Hlavní Háčkování dětské oblečeníPřeložte origami žábu - vyrobte papír / bankovky

Přeložte origami žábu - vyrobte papír / bankovky

obsah

  • Skládací origami papírová žába
    • instruktážní videa
  • Skládací origami žába z bankovky
    • instruktážní videa

Tento průvodce skládáním vás bude inspirovat. Ukážeme vám, jak složit origami žábu z bankovky nebo obyčejného papíru. Ať už jako dárek nebo jen pro děti jako legrační řemesla, tyto žáby jsou skutečným poutačem.

Japonské skládací umění Origami je naprosto módní - filigránové papírové předměty jsou moderní a velmi dobře se hodí do designových bytů jako dekorace. Takže také origami žáby.

Vše, co potřebujete pro následující dva pokyny, je buď list origami nebo bankovka jakékoli velikosti. Kromě toho můžete na žáby nalepit volné oči, které lze zakoupit téměř v každém dobře zásobeném řemeslném a papírnickém obchodě.

Nemusíte být odborník na origami - tyto začátečníky si užijí jen začátečníci.

První průvodce potěší zejména vaše děti. Složené papírové žáby mohou dokonce skočit. Pokud složíte několik žab, můžete si z toho udělat hru. Stačí nasadit malou nádobu nebo plastovou nádobu a nechat děti skočit. S individuálně navrženými žabkami origami má každé dítě svého vlastního kandidáta na skok.

Nebo rozdáte žáby z bankovek na narozeniny, výročí nebo svatbu - žabí přátelé jsou víc, než si myslíte.

A vy jdete.

Skládací origami papírová žába

Potřebujete:

  • list origami papíru
  • Nůžky nebo nůžky

Krok 1: Přehněte čtvercový list papíru jednou uprostřed a v tomto záhybu odřízněte obě poloviny.

Krok 2: Nyní vyzvedněte jednu ze dvou polovin. Složte jej jednou vodorovně uprostřed a tento záhyb znovu otevřete.

Krok 3: Nyní sklopte pravý a levý okraj směrem ke středu, do záhybu, který byl vytvořen v kroku 2. Také tyto záhyby znovu otevřete. Nyní je papír rozdělen do čtyř stejných částí.

Krok 4: Nasaďte list na zadní stranu. Poté sklopte pravý dolní roh nahoru směrem do středu. Přeložte tak, aby spodní a horní okraj byly blízko sebe. Otevřete tento záhyb znovu. Poté tento krok opakujte s pravým horním rohem, kromě toho, že se sklopí dolů.

Krok 5: Dalším krokem je provedení kroku 4 také na levé straně. Papír by nyní měl být před vámi:

Krok 6: Nyní pravou rukou zatlačte pravou vnější hranu dovnitř, aby se záhyby z kroku 3 pomalu složily. Stiskněte vše tak, aby pravá polovina byla tvořena trojúhelníkem.

Krok 7: Nyní také složte levou stranu k sobě, jako v předchozím kroku. Papír je nyní hranatý.

Krok 8: Poté sklopte horní a horní vrstvu levého horního rohu nahoru tak, aby horní konec skončil levým rohem. Toto opakujte také se špičkou směřující doleva.

Krok 9: Udělejte totéž na pravé straně jako v kroku 8.

Krok 10: Nyní jsou nohy žáby složené. Chcete-li to provést, jednoduše sklopte právě složené hroty tak, aby hrany na středním konci s další hranou. Takto vypadá papír:

Krok 11: Nyní aplikujte papír na zadní stranu. Přeložte spodní roh na protější stranu a znovu jej otevřete, aby byl uprostřed vidět kříž.

Krok 12: Poté sklopte dolní roh doprava, levý okraj uzavřete středovou čarou. Otočte papír o 180 ° a udělejte to samé na druhé straně.

Krok 13: Nyní potřebujete pro orientaci opět středový ohyb - pro to, abyste žabu složili horizontálně jednou ve vodorovném formátu.

Krok 14: Potom jste převrátili levou špičku, kde bude zadní část, směrem dovnitř směrem k záhybu od kroku 13.

Krok 15: Nyní skryjte dva hroty těla do úchytů zadních čtvrtí.

Krok 16: Nyní jednou složte zadní žábu, přičemž středová hrana kroku 13 a levá vnější hrana směřují k sobě. To je jaro, díky kterému žába skočí.

Krok 17: Nakonec už chybí pouze dvě přední nohy, které jsou nyní znovu přehnuty právě uvnitř každé z nich.

Hotovo je skákací origami žába!

instruktážní videa

Skládací origami žába z bankovky

Potřebujete:

  • účet jakékoli velikosti
  • Kroutit očima a páskou

Krok 1: Položte účet ve svislé poloze. Nyní složte spodní polovinu na horní uprostřed.

Krok 2: Potom otočte výsledný čtverec jedním z rohů dolů. Složte to uprostřed. Otevřete tento záhyb znovu a opakujte s ostatními dvěma rohy. Uprostřed je nyní vidět kříž.

Krok 3: Otočte záři a pomocí prstů znovu vytvořte všechny známé. Držte účet před sebou hranou směřující k vám. Složte záři dohromady, abyste z ní vytvořili trojúhelník. Stiskněte dvě protilehlé strany k sobě.

Krok 4: Umístěte výsledný trojúhelník se středovým bodem doprava na stůl. Potom sklopte horní vrstvu spodní špičky, která je nyní obrácena směrem nahoru, a ihned poté tento roh podél středové linie zpět na vrchol. Složte tento malý trojúhelník.

Krok 5: Opakujte předchozí krok s horním rohem. Pokud jste správně složili, dva trojúhelníky nyní dají čtverec - tím se stane hlava.

Krok 6: Poté jsou nohy složeny. Otočte účet za to. Poté složte spodní a horní rohy podél středové linie.

Krok 7: Nakonec žába potřebuje nohy. Jednoduše ohněte špičku nohou ven.

Žába Origami je připravena k odeslání na svět. Jako dárek na peníze pro milovníky žab je tato origami žába perfektní!

instruktážní videa

Bavte se znovu skládat!

Ohněte měděnou trubku sami - Pokyny pro tenkostěnné trubky
Tvorba Origami Peace Dove - skládací holub: Pokyny + originál