Hlavní VšeobecnéPřidejte se k Granny Squares - háčkování háčkování čtverců dohromady

Přidejte se k Granny Squares - háčkování háčkování čtverců dohromady

obsah

  • 3 háčkovací techniky pro spojení
    • Viditelně připojte Granny Squares
    • Spojte Granny Squares neviditelně
    • Háčkování háčkování čtverců dohromady

Mezi krokodýly jsou velmi oblíbená Grannyho čtverce - malé barevné háčkované čtverce jsou vyrobeny rychle, dekorativně a všestranně. Z polštářů, přes přikrývky a oblečení z nich můžete vyrobit téměř všechno. V tomto tutoriálu vám ukážeme, jak propojit Granny Squares. Existuje několik způsobů, jak háčkování lze provést. Tak se to dělá.

3 háčkovací techniky pro spojení

Proč by měly existovat tři různé techniky pro háčkování Granny Squares, i když jeden by stačil ">

Při háčkování babiček čtverců je velmi důležité, aby se jednalo o „stejné“ vzory - to znamená, že háčkované čtverce musí mít na okrajích stejný počet stehů a samozřejmě stejnou délku strany. Proto pro konzistentní obraz doporučujeme vždy připojit stejné Granny Squares.

Zajímá vás tento vzorec "> Granny Square Pattern

Viditelně připojte Granny Squares

S viditelnou variantou můžete ve svém háčkovaném kusu vytvořit dekorativní, jednotné ohraničení. Mezi jednotlivými babičkami, kde jsou háčkovány společně, je Häkellinie vyrobená z Kettmaschenu, se kterou lze nastavit akcenty. A takto to funguje:

Krok 1: Chcete-li okraj háčkování na vnější straně krásné strany, položte dvě Grannyho čtverce doleva na sebe. To znamená, že dvě krásné vnější strany babiček jsou nyní na vnější straně a zády k sobě.

Krok 2: U této metody vždy háčkujte dva vnitřní síťové členy vnějších okrajů dohromady. Použijte háčkovací hák k jízdě shora prvním vnitřním okem horních babičských čtverců. Potom také proveďte jehlu shora shora prvním vnitřním pletivovým členem nižších babičských čtverců. Nyní protáhněte pracovní nit (zde: světle hnědá) přes dva stehy na jehle. Poté připojte pracovní nit vzduchovou sítí.

Krok 3: Poté pracujete tímto způsobem od začátku do konce hrany. Vždy to bude háčkované Kettmaschen. Chcete-li to provést, protáhněte nit přes dva stehy a potom přes smyčku niti na jehle.

4. krok: Když dorazíte na konec, nit se velkoryse odřízne a upevní posledním štěrbinovým stehem. Nyní jste spojili dvě čtverečky babičky, které jsou opticky odděleny ozdobným švem.

Na druhé straně lze pracovní nit vidět také, ale pouze jako malé body.

Poznámka: Pokud byste chtěli zpracovat větší háčkování z Granny Squares, doporučujeme vám dát všechny Grannys dohromady a jednotlivé háčky kompletně háčkovat horizontálně a vertikálně. Takže nepřemisťujte každou hranu spoje mezi dvěma babičkami s pracovním vláknem, ale pracujte přímo přes kolej. To vám ušetří mnoho nadbytečných vláken, která je třeba později zašít.

Spojte Granny Squares neviditelně

Neviditelná varianta má tu výhodu, že na jedné straně nevidíme žádný šev, krásnou stránku. Zdá se, že se čtverečky babičky drží pohromadě a nepřekrývají se. Ukazujeme, jak to funguje:

Krok 1: Položte Granny Squares doprava - krásné vnější strany jsou proto na sobě.

Krok 2: Nejprve proveďte háčkovací hák vnější smyčkou dolního háčkovaného čtverce a poté skrz vnější smyčku horního háčkovaného čtverce.

Krok 3: Nyní protáhněte pracovní nit přes oba články sítě a opracujte vzduchovou síťku. Pracovní nit je nyní připojena a může být háčkovaná.

Krok 4: Pracujte stejným způsobem až do konce náměstí Grannys Square. Nejprve protáhněte jehlu oběma vnějšími stehy a poté protáhněte nit přes všechny tři stehy na jehle - jedná se o řetězový steh.

Krok 5: Na konci řádku odřízněte vlákno velkoryse a proveďte osnovní steh znovu. Šev je tedy připevněn a oba háčkovací čtverce jsou vzájemně spojeny.

Na ne tak krásném zádech, kde jste právě pracovali, je nyní silnější šev.

Na krásné přední straně nevidíte žádné zbytky švu nebo pracovního vlákna. Grannyho náměstí jsou neviditelná a přesto pevně spojená - co víc byste mohli chtít ">

Poznámka: Znovu, pokud se chcete připojit k několika Grannysovým čtvercům, doporučujeme horizontální háčkování všech Grannys. Poté všechny háčky kompletně háčkujte po celé délce.

Háčkování háčkování čtverců dohromady

Další možností je přímé připojení babiček při háčkování. Neexistuje žádné skutečné rozhraní - vzorec čtverců se spojí do sebe. Zde najdete podrobný háčkovací vzor pro tento typ Granny Squares i pro techniku ​​připojení:

Přidejte se k Granny Squares

Kategorie:
Vysušte suterén - pokyny pro vytvoření vlastního
Háčkování panenka sami - zdarma pokyny pro háčkování panenka s vlasy