Hlavní Háčkování dětské oblečeníBalíčky - 15 originálních nápadů a tipů

Balíčky - 15 originálních nápadů a tipů

obsah

  • Pack kupony - jednoduché nápady
  • Speciální kupónové nápady

Když rozdávají poukázky nebo peníze, mnoho lidí stojí před otázkou: Jak nejlépe zabalím přítomný papír ">

Samozřejmě, když vložíte kupón nebo peníze do tradiční obálky, může to udělat každý. Originál je jasně odlišný. Ve většině případů nemusíte utrácet spoustu peněz za alternativní balení nebo provádět komplikovaný nákup. Ve skutečnosti máte často potřebné nádobí již na skladě doma a musíte je obratně používat. V tomto průvodci pro kutily obdržíte 15 velmi odlišných nápadů s vhodnými tipy a pokyny, které zaručily příjemce poukázky nebo zaručený dar peněz. Nejprve vám představíme deset obecných variant. Poté vám poskytneme pět doporučení, která se vztahují ke konkrétním tématům (jako je důvod nebo konkrétní povaha voucheru).

Pack kupony - jednoduché nápady

Idea # 1: Malování a zdobení obálky

Jak již bylo uvedeno, jednoduchá monochromatická obálka je něco jiného než imaginativního. Ve svém tradičním vzhledu však nemusí přijít. Pokud máte doma tužky, můžete papír namalovat nádherně barevně - nejlépe samozřejmě podle tématu voucheru. Alternativně nebo navíc přilepte obálku obrázky nebo nálepkami, třpytivými kameny nebo jiným nádobím. Nechte svou kreativitu běžet divoce a prohrabávat se v domácnosti za účelem sladění dekorativních prvků. V případě potřeby si koupte pár drobných věcí, které máte na mysli. Hlavním úkolem je: Přizpůsobit normální obálku. Všechno ostatní závisí na vaší fantazii.

Pokud si vytvoříte obálku sami, můžete se stát více kreativní. Zde jsou tři skvělé způsoby, jak získat velkou obálku pro kutily: obálku pro drinky

Idea č. 2: Kreativní koláž s kupónem

V závislosti na tom, s jakým tématem se kupón zabývá, můžete sbírat vhodné obrázky ze starých novin a časopisů, které stále ještě leží doma a vystřihnout je. Určitě si vyberte opravdu krásné a expresivní fotografie, které jsou ideálně postaveny na sobě a propojeny, ale také osvětlují různé aspekty. Potom nalepte obrázky na pevný kus papíru, než vložíte hotovou koláž do rámečku. Sbalíte kupón. Potom ji připevněte k rámečku obrázku dárkovou stuhou - samozřejmě tak, aby byl obrazový příběh jasně viditelný.

Idea # 3: Vydělejte papírové bonbóny

Roll kupón dohromady. Poté vystřihněte kus balicího papíru, který v nejlepším případě harmonizuje s tématem kupónu (ale jinak je to také design, který přichází jednoduše elegantní nebo barevný). Zabalte balicí papír kolem již připraveného poukazu. V případě potřeby okraje dárkového papíru trochu zkraťte. Pak připojte dárkovou stuhu na obou stranách a vázejte stuhy tak, aby celá věc vypadala jako lahodný bonbón - a to je kupón v podstatě ano, alespoň v obrazném smyslu.

Idea č. 4: Těžký karton

Osoba, která má být nadána, nemusí hned hádat, že dárek je kupón, není to ">

Idea č. 6: Balón s kupónem I

Vyhotovení voucheru s balónem je velmi vhodné v mnoha různých situacích - zejména proto, že nyní existuje bezpočet forem balónků (např. Srdeční balónky pro Valentýna nebo výročí, zvířecí balónky pro kupóny v zoo nebo klasické) Balónky v jasných barvách pro jízdu balónem). Získejte bublinu odpovídající tématu voucheru, nafoukněte ji a uzlete ji. Pak "ošetřte" svitek dohromady a připevněte je odpovídající stuhou k vázané oblasti balónku.

Idea č. 7: Balón s kupónem II

A my jsme neskončili s našimi balónkovými nápady. Nemusíte spojovat kupón s uzlem. Místo toho můžete do balónu vložit také hlavní prvek. To je trochu složitější a musíte být opatrní, abyste nepoškodili balón. Opět převalte kupón co nejblíže k sobě a potom jej zkuste přepravit otvorem v balónu. Pak balón nafouknete normálně a uzlíkujete. Pro ozdobu si stále můžete svázat dárkovou stuhu kolem uzlu.

Idea # 8: Tealight s kupónovou zprávou

Nyní je to ohnivé - a velmi tajné. Vezměte normální tealight do ruky a vytáhněte světelný prvek z hliníkové skořepiny. Vyžaduje to hodně trpělivosti a taktů, protože: Příliš silně zatáhněte za knot, rozpouští se. Napište nyní s Eddingem hodnotu poukázky uvnitř na podlaze, například „1x masáž“. Pak vrať tealight. Přeneste „kuponové světlo“ do elegantní krabičky na zápasy (nebo ho nechte vypadat poněkud nevzhledně). Také si v ní udržujte několik zápasů, protože tealight bude hořet, dokud nevyjde zpráva. Opravdu romantické řešení pro páry!

