Hlavní Háčkování dětské oblečeníMake Velikonoce | Velikonoční dekorace, aby se sami se šablonami

Make Velikonoce | Velikonoční dekorace, aby se sami se šablonami

obsah

 • Make Velikonoce
  • Velikonoční zajíček z filtračního sáčku
  • Velikonoční zajíček vyrobený z látkové ubrousky
  • Velikonoční dárková taška z máslového sáčku
  • Velikonoční zajíček - věnec

Teploty jsou mírnější a slunce svítí stále více a přichází jaro. Protože to není daleko na Velikonoce. Sestavili jsme pro vás a vaše malé i velké spoluobčany čtyři krásné nápady pro velikonoční řemesla! V Talu najdete nejen inspiraci pro příští velikonoční dárky nebo drobné dárky, ale také vhodné pokyny pro různé varianty velikonočního motivu Oster tinker.

Všechny naše nápady se týkají realizace velikonoční dekorace, aby se vytvořily šablony. Můžete použít naše šablony připravené pro vás nebo použít naše šablony jako šablony pro vaše barevné řemeslné papíry. Je jen na vás a vaše kreativita vás povede. Naše barevná řemesla jsou vhodná pro ty, kteří se rádi věnují malým velikonočním dárkům a rozdávají správné jedinečné předměty. Tinker se svými dětmi, vnoučaty nebo se skupinou mateřských škol. Každý si zamiluje velikonoční nápady a bude se bavit jejich tvorbou!

Make Velikonoce

S našimi bezplatnými pokyny můžete udělat skvělou velikonoční výzdobu v žádném okamžiku. Ukážeme vám, jak si sami připravujete velikonoční dekorace, a nepotřebujete žádné rozsáhlé řemeslné náčiní, protože většina z nich je již ve vaší domácnosti. V našem článku vám představíme čtyři různé varianty řemesel, pro velikonoce, na nadcházející velikonoční oslavy.

Velikonoční zajíček z filtračního sáčku

S tímto nápadem vymýšlíte velikonoční zajíček z kávového filtračního sáčku . Výše uvedený filtrační vak potřebujete pouze pro kávový filtr kávovaru, nůžky, pero a několik barevných dárkových pásek.

požadované materiály:

 • několik filtračních sáčků na kávové filtry
 • nůžky
 • Pero pro malování králičí tváře
 • barevné dárkové pásky

Krok 1: Nejprve si vezměte filtrační sáček a položte jej před sebe.

Složte obě části otvoru kávového filtračního sáčku o několik palců dolů.

Tip: Ať už používáte bílé nebo hnědé filtrační sáčky, záleží na vás, oba jsou snadno možné.

Krok 2: Nyní můžete provést plnění filtračního sáčku. Tady jste zcela na preferencích svých blízkých, i malé dárky mohou být dobře zabaleny do kávového filtru.

Krok 3: Znovu uzavřete filtrační vak a složte záhyb od kroku 1 zpět dolů.

Krok 4: Nyní přichází použitá barevná dárková stuha.

Odřízněte dva malé kousky z pásky a připevněte kávový filtr doprava a doleva. Tím se vytvoří dva králičí uši.

Tip: Řezné hrany nůžek můžete použít k tvarování dárkové stuhy a její přeměně na kadeře. K vázání lze použít také látkové stuhy nebo malé barevné zbytky vlny.

Krok 5: Použijte tužku k malování obličeje králíka.

Tip: V závislosti na naplněném obsahu můžete ještě před naplněním filtračního sáčku namalovat obličej králíka, takže lakování je na ruce ještě snazší.

A pak je vaše první řemeslná představa o velikonoční tvorbě kompletní a je vytvořena vaše první velikonoční dekorace pro kutily.

Velikonoční zajíček vyrobený z látkové ubrousky

S tímto návodem k tvorbě vytvoříte látkový ubrousek a vajíčko v něm, dekorativní zajíček, který je vhodný nejen pro sváteční dekorace stolu, ale také bezpečně najde své místo jako sváteční velikonoční dekorace ve vaší domácnosti. Opět už nepotřebujete mnohem víc kromě látkové ubrousky, nůžek a stuhy a velikonoční vajíčko.

požadované materiály:

 • pár látkových ubrousků
 • nůžky
 • barevné dárkové pásky
 • malované velikonoční vajíčko

Krok 1: Vezměte hadřík a složte jej do trojúhelníku.

Tip: Můžete také použít šátek nebo jiné látky, vezměte v úvahu pouze čtvercový formát použitých tkanin.

Krok 2: Otáčejte trojúhelníkem shora, dokud se nevytvoří malý, protáhlý a navinutý válec.

Krok 3: V polovině navinuté role a pevně přidržte válcovanou látkovou ubrousek, aby se zabránilo jejímu opětovnému otevření.

Krok 4: Nyní vložte velikonoční vajíčko do malého malého otvoru. Nyní můžete válcované ubrousky přizpůsobit vejci.

Tip: Nenechávejte ubrousek příliš volný, jinak velikonoční vajíčko nenajde oporu. Netahejte ubrousky příliš pevně kolem velikonočního vajíčka, jinak by mohlo dojít k prasknutí mírně tenčí skořápky. Zejména s foukanými a malovanými velikonoční vajíčka buďte zvlášť opatrní.

Krok 5: Potom hadřík zabalte přes špičku ledu dárkovou stuhou.

