Hlavní Háčkování dětské oblečeníPřeložte bankovky na ryby - v 7 krocích

Přeložte bankovky na ryby - v 7 krocích

Plovoucí barevné ryby z Karibiku - když se podíváte blíže, jsou cennější, než se původně myslelo. Dárky k narozeninám nebo průkazy řidičského průkazu jsou vítány. Dopřejte svému dárku zvláštní nádech a proměňte jednoduché poznámky v barevné ryby. Zde vám ukážeme v 7 krocích, které můžete také.

Předávání obálek penězi je něco jiného než kreativní a překvapivé. Je to ve vaší rodině nebo kruhu přátel znovu kulaté narozeniny a chcete překvapit ty, kteří mají malou hotovostní injekci ">

Umístěte bankovku ve formátu na výšku na stůl před sebou.

1. krok:
Na začátku sklopte horní i dolní levý roh směrem k pravému okraji tak, aby byly zarovnány. Vytváří trojúhelník.

1 ze 3

2. krok:
Nyní tento trojúhelník na polovinu sklopte tak, že horní špičku sklopíte na spodní špičku. Otevřete tento záhyb znovu.

3. krok:
Poté rybu vyřezejte - přeložte horní část trojúhelníku zleva doprava k pravému okraji.

4. krok:
Nyní vezměte horní bod a složte ho v horském záhybu zpět podél středního zlomu uprostřed trojúhelníku. Tento postup opakujte se spodním hrotem, pouze tento je složen v dolním záhybu.

1 ze 2

5. krok:
Nyní složte horní i dolní ploutev dolním přehybem až do středního zlomu. Hlava ryby je nyní viditelná jako čtverec stojící na vrcholu.

1 ze 2

6. krok:
Tvarujte ocasní ploutve nyní - horní chlopeň sklopte dozadu, rovnoběžně s hlavou ryby. Tato ploutev je nyní za spodní. Tento postup opakujte s dolní ploutví, s výjimkou toho, že bude složen. Nyní zatlačte horní konec žebra, který je nyní vzadu, dopředu přes druhý konec žebra.

1 ze 2
Přilepte obě strany ryby tak, aby si zachovaly svůj tvar.

7. krok:
V neposlední řadě se podívejte na ryby. Nalepte oko kroutit hlavou dolů a vaše ryby nyní uvidí, kam směřují.

Ryba jako dárek pro děti

Mořské ryby jsou zvláště vhodné jako doplněk dárkových nápadů pro plavání, jako jsou plavecké brýle, plavecké rukávy, plavecká ploutve, nafukovací matrace nebo plážové hračky. Když jsou peníze vyložené z bankovky 20 euro, mohou děti strávit svou dovolenou na vlastní kapesné a rozdávat malým potěšením sebe i své rodiče.

Obnovte a odstraňte staré silikonové spoje - pouze ve 4 krocích
Pletací prstové rukavice - návody pro dětské postýlky zdarma