Hlavní Háčkování dětské oblečeníFold origami fox - Snadné pokyny pro začátečníky s obrázky

Fold origami fox - Snadné pokyny pro začátečníky s obrázky

Liška se špičatými ušima je oblíbeným motivem - ať už jako šperky, náplast nebo knoflík. V této příručce vám ukážeme další skvělou variantu - ukážeme vám, jak skládání origami lišky z papíru. Na obrázcích vysvětlujeme každý krok podrobně, aby i začátečníci dosáhli požadovaného výsledku. Bavte se znovu skládat!

Japonské skládací umění „Origami“ má co nabídnout - takže můžete skládání mnoha zvířat, květin a dalších předmětů z jediného listu papíru. Milují lišky a sní o papírové kopii ">

Pokyny - Origami Fox

Krok 1: Položte papír lícem dolů na stůl, který se později stane vnější stranou (důležité pro dvoubarevný papír). Poté papír složte doprostřed vodorovné roviny.

Krok 2: Znovu otevřete kryt. Poté sklopte horní okraj dolů na středovou linii. Tento postup opakujte se spodní hranou.

Krok 3: Položte papír na šířku před sebe. Nyní sklopte horní, pravý roh dolů a směrem do středu. Toto skládání opakujte na levé straně.

Krok 4: Znovu otevřete rohy. Právě složené rohy jsou nyní složeny dovnitř.

Krok 5: Poté sklopte horní vrstvu pravého a levého rohu dolů.

Krok 6: Nyní aplikujte papír na zadní stranu - bod stále směřuje nahoru. Sklopte pravý roh dovnitř do středu. Proces se opakuje vlevo.

Krok 7: Nyní papír otočte zpět dozadu. Obě karty, levé a pravé, jsou nyní trochu otevřeny - to budou uši lišky. Vytáhněte pravé ucho směrem ven a složte vnitřní část do jiného trojúhelníku - jednotlivé hrany musí úhledně končit. Toto opakujte na levém uchu.

Krok 8: Špička směřující nahoru je nyní sklopena dolů, takže levý vnější okraj končí středními záhyby. Proces se opakuje vpravo. Uprostřed středu je kříž.

9. krok: Papír je nyní složen dozadu, ve svislé poloze. Horní část by nyní měla vypadat takto:

Krok 10: Znovu otevřete záhyb a otočte Origami Fox zpět na záda. Uchopte spodní část pravého ucha zespodu a postavte jej. Toto opakujte vlevo.

Krok 11: Potom lišku otočte tváří v tvář. Stiskněte špičaté čenich společně s prsty. Obě poutka na zádech jsou na zádech přehnuta dovnitř - to se uzavře nad otvorem mezi dvěma ušima. Na zadní straně je protáhlý diamant.

Krok 12: Držte lišku bokem před sebou tak, aby vypadala doleva. Přeložte spodní část do strany vpravo nahoře a zpět. Poté složte spodní část ve stejné linii dovnitř.

13. krok: Špička ocasu je nyní otočena dovnitř.

Nyní je Origami Fox připraven a lze jej nastavit!

Která minerální omítka pro fasády - omítka minerální nebo silikonová pryskyřice?
Cenový podlahový talíř - tyto náklady jsou za m²