárkových poukazů. Za tímto účelem je bankovka jednoduše srolována, svázána a umístěna do uzavřené láhve. Můžete je dokonce plavat v malém rybníku nebo bazénu.

Bestecktasche

Pokud víte, jak složit tašku na příbory, můžete do ní také vložit peníze. Dobře se hodí pro malé množství a mnoho hostů.

Klasické obálky

S obálkou samozřejmě není nic špatného, ​​zvláště pokud chcete zabalit poukázky.

Fold Envelope | instrukce

Kreativní koláže

Jak jsou obálky populární, samozřejmě je třeba zde zmínit i koláže. To vám umožní definovat kupón jako centrální bod koláže nebo do něj vložit několik bankovek. Nechte své tvůrčí žíly volně běžet zde.

látkové tašky

Vystřihněte si z oblečení staré kapsy džíny nebo flanelové košile a máte atraktivní alternativu k originálnímu balení dárků a poukázek.

peníze sladkosti

Pokud účty opatrně změníte na bonbóny, můžete je opravit pomocí Dekobandu a naplnit tak celou misku s pěti nebo deseti euro bankovkami.

Skryté v knize

Stále znáte knihy s oddílem, který se často používá jako úkryt? “> Pokyny a nápady na upcycling knihy |

Na balónu

Narozeniny, dětské sprchy nebo svatební sprcha s balónky jsou ideálním výchozím bodem pro zavěšení bankovek nebo poukázky. Můžete je dokonce ozdobit přitažlivě.

Jedna krabice za druhou

Zajímavým způsobem, jak originálně zabalit dárky a kupóny peněz, je samozřejmě skrýt je v krabicích jeden po druhém. Je pravda, že to může pro příjemce trochu otravovat, ale můžete změnit každou krabici z hlediska dekorace. Nikdy to nebude nudné.

Sladké myši

Vezměte si pár slaninových myší, uvázat účty kolem krku a budete mít pro příjemce sladké myši.

Peníze prsteny na svatbu

Když složíte dva účty do prstenů a spojíte je dohromady, máte praktický dárek na svatbu nebo zásnuby.

koktejl deštníky

Klasické koktejlové deštníky lze složit z bankovek a opatřit párátkem. Takže si můžete vychutnat nápoje spolu s příjemcem a vytvořit stylový dárek.

Používejte domácí potřeby

Pokud jste například pozváni na svatbu a chcete rozdávat předměty pro domácnost, můžete jim přidat trochu peněz. Tímto způsobem lze vylepšit i malé dárky jako metla.

parkovací disk

Pro lidi, kteří hodně cestují autem nebo úspěšně absolvovali autoškolu, můžete vložit účet na parkovací disk. V závislosti na obratnosti to může nějakou dobu trvat, ale nadšená dvojnásobnou výhodou.

kapsle mince

Vezměte uzávěr láhve a vložte do něj mince. Nyní otočte hroty dovnitř a příjemce je musí nejprve otočit, aby získal peníze.

Závazný dárek (Pozor: riziko frustrace)

Nakonec můžete místo klasického hotovostního daru naplnit velké množství vratných lahví ozdobnými sáčky a rozdat je. Zatímco dělá příjemcům nějakou práci, v každém případě se smíchem všech zúčastněných. Samozřejmě, stejně jako u uzávěrů lahví, je to klasický, ale originální zábavný dárek.

Toto je jen výběr nápadů, které můžete použít k původnímu zabalení vašich peněžních darů a kupónů. V následujících odstavcích jsou další tři nápady, které jsou podrobně popsány s průvodcem . Díky tomu nebudete mít žádné problémy s balením a příjemci budou o to šťastnější.

Tip: Při implementaci dárků se ujistěte, že nepoškozujete kupóny a dary zauzlením nebo roztržením. Kupóny se při rozložení často rozbijí nebo se stanou nečitelnými, a proto by se měly skládat nebo válcovat pouze na místech bez psaní, aby se snížilo riziko poškození.

Dekorativní peněžní injekce | instrukce

Balení dárků nemusí být obtížné. Proto se vyplatí spoléhat na tyto příslovečné „hotovostní injekce“, pokud chcete do daru přidat trochu humoru.

K tomuto nápadu potřebujete následující položky:

 • Stříkačky (bez kanyly)
 • Lepicí páska (transparentní)
 • Dekorativní prvky dle vašeho výběru

Velikost injekčních stříkaček závisí na účtech, které chcete vyplnit. Ukázalo se, že varianty s větším množstvím jsou účinné, protože je lze snadněji plnit účty. V závislosti na požadavcích na design můžete použít průhledné nebo zcela barevné stříkačky, přičemž druhá varianta umožňuje příjemci skládat, co je v injekční stříkačce, protože nyní.

