Hlavní Háčkování dětské oblečeníPřeložte bankovku do průvodce skládáním žáby

Přeložte bankovku do průvodce skládáním žáby

obsah

  • Skládací žába - návod
  • instruktážní videa

Peníze s Glubschaugen - peněžní dary jsou často nevytvořené, předáváte účty v jednoduché obálce. Je úplně jiné, pokud vynakládáte úsilí a skládáte zvířata nebo předměty z účtů, jako jsou žáby - najdete zde průvodce skládáním. V pouhých několika krocích můžete dát dárek zábavný dotek.

Udělejte si čas a vydělejte své peníze trochu jinak. Za pár minut můžete libovolný účet složit na legrační žábu. Je nejlepším přítelem milovník žáby nebo chce známá udělat výlet do Paříže a naplnit jí žaludek žabími nohama "> Žába složit - Pokyny

1. krok:

Položte účet podélně na stůl. Nejprve složte pravou stranu jednou na střed doleva.

2. krok:

Nyní otočte výsledný čtverec tak, aby jeden z rohů směřoval k vám. Složte ji do protilehlého rohu. Otevřete tento záhyb znovu a opakujte tento záhyb s ostatními dvěma rohy. Takto jste v něčem určili střed náměstí.

1 ze 2

3. krok:

Poté otočte účtenku a tvar prsty znovu všechny nože. Držte účet tak, aby hrana směřovala k vám. Nyní složte záři dohromady, aby se stala trojúhelníkem. Stiskněte dvě protilehlé strany k sobě.

1 ze 3

4. krok:

Položte účet v trojúhelníkovém tvaru na stůl tak, aby bod směřoval doprava. Složte nyní směřující roh a okamžitě sledujte tento roh podél středové linie zpět na vrchol. Složte tento malý trojúhelník.

1 ze 4

5. krok:

Opakujte krok 4 s horním rohem. Pokud jste udělali vše správně, dva trojúhelníky nyní vytvoří čtverec - bude to žabí hlava.

1 z 5

6. krok:

Nyní musí složit nohy. Otočte účet za to. Poté složte spodní i horní rohy podél středové linie.

1 ze 3

7. krok:

Nakonec žába potřebuje nohy. Jednoduše přeložte dva konce nohou ven.

Hotovo je peněžní žába - peněžní dárek pro žabí přátele!

Tip: Chcete-li, aby žába na peníze vypadala ještě více jako skutečná žába, držte ji zvlněnýma očima. S malou páskou sledujte papír. Později je lze snadno odstranit beze zbytku.

instruktážní videa

Pokud jste nyní složili všechny účty, musí být také náležitě předány. Pro žáby malý kbelík, jezírko vyrobené z barevného papíru nebo malou síť, kterou můžete žáby vyplnit. Vaše kreativita není nijak omezena.

Ohněte měděnou trubku sami - Pokyny pro tenkostěnné trubky
Tvorba Origami Peace Dove - skládací holub: Pokyny + originál