Hlavní Háčkování dětské oblečeníVytváření komunikačních karet sami - pozvánka na přijímání

Vytváření komunikačních karet sami - pozvánka na přijímání

obsah

 • Materiály a postup
 • Pozvánka s nápisem
 • Přijímací karta s křížem
 • Pozvánka s motivem ryb
 • Přijímací karta se svíčkou
 • Pozvánka s fotografií
 • Potvrzovací karta s rybím řetězcem

Chcete oslavit první přijímání vašeho dítěte nejen v kostele, ale také v soukromí ">

Přijímání je skvělým dnem pro každé dítě - působí jako první „trh“ pro dívky a chlapce. Po slavnostním ceremoniálu v kostele pokračuje strana s rodinou. Aby byla akce všestranná, doporučujeme pozvat všechny drahé přátele, příbuzné a další pečovatele potomstva. Můžete snadno navrhnout odpovídající karty sami. S našimi tutoriály pro kutily vytváříte malá umělecká díla, která inspirují nadšení. Vyberte si své oblíbené nápady a motivy. Jejich spektrum sahá od křesťanských témat v moderní interpretaci až po neutrální designy. Nejlepší je zapojit vaše děti do řemeslného projektu - je zde zaručena spousta zábavy.

Materiály a postup

Potřebujete toto:

 • bílý stavební papír
 • tužka
 • pravítko
 • nůžky

Vytvořte si kartu:

Vezměte list stavebního papíru velikosti A4 a přeložte jej na polovinu, abyste vytvořili kartu.

Tento postup se opakuje na všech přijímacích kartách, které vám předkládáme v této příručce. Nyní sledujte různé myšlenky ve formě různých motivů, které pak můžete integrovat do popsaného „základního souboru“. Vyberte si preferovaný design a postupujte podle pokynů.

Pozvánka s nápisem

Jednoduchý titulek je nejrychlejším a nejsnadnějším způsobem, jak oživit „syrovou“ společenskou kartu. Použijte krásné pero (např. Plnicí pero) a psejte s tímto „Společenstvím XY“ (XY je nositelem křestního jména dítěte), „Pozvánka na přijímání“ nebo podobně. Na tuto metodu nepotřebujete mnoho času. Snažte se však psát pěkně - například ozdobami. Takto upgradujete poměrně jednoduchou pozvánku. Kromě toho můžete připojit vhodné nálepky - od svíček, ryb nebo jiných křesťanských symbolů.

Tip: Samozřejmě máte také možnost navrhnout výrok na notebooku nebo PC (také se zvláštním písmem) a vytisknout jej. Potom papír správně ořízněte a přilepte na přední stranu karty.

Přijímací karta s křížem

Stejně tak časově náročné jako první nápad je naše druhé doporučení: vytiskněte naši šablonu s motivem křesťanského kříže na běžný kopírovací papír.

Klikněte zde: Stáhněte si šablonu řemesla

Vystřihněte prvek nůžkami a obrysy tužkou přeneste na přední stranu karty. Potom vyřízněte kříž.

První výřez umístěte doprostřed, aby nedošlo k poškození karty. Nejlepší je použít malý pár ostrých nůžek. A: Stačí oříznout přední část mapy. Na konci zad můžete konečně napsat pozvánku.

Tip: Pokud si přejete, můžete na kartu nalepit fotografii svého dítěte tak, aby to trochu prošlo „křížovou dírou“. Ale na pozvání už není dost místa.

Pozvánka s motivem ryb

Ryba je jedním z klasických křesťanských symbolů. Je považován za známku víry v Boha. Vzhledem k tomu, že společenství je chápáno jako první spojení dítěte s Ježíšem Kristem, má smysl použít rybí motiv pro domácí pozvánku. Jednoduše vytiskněte naši šablonu na papír a vystřihněte požadované ryby.

Klikněte zde: Stáhněte si šablonu řemesla

Poté převeďte šablony na papír s kovovou optikou nebo zrcadlovou fólií. Vystřihněte a přilepte se na přední stranu karty, jak chcete. Mezi rybami napíšete rozpoznávací větu jako „Pozvání na přijímání XY“ nebo podobně.

