Hlavní Háčkování dětské oblečeníPřeložte origami labuť z papíru - skládání pokynů

Přeložte origami labuť z papíru - skládání pokynů

obsah

  • Pokyny: Přeložte jednoduchou origami labuť
    • instruktážní videa

Umění origami je ušlechtilé a stylové. Z listu papíru můžete snadno vytvářet dekorativní papírová umělecká díla - stejně jako tato Origami Swan. V tomto průvodci skládání se krok za krokem naučíte, jak sklopit papírové origami labutě. Tento jednoduchý průvodce vás bude inspirovat. Bavte se znovu skládat! Origami, japonské umění skládání papíru, vám umožňuje dělat málo z mnoha. Jen list papíru a můžete si dát sebe nebo jiné pochoutky. Zejména tradiční a dekorativní je origami labuť. V následujícím tutoriálu vám řekneme, jak sklopit labuť z jednoho listu papíru.

Pro tohoto průvodce nemusíte být profesionálem, zvládnou ho i začátečníci. Jakmile máte luk, nepotřebujete pět minut a papírová labuť je připravena.

Pokyny: Přeložte jednoduchou origami labuť

Potřebujete:

  • list čtverečního origami papíru
  • bonefolder
  • kolík

Krok 1: Položte list origamiho papíru na stůl před sebe. Papír by měl být umístěn tak, aby strana dolů odpovídala barvě, kterou by měla mít labuť. V našem případě je bílá pod a žlutá nad. Složte jednu ze dvou úhlopříček na sebe. Poté záhyb znovu otevřete.

Krok 2: Nyní by měl papír ležet před vámi tak, aby skládání od prvního kroku bylo kolmé k vám. Složte roh směřující doleva směrem do středu s vnější hranou podél záhybu. Pravý roh se také sklopí. Před vámi je drak.

Krok 3: Nyní otočte draka dozadu. Pak se tupý hrot draka převrátí. Přeložte přesně tam, kde okraje začínají vzadu. Pak by měl být před vámi trojúhelník.

Krok 4: Poté zahněte špičku, která byla právě přeložena v kroku 3, zpět k vnějšímu okraji a znovu ji otevřete.

Krok 5: Nyní sklopte špičku znovu k vnějšímu okraji - ale pokračujte v ohýbání, dokud záhyb z kroku 4 nebude ležet na vnějším okraji pod ním.

Krok 6: Dalším krokem je složit draka. Spojte boční hroty dohromady. Položte papír na stůl.

Krok 7: Před vámi je nyní velký špičatý trojúhelník (později krk a hlava), zleva vypadá menší žlutý trojúhelník (pozdější ocas). Jejich horní vodorovně probíhající hrany jsou stále v řadě. Nyní malý trojúhelník posuňte trochu dolů. Za tímto účelem jej sklopte dovnitř o něco více - horní část se tedy posouvá diagonálně dolů.

Krok 8: Nyní ohněte horní vrstvu špičky směřující dolů tak, aby se tato hrana uzavřela s horní vnější hranou.

Krok 9: Naneste papír a poté opakujte krok 8 na druhé straně. Výsledkem je velmi špičatý trojúhelník s menším trojúhelníkem na straně.

Krok 10: Nyní dejte dva vnější body, velký trojúhelník a malý trojúhelník, dohromady a papír složte doprostřed. Otevřete tento záhyb znovu.

Krok 11: Nyní spojte tyto dva body tužkou. Na tomto řádku pak papír sklopíte jedním směrem. Papír otočte a v tomto bodě přeložte také v opačném směru a znovu jej otevřete.

Krok 12: Nyní složte trojúhelník z jednoho kusu tak, aby záhyby z kroku 11 vytvořily křivku ke zbytku kusu. Dlouhá špička na druhé straně by měla stát sama o sobě. Pak sklopte špičku doprostřed tak, aby levá strana, na které bylo právě vidět zaoblení, zmizela mezi polovinou špičky.

Krok 13. Nyní složte nyní tenčí, dlouhý hrot doprava. Složte je tak, aby pravý vnější okraj skončil levým vnějším okrajem druhého prvku. Potom tento záhyb znovu otevřete.

Krok 14: V tomto kroku se špička jednou přehne a převrátí. Stačí trochu otevřít hrot a složit jej na okraji kroku 13. Špička vytváří takovou křivku, ale stále ukazuje stejným směrem jako v předchozím kroku.

Krok 15: Nyní položte papír před sebe tak, aby dlouhý hrot směřoval diagonálně nahoru doprava a spodní okraj byl vodorovný. Dlouhý hrot otevřete jednou. Pak je sklopte dolů dolů ke své vlastní středové linii a krátce poté trochu vyrovnejte.

Krok 16: Potom složte dlouhý špic zpět k sobě. Vidíte, hlava s zobákem je již rozpoznatelná.

Krok 17: Labuť se stále ohlédne. Takže nyní složte krk dopředu. Pak otevřete dlouhý hrot jako předtím a zasáhnete krk jednou sám o sobě - ​​tak se znovu otočí. Labuť se nyní těší. Nyní můžete nechat krk takto nebo opakujte tento krok znovu v přední části krku - pak se ocas dokonce trochu podívá dolů.

Labuť Origami je vyrobena z papíru! Uvidíte, tak rychle můžete vytvořit takovou nádhernou labutí orgami z jediného listu papíru. Nastavte akcenty a integrujte tuto labuť do vaší dekorace doma. Nebo položte labuť na další večeři na banketový stůl - vaši hosté budou ohromeni.

instruktážní videa

Obnovte a odstraňte staré silikonové spoje - pouze ve 4 krocích
Pletací prstové rukavice - návody pro dětské postýlky zdarma