Hlavní Háčkování dětské oblečeníTinker podzimní dekorace - 4 nápady pro vytvoření vlastního

Tinker podzimní dekorace - 4 nápady pro vytvoření vlastního

obsah

 • Vytvořte listový závěs
  • instrukce
 • Řezbářské dýně
  • instrukce
 • Vytvořte podzimní větrné světlo
  • instrukce
 • Vydělávejte sovy na podzim
  • instrukce

Podzim a déšť jsou tady as ním šedé dny, nudné před televizí. Přineste s námi do mokré sezóny různorodost tím, že si vytvoříte vlastní dekorace na podzim. S těmito nápaditými nápady a pokyny také přivedete své děti, aby vyply televizor a jednou telefon odložily.

Níže jsou uvedeny čtyři jednoduché nápady pro individuální a kreativní podzimní dekorace.

Vytvořte listový závěs

Tato hravá opona s romantickými barvami a plstěnými materiály je ideální pro chladné podzimní dny - ať už u okna nebo na zárubni. S našimi různými šablonami listů pro tisk se vám daří v krásných tvarech listů - to nesmírně zjednodušuje tvorbu. Pokud jste kreativní a nadaní, můžete si samozřejmě také vytvořit vlastní listy.

Potřebujete:

 • stabilní větev
 • Bastelfilz v podzimních barvách
 • nůžky
 • Vlněná a vlněná jehla
 • kolík
 • příze

instrukce

Krok 1: Na začátku potřebujete šablony listů. Za tímto účelem jsme sestavili speciálně vytvořené šablony, které pro vás vytiskneme. Ty se vytisknou jednou a poté se opatrně vystřihnou nůžkami.

Klikněte zde: Pro stažení šablony řemesla

Krok 2: Nyní, když jste přesně vystřihli všechny šablony, přeneste obrysy listů peru řemeslné plsti. Potom vystřihněte také plstěné listy. Pro opravdu velkou clonu pro dveře je třeba již 60 až 70 listů, podle uvážení a velikosti.

Krok 3: Nyní jsou vlněné nitě řezány. Než se rozhodnete, jak uspořádat listy ve vaší zácloně - kolik vláken potřebujete pro požadovaný počet listů. V každém případě by mělo být vlákno délka okna nebo dveří plus pár centimetrů pro uzel.

Vystřihněte tolik vláken, jak je délka okna nebo dveří.

Krok 4: Potom jednotlivé listy navlékněte na vlákna pomocí vlněné jehly. Propíchněte jej jednou do plsti a několik centimetrů dále na stejné straně. Tímto způsobem je fólie napnuta a sedí na správném místě. Mezi jednotlivými listy ponechte mezeru 10 až 15 cm.

Nyní vyplňte každou jednotlivou vlnu nitě záclony listy.

Krok 5: Jakmile dokončíte navlékání vláken, uzel konce podprocesů po každém posledním listu

6. krok: Horní konce jsou vázány na větev - mezi vlákny ji opět rovnoměrně opustíte.

Podzimní opona je nyní hotová!

Krok 7: Vytvořte stabilní upevnění: Vyvrtejte do zdi dva otvory - umístěte je do mírně kratší vzdálenosti, než je délka větve nad oknem.

Poté do každé díry vložte jednu hmoždinku a v každém případě upevněte prstencové očko.

S rybářskou šňůrou vytvoříte dvě smyčky, které také připojíte k větvi. Pak je možné závěs zavěsit na očka.

Řezbářské dýně

Pokud chcete vyrobit velmi zvláštní a poutavou podzimní dekorace, právě taková vyřezávaná dýně je to pravé. Řezba dýně Halloween v Německu je téměř podzimní tradicí. A správně, protože řezbářství je spousta legrace, výsledkem je krásná, strašidelná podzimní dekorace a zároveň zůstávají přísady pro chutné jídlo.

Potřebujete:

 • řezbářská dýně (Early Harvest)
 • ostrý kuchyňský nůž
 • lžíce
 • možná řezbářská sada
 • Řezbářské šablony a kolíky
 • tealight

instrukce

1 z 9

Krok 1: Nejprve otevřete dýni nožem. Víko může být vyříznuto se zakřiveným nebo vroubkovaným okrajem podle potřeby. S kuchyňským nožem pracujte opatrně a pomalu. Nyní se můžete podívat dovnitř dýně.

Krok 2: Z dýně odstraňte všechna semena, vlákna a dužinu. Lžičkou se to dá dobře poškrábat. Maso seškrábané ze stěn může být uloženo a použito pro dýňová jídla, stejně jako výživná dýňová semínka. Zde jsou dva způsoby, jak zpracovat dýňová semínka:

 • //www.zhonyingli.com/kuerbiskerne-roesten/
 • //www.zhonyingli.com/kuerbiskerne-schaelen/

Sejměte buničinu, dokud okraj nebude tlustý asi 2 cm.