Balíček dárků v hotovosti následujícím způsobem:

 • otevřete stříkačky

 • rolujte účty blízko sebe
 • neohýbej to
 • nyní vložte do stříkačky účty
 • vložte píst až k účtu nebo jej vložte do pístu

 • opravit s Tesou
 • ozdobit

Pokud jde o výzdobu, můžete tímto darem uvolnit páru. Například můžete kolem stříkaček přivázat smyčku nebo je natřít. Dokonce i interiér může být vybaven dalšími ozdobnými prvky, které zahrnují například písek, bavlnu, vlnu nebo jen trochu třpytivého prášku.

Nechte svou fantazii běžet zdarma. Jakmile jsou stříkačky naplněny a zdobeny, můžete je také zabalit, přilepit do rámu nebo je ozdobit. Přes jednoduchý systém lze s finančními špičkami realizovat řadu návrhů. Tímto způsobem můžete dokonce darovat několik šťastných při zachování nízké námahy.

Tip: Tyto poukázky můžete také zabalit, pouze musíte použít odpovídající velké stříkačky, které se někdy mohou zdát trochu vtipné. Opatrně vložte poukaz a vložte jej do injekční stříkačky a zavřete jej, jak je popsáno výše.

Světové mapy s počátečním kapitálem instrukce

Velmi pěkný nápad pro globetrottery, líbánky nebo výměnné studenty je mapa světa, ve které balíte dárky peněz. Stejně jako u finančních injekcí není obtížné tento projekt realizovat a začlenit vaše vlastní kreativní nápady.

K tomuto nápadu potřebujete následující položky:

 • Mapa světa (alternativně mapa země, města nebo regionu)
 • nůžky
 • vhodný rámeček pro kartu
 • páska

Při výběru karty si můžete vybrat z různých materiálů. Okamžitě to nemusí být celý svět. Příjemce se možná zajímá o výlet po trase 66 nebo o městský výlet po Evropě. V takovém případě byste měli vybrat mapu podle plánů nadané osoby. Velikost karty by se měla shodovat s rámečkem nebo naopak.

Pokud máte všechny materiály dohromady, postupujte následovně:

 • vyberte cíle na mapě
 • vystřihněte je
 • například některé země nebo města

 • poté kartu otočte
 • držet poznámku za výřezy
 • To znamená, že je lze vidět namísto cílů
 • Zavřete rámeček

Nakonec musíte mít před sebou kartu, jejíž výřezy jsou vyplněny bankovkami, které jsou nyní ve tvaru podobné cíli. Tímto způsobem si může příjemce každé destinace vychutnat malé nebo velké kapesné v závislosti na tom, kam jde. Tento dárek je také vynikajícím výchozím kapitálem na cestu, například pokud vaše děti chtějí po absolvování střední školy nebo úspěšném rozhovoru prozkoumat svět jako svět.

Tip: Stejným způsobem můžete ozdobit obrázky v rámečku obrázku penězi nebo poukázkami a upozornit na ně. Znovu vystřihněte některá místa nebo dokonce přilepte dárek pěkně složený do rámu.

Tealight dárek | instrukce

Tento dárek je něco zvláštního, protože teprve po nějaké době je skutečný dárek odhalen. Tealight sám o sobě není dar, ale pouze dekorativní rozptýlení, díky kterému chcete peníze nebo dárkový kupón .

Balení poukazů tímto způsobem je obzvláště snadné, protože musíte poukaz pouze zabalit do ozdobné obálky a dar předat příjemci. K tomu potřebujete pouze tealight a fixku s fixkou, kterou není snadné omýt.

 • Vyjměte vosk z čajového světla
 • psát na podlahu perem z plsti
 • měla by to být buď peněžní hodnota, nebo hrubý obsah voucheru

 • Příklad peněžního daru: 20 nebo 20 eur
 • Příklad poukazů: návštěva lázní nebo seskok padákem
 • vložte vosk zpět na místo
 • alternativně ozdobte tealight

Když svítí tealight, vy a příjemce musíte počkat, dokud nebude vosk průhledný a nápis nebude viditelný . Po přečtení můžete předat ten pravý dárek. Taková forma „obalu“ slouží především jako obal, a proto přitahuje pozornost.

Pokud potřebujete vytvořit delší slovo, můžete označit několik tealights jednotlivými písmeny, čísly nebo slabikami, které společně tvoří odpovídající slovo. Obzvláště děti jsou z takových dekorací nadšené.

Naneste válečkovou omítku - pokyny pro stěny a stropy
Šijte chléb sami - pokyny pro šití pro kutily