Hlavní Háčkování dětské oblečeníOrigami Butterfly Tinker - 90 Druhé Pokyny ke Skládání

Origami Butterfly Tinker - 90 Druhé Pokyny ke Skládání

obsah

  • Pokyny pro origami
  • instruktážní videa

Jaro je tady a léto není daleko. Co by rozhodně nemělo chybět, jsou barevné motýly. Ať už ve vašem vlastním oblečení nebo v domácí výzdobě, tito vlající muži by měli být nedílnou součástí. Pro správnou náladu doma máme pro vás řemeslný nápad. Nemusíte za to utrácet spoustu peněz. V tomto průvodci skládáním origami vám ukážeme, jak složit krásný motýl origami rychlostí blesku a jen s jedním listem papíru.

Nositelem teplé doby je motýl symbolizující transformaci. Už od jara se vyskytuje ve všech tvarech a barvách v přírodě - tak by to mělo být ve vlastních čtyřech stěnách.

Vše, co pro papírový motýl potřebujete, je čtvercový list papíru. Velikost papíru je rozhodující pro velikost motýla. Origami papír lze zakoupit v dobře zásobených řemeslných obchodech - to nemusí nutně být, protože můžete také vyrobit motýla s jednoduchým papírem nebo dokonce lepenkovou krabicí.

Pokyny pro origami

Krok 2

Krok 1: Vezměte čtvercový list papíru v požadované barvě. Pro motýly jsou obzvláště přátelské a světlé barvy, které přinášejí dotek jara ve vašem bytě.

Krok 2: Složte dvě úhlopříčky listu. Tyto záhyby se pak protínají ve středu čtverce.

Krok 3

Krok 3: Nyní otočte list na zadní stranu a složte spodní střed nahoru. Tento záhyb se znovu otevře.

Krok 4: Nyní papír znovu otočte na zadní stranu a sklopte levý na pravé straně. Tento záhyb se také otevře.

Krok 4

Krok 5: Nyní složte papír do trojúhelníku. Chcete-li to provést, zvedněte papír a vytvořte bod ze středu.

Krok 5

Krok 6: Nyní složte křídla motýla. Chcete-li to provést, složte dva výše, létající rohy podél středové linie a směrem nahoru. Tím se vytvoří malý čtverec.

Krok 6

Krok 7: Nyní sklopte skutečný hrot trojúhelníku na zadní stranu směrem k dolní, otevřené hraně tak, aby se mírně překrýval. Papír se něčím ohýbá, ale co je potřeba. Překrývající se špička se sklopí dozadu a do otevřené hrany.

Krok 7

Krok 8: Poslední krok vypadá takto: motýl se zhroutil, s malou špičkou kroku 7 na vnější straně motýla. Pokud jste udělali všechno správně, získejte křídla tímto sklopením mírnou hybnost.

Krok 8

Hotovo je origami motýl!

instruktážní videa

Hotový papírový motýl lze nyní umístit kdekoli v domácnosti. Můžete ji přilepit na tvrdé povrchy, našit jej na záclony jedním nebo dvěma stehy, nebo jednoduše zavěsit na kousek provázku. Zvláště dekorativní se stane, když složíte několik motýlů. Ty pak mohou být zavěšeny v různých výškách na větvi, kterou jste připevnili ke stropu. Pak použijte různé barvy a velikosti těchto složených motýlů, konstrukce vypadá ještě působivěji.

Jarní věnec vrbových větví je také skvělý nápad, jak obratně postavit origami motýly.

Jak vidíte, skládání origami může být nejen zábavné, ale motýli jsou také velmi příjemní. Jen tak složte a nechte do bytu přijít jaro.

Obnovte a odstraňte staré silikonové spoje - pouze ve 4 krocích
Pletací prstové rukavice - návody pro dětské postýlky zdarma