Přijímací karta se svíčkou

Při slavnostním ceremoniálu v kostele chodí děti se svíčkami ke oltáři. V souladu s tím je hůlková svíčka také stylovým motivem pro pozvánku, nabízíme vám k tomu dvě šablony: barevnou, kterou musíte pouze vystřihnout a nalepit po tisku, a jednu, kterou vaše dítě může malovat barevnými nebo plstěnými pery.

 • Svíčky pro barvení
 • Malované svíčky

Pozvánka s fotografií

Náš pátý návrh, pokud jde o jednoduché a rychle vytvořené přijímací karty, nevyžaduje nic jiného než tisk nebo vývoj krásné fotografie vašeho dítěte na vysoce kvalitním fotografickém papíru. Poté vložte obrázek na přední stranu karty. Zevnitř si poznamenejte důvod pro pozvánku („Pozvánka na přijímání“ nebo podobně) nalevo a pozvání poznačte vpravo. Tato varianta je jednoduchá, ale velmi osobní.

Potvrzovací karta s rybím řetězcem

Potřebujete toto:

 • barevné stavební papír
 • barevný stavební papír
 • šňůra
 • punč
 • tužka
 • pravítko
 • nůžky
 • gluten
 • Plnicí pero nebo tenká plsť
 • naše šablona
 • kopírovací papír
 • tiskárna

Krok 1: Vytiskněte naši šablonu s rybími motivy a nápisem na kopii papíru. PDF je zapisovatelný. Pokud kliknete myší na jeden ze znaků, můžete například zadat jméno dítěte.

Klikněte zde: Stáhněte si šablonu řemesla

Krok 2: Vystřihněte motivy nůžkami.

Krok 3: Poté obrysy šablon ryb přesuňte na barevný stavební papír tužkou.

Tip: Pokud jde o výběr barvy, jste zcela zdarma. Ujistěte se však, že barvy ryb odpovídají tónu vytlačeného papíru.

Krok 4: Vystřihněte ryby a štít.

Krok 5: Napiš fráze na znak plnicím perem, například „K přijímání“ nebo „Pozvání k přijímání“. Ponechte malou plochu na malou díru, kterou se naučíte v dalším kroku.

Tip: Místo plnicího pera můžete samozřejmě použít i jiné pěkné pero.

Krok 6: Uchopte úder a vyrazte otvor do strany štítu.

Krok 7: Vytvořte kartu podle našich základních pokynů.

Krok 8: Nakreslete obdélník přibližně 8 x 13 centimetrů (šířka x délka) na reliéfní nebo obyčejný papír. Použijte k tomu tužku a pravítko.

Krok 9: Potom vystřihněte obdélník a potom jej přilepte na přední část základní mapy.

Poznámka: Ujistěte se, že jste obdélník umístili doprostřed tak, aby vzdálenosti od okraje byly všude stejné.

Krok 10: Vezměte úder a úder dva otvory v přední části karty.

Krok 11: Odřízněte dostatečně dlouhý kus provázku a navlékněte štítek s větou vystředěnou na provázku.

Krok 12: Vytáhněte šňůru doleva a doprava skrz otvory - zepředu. Ujistěte se, že štít je opravdu vystředěný. Navlékněte provázek několika uzly tak, aby nemohl proklouznout skrz otvory. Příliš dlouhé konce jsou oříznuty.

Krok 13: Přilepte malé ryby podle libosti na Schnard, který je vidět zepředu.

Tip: Alternativně můžete uvázat robustní luk.

Krok 18: V případě potřeby odstřihněte všechny vyčnívající části řetězce nůžkami.

Každá příručka se týká výroby karty. Samozřejmě všichni hosté chtějí být pozváni s takovým uměleckým dílem. Nezapomeňte tedy dostatek materiálu a upravit kroky tak, abyste mohli vytvořit více karet najednou. Bavte se tvorbou a příjemnou oslavou přijímání!

Obnovte a odstraňte staré silikonové spoje - pouze ve 4 krocích
Pletací prstové rukavice - návody pro dětské postýlky zdarma