Krok 3: Potom samozřejmě potřebujete řezbářskou šablonu. Pokud jste již vyvinuli svůj vlastní nápad, tím lépe. Jinak jednoduše použijte jednu z našich řezbářských šablon a vytiskněte je: //www.zhonyingli.com/halloween-kuerbisgesichter-vorlagen/

Poté, co jste šablonu vytiskli a vystřihli, pimpujte svou tvář na dýni přesně tam, kde je nejúčinnější.

4. krok: Nyní přitisknete kontury očí, nosu a úst další jehlou. Drhněte to papírem do dýně. Pokud potom šablonu odeberete, uvidíte přesně, kam je třeba řezat.

Krok 5: Na podzim av Halloweenu najdete carvingové sady v některých supermarketech. Ty často zahrnují krátký, plochý pilový kotouč. Takový nůž je ideální pro vystřihnutí dýňových obličejů. To může udělat i dlouhý, ostrý kuchyňský nůž, ale tak dobře se kolem rohů a křivek nedostanete. Nyní vystřihněte oči, nos a ústa.

Krok 6: Nakonec dýně potřebuje pouze svícen a víko. Při osvětlení čajového světla se vždy ujistěte, že je umístěn přesně uprostřed dýně. Tealights příliš blízko okraje by mohly zapálit dýni.

Nejbezpečnější možností je samozřejmě použít elektronické tealights.

Vytvořte podzimní větrné světlo

Tato romantická lucerna nemusí chybět na podzimním parapetu. Tuto podzimní výzdobu se dáte do rytmu a větrné světlo je také levné.

Potřebujete:

 • starý džbán nebo marmeládový džbán
 • Průhledný papír v podzimních tónech
 • transparentní sušící lepidlo
 • nůžky
 • štětec
 • dekorační materiály
 • tealight

instrukce

1 ze 6

Krok 1: Nejprve připravte kousky, které chcete použít k pozdějšímu zdobení skla. Roztrhněte pauzovací papír na malé kousky - ať už je na vás červený, žlutý nebo oranžový.

Krok 2: Poté čisté sklo úplně očistěte Bastelleimem.

Krok 3: Jednotlivé kusy se potom umístí na lepidlo a vyhladí se štětcem. Zamaskujte tak nyní celé sklo papírovými úryvky, dokud není vidět žádná mezera.

4. krok: Po úplném zaschnutí lepidla je čas na dekoraci. Ozdobte sklenici luky, plsťou nebo stuhami.

Stále jsme lisovali papír. Takové razítko z houby z gumy, můžete to udělat velmi snadno sami a tímto způsobem: //www.zhonyingli.com/stempel-aus-moosgummi-basteln/

Nyní je třeba do sklenice vložit pouze tealight a strašidelná romantická lucerna na podzim je připravena.

Vydělávejte sovy na podzim

Pro stůl potřebujete sladkou dekorace na podzim. “> Pokyny

Krok 1: Na začátku dostanou jednotlivé kartonové role nátěr. Natřete celý vnější povrch trubek požadovanou barvou - akrylové barvy jsou levné a velmi dobře pokrývají. Vyzdobte si sovy, jak se vám líbí, ale pro tento účel se nejlépe hodí podzimní tóny, jako jsou hnědé, červené nebo dokonce oranžové.

Krok 2: Než budete pokračovat v drcení, nechte kartonové trubky dobře zaschnout.

Krok 3: Mezitím lze připravit oči a zobák. Pomocí kompasu nakreslete dva stejné kruhy na bílý stavební papír. Ty jsou poté vyříznuty. Poté obarvte žáky černým perem. Zřízli jsme zobák z řemeslné plsti - stačí jen malý malý trojúhelník v oranžové nebo žluté barvě.

Nechte svou kreativitu běžet zdarma - barvy a tvary můžete samozřejmě v závislosti na výzdobě a stylu.

Krok 4: Nyní můžete připravit křídla, buď je vyrobit ze stavebního papíru, plsti nebo, jak jsme to udělali, z pauzovacího papíru. K tomu nakreslete křídlo s perem na požadovaný materiál a vystřihněte ho. Následně první křídlo slouží jako šablona pro druhé.

Po vyříznutí obou křídel jsme je ještě několikrát klikatili.

5. krok: Nyní se otočíme zpět k tělu sovy. Uši sovy jsou velmi jednoduché. Vezměte kartonovou trubici ručně a ohněte její horní okraj dovnitř uprostřed. Vlevo a vpravo se tvoří dva vrcholy. Potom zopakujte vzpěru na druhé straně otvoru a pevně stiskněte.

Krok 6: Poté se sova dá dohromady. Oko, zobák a křídla přilepte řemeslným lepidlem na požadované místo.

Peří pak může být navrženo podle potřeby, buď pomocí per, akrylových barev nebo malých papírových úryvků, které jsou slepeny.

Hotovo jsou sladké Tischeulen, které nyní mohou sloužit jako jmenovka. Dělat řemesla na podzim je zábava, dokonce i pro vaše děti.

Crochet Knop Pattern - Pokyny pro šití popcorn
Silikonentferner - informace o aplikaci, složení a cenách