Hlavní VšeobecnéJak na to: Crochet Knittmaschen - návod

Jak na to: Crochet Knittmaschen - návod

Dvojité hůlky, jednoduché hůlky, půl hůlky, robustní stehy, osnovní stehy - jejich háčkování dává sestupné kroky. Přestože řetězový steh má nejmenší roli, to neznamená, že háčkování není tak důležité jako vaši kolegové. Ve většině případů jsou osnovní úplety potřeba jako spojovací článek, které „zřetězují“ další stehy do jedné jednotky.

Při pletení kol jste zvláště závislí na řetízkovém stehu. Když kruh uzavřete řetízkovým stehem, získáte rovný a plynulý přechod.

Crochet Knittmaschen - takto to funguje

Pro praxi a lepší nasměrování jsou osnovní stehy umístěny na řadě silných stehů na následujícím obrázku.

1. Pomocí háčkového háčku propíchněte přední část stehu zepředu dozadu.

2. Zahákněte pracovní nit do hlavy háčkového háčku a protáhněte jej přes hlavu smyčky a současně smyčkou na háčkovém háku.

A řetězový steh je již háčkovaný. Hotový osnovní steh leží rovně na předchozím kurzu.

Kettmaschen pro závěrečná kola:

Již v prvním kole (zde bylo háčkováno 8 permanentních stehů do nitkového prstence) se používá řetězový steh:

Pronikl do oka oka první těsné smyčky. Nyní provlékněte nit a - jak je vysvětleno výše - protáhněte stehovou hlavu a smyčku na háčkovém háčku. Kolo je nyní kompletní. Kolem kruhu můžete vidět 8 ok, které lze nyní volně háčkovat.

Jak důležité je správné zakončení Kettmasche, je vidět v dalším procesu háčkování. (Pracoval s hůlkami). Mezi posledním a prvním hůlkami je mezera, kterou lze skvěle přemostit řetízkovým stehem:

Kromě přechodové vzduchové sítě je hlavice oka první tyče kola. Vsuňte sem jehlu a protáhněte pracovní nit přes stehovou hlavu a smyčku na háčkovém háčku. I toto kolo je již uzavřeno a háčkování lze pokračovat.

Ať už se jedná o jednoduše strukturovaná kola, jako jsou čepice, ponožky, tašky atd., Nebo háčkované vzory, např. Například ve čtvercích nebo háčkování filetů - na konci řetízkového stehu je nedílnou součástí každého kola.

Kettmasche - jednoduchý, ale efektivní:

  • Prorazit stehem,
  • Načíst vlákno,
  • projít a
  • Knittmaschen tvoří dokonalý kulatý konec.
Kategorie:
Fold Christmas Star - 5 nápadů pro tvorbu
Dýňová semínka suchá - je to tak snadné