Idea # 9: Hammer idea - voucher v ledovém bloku

Od ohnivého k ledovému chladu: V mrazničce chladničky nebo mrazničky vytvořte vrstvu ledu o tloušťce přibližně deset až patnáct centimetrů (v dostatečně velkém tvaru vhodném pro mrazničky). Nejlepší je použít převařenou vodu. Výsledkem je relativně jasný a průhledný led. Poté, co je první vrstva hotová a stabilní, vyjměte je a vložte vzduchotěsně zabalený do zmrazeného fóliového kupónu. Pak naplníte nádobu více (převařenou) vodou a celou věc přenesete zpět do skříně, takže se nad první vrstvou vytvoří druhá vrstva ledu (ve které je váš poukaz skrytý). Nakonec zabalte blok ledu do fóliového sáčku a během příští hodiny jej předejte šťastnému, nejlépe kladivem, aby příjemce mohl získat svůj dárek rychleji.

Idea # 10: Vystřihněte kapsu džíny

Pokud chcete rozdat peníze nebo skvělý kupón, můžete položku umístit do džínové kapsy. Postup je myslitelně jednoduchý: Stačí si vybrat starý džíny, vystřihnout zadek kapsu, úhledně vyzdobit kus, případně ozdobit třpytivými pery a vložit peníze nebo poukázku.

Speciální kupónové nápady

Idea # 11: Nákupní kupón s oblečením

Vystřihněte z papíru nebo plsti ženské nebo mužské oděvy (v závislosti na tom, zda je nadanou osobou žena nebo muž). Samozřejmě můžete předem nakreslit (samostatný) list papíru tužkou, vystřihnout a použít jako šablony. Potom si do ruky vezměte jednoduchý papírový sáček (nejlépe v pěkné barvě) a přilepte na něj vytvořené oblečení. Vložte nákupní tašku nebo peníze do tašky.

Pokyny k tvorbě papírového sáčku najdete zde: Vytvořte papírový sáček

Idea # 12: Číslované obálky

Pokud chcete rozdat poukaz na akci (například na koncert nebo fotbalový zápas), můžete si jej postavit jako malou hádanku pro příjemce. Vše, co potřebujete, je deset až patnáct jednoduchých obálek, papíru, per a trochu kreativity. Zvažte několik funkcí události a do každé obálky vložte další poznámku. Pouze v poslední obálce je skutečný poukaz (nebo koncertní lístek, fotbalový lístek atd.). Fiktivní příklad struktury:

Obálka 1: 30. dubna uděláme spolu něco pěkného.
Obálka 2: Jdeme do Lipska.
...
Envelope 15: Zde jsou vstupenky na zápas RB Leipzig vs Bayern Munich. ????

Tip: Jednotlivé obálky okořenete barvením. Ale pozor: Nezahrnujte výukové symboly ani nálepky. Do konce by to mělo zůstat tak vzrušující!

Idea # 13: Mapa světa s cestovním kupónem

Vytiskněte si jednoduchou mapu světa s obrysy všech kontinentů. Obrysy opatrně ořízněte ostrými nůžkami. Zde je nutná trpělivost a takt. Pak napiš něco na obrázek (na místě, které nabízí prostor), například: „Každé dobrodružství začíná prvním krokem!“. Poté vytvořte rámeček obrázku, který odpovídá velikosti a vložte do něj obrázek. Za nimi „skrýváte“ účty - tak, aby byly viditelné tvarem kontinentů. Zavřete rám a máte hotový skvělý kreativní nápad.

Idea č. 14: Poukaz na knihu v knize

Popadněte starou knihu ze své sbírky, kterou již nepotřebujete. Nejlepší je vázaná kniha s krásnou obálkou, pokud by přítomnost byla správně hermachen. Prořízněte střední díru skrz všechny stránky knihy a vytvořte jakýsi rakev. Vyříznuté části mohou být odhozeny nebo použity pro vytápění. Do díry vložíte kupón nebo peníze, v závislosti na tom, v jaké formě chcete darovat.

Idea # 15: Poukaz v obálce srdce

S romantickým poukazem pro milovaného nebo milovaného člověka doporučujeme toto zabalit do dostatečně velké obálky srdce. Obálka je vyrobena během několika minut. Takto to funguje:

Krok 1: Vystřihněte jednotné srdce z krásného kartonu.
Krok 2: Nyní složte levou a pravou stranu doprostřed.

Poznámka: Střed je místem, kde se setkávají dva „kopce“.

Krok 3: Poté horní část trochu sklopte.
4. krok: Nakonec sklopte spodní hrot nahoru a navlékněte ho tam.

Tip: Nyní můžete znovu rozbalit obálku srdce a upravit poukaz a vložit jej. Pak se znovu zavřete a dárek je připraven!

Obnovte a odstraňte staré silikonové spoje - pouze ve 4 krocích
Pletací prstové rukavice - návody pro dětské postýlky zdarma