Hlavní Háčkování dětské oblečeníSkládejte origami papírové krabice - perfektní dárková krabička

Skládejte origami papírové krabice - perfektní dárková krabička

obsah

  • Tinker Modulární Origami Box
    • instrukce
  • Přeložte origami krabici s klopou
    • instrukce

Hledáte pěknou dárkovou krabičku na poslední chvíli ">

Ať už na Vánoce, na narozeniny nebo jako dárek na Valentýna - malé papírové krabice jsou ideální pro malá překvapení. Japonské skládání umění „Origami“ to umožňuje. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno složit dárkové krabičky. Při použití barevného vzorového papíru se krabice samozřejmě stanou správnými vrcholy. Speciální origami papír lze zakoupit v dobře rozmanitých řemeslných obchodech. A nebojte se - tenký papír zvládne hodně. Pro krabice nepotřebujete silnou lepenkovou krabici.

Tinker Modulární Origami Box

Potřebujete:

  • 8 listů origami papíru (4 pro víko, 4 pro spodní)

instrukce

Nyní vám ukážeme, jak složit prvek modulární origami krabice. Poté to opakujte se zbývajícími sedmi listy papíru a krabici dejte dohromady.

Krok 1: Položte papír na stůl tak, aby byl krásný směrem ven. Nejprve sklopte list papíru vodorovně uprostřed a tento záhyb znovu otevřete.

2. krok: Poté ohněte horní okraj směrem ke střednímu ohybu.

Krok 3: Poté papír položte na zadní stranu. Nyní složte levou stranu na pravou stranu. Otevřete tento záhyb znovu a vraťte papír dopředu.

Krok 4: Nyní složte levý dolní roh až na další řádek a podél prostředního záhybu.

Krok 5: Nyní otočte papír o 180 stupňů. Poté složte levý dolní roh nahoru. Přeložte tak, aby bývalý levý okraj uzavíral horní okraj. Neohýbejte celou úhlopříčku, ale pouze do středu, kde se setkává většina záhybů.

Krok 6: Zvedněte papír a postavte jej následujícím způsobem - trojúhelníkový povrch vyčnívá nahoru. Vytáhněte záhyb z pravého úhlu trojúhelníku. Takže jste složili úhel boxu. Trojúhelníková oblast, která leží na stole, bude složena nahoru. Papír by nyní měl vypadat takto:

První prvek je připraven. Opakujte kroky 1 až 6 se všemi ostatními listy. Nyní je krabička na origami složena - kryt i zem.

Prvky jsou stlačeny k sobě. Položte první prvek před sebe. Druhý prvek se otáčí o 90 stupňů ve směru hodinových ručiček. Posuňte prvky do sebe, ale ne úplně. Otočte konstrukci o 90 stupňů proti směru hodinových ručiček a připojte třetí prvek, stejně jako ten druhý. Tento postup opakujte pro čtvrtý prvek. U posledního prvku se ujistěte, že hrot je vystředěný a nahoru, stejně jako všechny ostatní tři body.

Nyní mohou být všechny čtyři části zcela stlačeny a víko je připraveno. Opakujte pro podlahu - modulární origami box je kompletní.

Přeložte origami krabici s klopou

Potřebujete:

  • list čtverečního origami papíru

instrukce

Krok 1: Nejprve papír, který leží dolů s krásnou vnější stranou, jednou vodorovně a jednou svisle. Otevřete oba záhyby znovu.

Krok 2: Poté spodní okraj ohněte nahoru ke střední linii a horní okraj dolů tak, aby se oba setkaly uprostřed. Otevřete záhyby znovu.

Krok 3: Nyní ohněte spodní okraj až k první linii ohybu. Poté se tento záhyb znovu otevře. Otočte papír o 180 stupňů a tento postup opakujte.

Krok 4: Nyní otočte papír o 90 stupňů. Poté složte pravý horní roh dovnitř k druhé řadě zprava. Opakujte pro všechny tři rohy.

Krok 5: Naneste papír na zadní stranu. Přehybové čáry uprostřed by měly být svislé. Přeložte spodní okraj až na vodorovnou středovou plochu. Otočte papír o 180 stupňů a tento postup opakujte.

Krok 6: Nyní zamkněte dva malé trojúhelníky, jako jsou jazýčky a stiskněte papír naplocho. Papír znovu otočte a postup opakujte také na druhé straně.

Krok 7: Poté papír otočte na zadní stranu. Dolní dva obdélníky jsou nyní složeny jednou uprostřed a vodorovně. Přitom složte prvek složený v kroku 6. Otočte papír o 180 stupňů a opakujte tento krok s druhou stranou.

Krok 8: Nyní otočte krabici o 90 stupňů. Umístěte levý a pravý boční panel. Nyní pracujte oběma rukama na obou stranách současně, pouze zrcadleně. Složte horní dva trojúhelníkové jazýčky. Skládejte stránky dovnitř tak, aby trojúhelníky směřovaly dolů a tvořily jinou stranu krabice. Takto vypadá papír nyní:

Krok 9: Opakujte krok 8 na druhé straně.

Potom víčko překlopte přes krabici shora dolů. Spodní povrch je složen. Zasuňte tento povrch do jazýčků víka.

Origami box je připraven. S barevným vzorovým papírem z tohoto kartonu uděláte skutečný poutač a perfektní dárkové balení pro malá překvapení.

Uvidíte, s několika prostředky, nádherné origami krabice mohou být složeny jako dárek nebo jako odpočitatelné.

Vysušte suterén - pokyny pro vytvoření vlastního
Háčkování panenka sami - zdarma pokyny pro háčkování panenka s vlasy