V několika krocích je velikonoční zajíček vyroben z látkové ubrousky a čeká, až bude rozdán blízkému nebo na pěkné místo na banketovém stole. Její druhá velikonoční dekorace, aby to udělala sama, je připravena a další nápady na výrobu Velikonoc jsou hotové.

Velikonoční dárková taška z máslového sáčku

S tímto návodem pro tvorbu vytvoříte dárkový sáček z máslového sáčku. V této malé tašce mohou být nějaké dárky a drobné dárky a pozornosti slavnostní a vhodné pro velikonoční balení. A také k tomu potřebujete jen několik řemeslných potřeb.

požadované materiály:

 • několik bílých sendvičů
 • nůžky
 • punč
 • barevné dárkové pásky
 • případně volné oči nebo jiný dekorativní materiál, jak si přejete
 • naše připravené šablony velikonočního drinku

Ke stažení: Velikonoční řemesla šablony

Krok 1: Vytiskněte naše šablony na Velikonoce a vystřihněte požadovaný králičí tvar nůžkami.

Tip: Pokud s malými křivkami nepřijdete s velkými nůžkami, vezměte si pro náročnější místa malé nůžky na nehty.

Krok 2: Potom rozříznutý králík přilepte na přední stranu sáčku horkým lepidlem.

Krok 3: Nyní nůžkami odstřihněte horní otvor sáčku na máslo do stejné výšky tak, aby obě části papírové utěrky byly v jedné rovině.

Krok 4: Pomocí děrovače vpíchněte otvory do horní části otvoru máslového sáčku.

Tip: Dvojité vnitřní části máslového sáčku vytvářejí při děrování děr několik děr, což není špatné, protože je sáček svázaný. Pokud do velikonoční dárkové tašky vstoupí větší dárek, několik dalších otvorů ponechá prostor pro uvázání ve větším otvoru.

Krok 5: Nyní vyplňte svůj velikonoční dárkový sáček, jak si přejete.

Potom svázejte velikonoční dárkovou tašku kouskem dárkové pásky a zalepte ji. Ozdobte svou dárkovou tašku květinovým lukem nebo podobně podle svého výběru.

Tip: Pro dárkové tašky používejte také králičí uši našich řemeslných šablon. Přilepte je vpravo a vlevo od horního otvoru sendvičového sáčku a poté k labu připojte kolísavé oči nebo na velikonoční dárkovou tašku namalovejte králičí tvář. Na spodním okraji tašky, takže vpravo a vlevo od ní můžete dokonce nalepovat nebo malovat malé nohy. Vaše kreativita není nijak omezena!

Schwuppdiwupp je připravena na další velikonoční svátky a čeká na to, aby ji našel a otevřel slavnostní den milý člověk!

Velikonoční zajíček - věnec

V této příručce vytvoříte velikonoční králičí věnec . Použijte jej k ozdobení police, vstupního prostoru vašeho domu nebo dokonce slavnostního stolu o velikonocích.

požadované materiály:

 • Příze nebo vlna v bílé barvě
 • Kabely nebo jiné dekódovací pásky dle vašeho výběru
 • nůžky
 • vidlice
 • možná tenký háčkovací háček
 • možná malé nůžky na nehty
 • naše připravené šablony velikonočního drinku

Krok 1: Použijte znovu připravené šablony pro vás a vytiskněte je nebo použijte jiné šablony, které jste již použili pro velikonoční dárkové tašky. Vystřihněte požadované tvary.

Krok 2: Poté pokračujte vidličkou a ovinte část tenké bílé příze nebo nějaké bílé vlny kolem vidlic. Mělo by to být na konci malého pompomu jako tvrdohlavý ocas pro zajíce.

Krok 3: Několikrát ovinte přízi kolem vidlice.

Potom odřízněte malý kousek z příze a protáhněte jej prostředním bodem vidlice. Při provlékání vidlic může být užitečný tenký háčkovací háček. Připevněte malý kousek příze kolem zábalů vaší vidlice.

Poté odřízněte zábaly vpravo a vlevo malými nůžkami na nehty. Vyrobí se malý bílý pompom.

Naše pokyny "Do Bommel sami | Mini-Pompon "vám ukazuje krok za krokem pod položkou" Mini-Pompon ", jak můžete vykouzlit bobble vidličkou.

Krok 4: Pomocí malého horkého lepidla nalepte mini pompom na vyříznutý králíček.

Potom si vezměte malou šňůru struny do ruky a zajíčci opět přilepte k ušním špičkám struny opět horkým lepidlem. Pokračujte přilepením postav zajíčka k provázku, dokud není dosaženo požadované délky věnec.

Tip: Použijte naše králičí šablony jako šablony, které králíkům vystřihnou z hlíny nebo vzorku. Můžete také zabarvit králičí věnec a poskytnout varianty vzorů.

Roztomilý králík věnec je připraven a může být vyzdoben ve vašem obývacím prostředí nebo sloužit jako ozdoba pro vaše velikonoční dárky.

Přejeme vám mnoho radosti, když vyrábíme velikonoční dekorace pro kutily! Talu.de vám přeje krásné velikonoční svátky v kruhu vašich blízkých a samozřejmě stejně velká očekávání, když rozdáte domácí velikonoční dekorace!

Prádlo: jak často a kolik stupňů? Vlevo nebo vpravo?
Tučňák tučňák s dětmi - pokyny a nápady