Hlavní pletené dětské věciTabulka velikostí pro pletení dětských ponožek

Tabulka velikostí pro pletení dětských ponožek

Pletení samo o sobě není složité. Skutečnou výzvou při pletení je spíše dosáhnout správné velikosti - jako u pletených dětských ponožek. Zejména malé dětské nohy si stěžují na to rychle, pokud pletené ponožky nezapadají a štípnout. Proto jsme pro vás připravili tabulku velikostí pro pletení dětských ponožek. S těmito čísly a radami nebudete v budoucnu schopni dělat chyby při pletení dětských ponožek.

Následující velikostní tabulka je založena na tomto modelu ponožky. Manžety, svršek a pata jsou ideální pro malé dětské nohy.

Pletení těchto dětských ponožek bylo provedeno z následujících materiálů:

  • V závislosti na velikosti ponožkové vlny 15 až 25 g byla použita ponožková vlna o délce 425 metrů na 100 g na kouli. Tato vlna získáte barevné a v různých barvách asi 10 € za míč v obchodech. Barevný materiál lze prát při 40 stupních. Přesná spotřeba příze pro každou velikost ponožky je uvedena v grafu ponožky.
  • Needle Game 2.5: Dětské nohy a dětské ponožky jsou dost malé. Hra s rukavicemi usnadňuje práci. Ta má délku 15 cm a je praktičtější než běžné jehly s dlouhými ponožkami o délce 20 cm.
  • Stopfnadeln pro šití počátečního a koncového vlákna
  • měřicí páska k měření nohou a ke kontrole informací v tabulce
  • samozřejmě náš graf velikostí pro pletení dětských ponožek

Tabulka velikostí pro dětské ponožky

Záhlaví tabulky velikostí rozděluje informace podle velikosti vašeho dítěte. Ve věku 0 až 3 měsíce je to kolem 50/56.

Ale ještě důležitější pro pletení ponožek je samozřejmě velikost ponožky / boty. Vypočítá se takto:

Velikost ponožky / boty = (délka chodidla s patou + 1, 5) / 0, 667

Příklad: (9 + 1, 5) / 0, 667 = 15, 75 ≈ 16

Pokud má vaše dítě délku chodidla 9 cm, měřeno od paty začínající ke špičce velké špičky, má velikost boty a ponožky 16.

Dále si můžete přečíst potřebnou spotřebu příze v tabulce. To je spotřeba pletení ponožek.

Stop stehy popisují počet stehů, které začínají pletení.

Poté postupujte podle pokynů pro délku manžety a dříku. Tyto údaje jsou uvedeny v centimetrech. Při pletení s průvodcem se vždy orientujte na centimetry - počítací kola se mohou zaměňovat a měnit počet kol od příze k přízi, podle různých technik pletení a volnosti vzoru pletení. Proto byste měli vždy změřit vzor pletení, abyste dosáhli dokonalé velikosti.

Následně uvidíte informace o bočním vyzvednutí stehu. To je důležité při zvedání stehů od paty, když jsou horní a pata spojeny dohromady.

Nakonec čísla následují pro pletení ponožky. Ke zúžení vpředu se stáhne a pletou stále více stehů.

Tato tabulka velikostí nabízí potřebné nástroje pro pletení dětských ponožek - podrobné pokyny k pletení naleznete zde: //www.zhonyingli.com/babysocken-stricken/

Která minerální omítka pro fasády - omítka minerální nebo silikonová pryskyřice?
Cenový podlahový talíř - tyto náklady jsou za m²