Hlavní Háčkování dětské oblečeníVýroba velikonoční dekorace - 13 nápadů pro domácí velikonoční dekorace

Výroba velikonoční dekorace - 13 nápadů pro domácí velikonoční dekorace

obsah

  • Eierwärmer
  • Drotičí kuřata
  • Vyrobte velikonoční zajíčky
  • Ubrousky velikonoční zajíc
  • Vyrábíme velikonoční vajíčka

Dělat řemesla na Velikonoce je již tradicí mnoha rodin, stejně jako zdobení velikonočních vajec a podobně. Jste fanouškem pro kutily a hledáte velikonoční inspiraci ">

Eierwärmer

Roztomilé zahřívače vajec jsou, zejména na Velikonoce, na každém dobře položeném snídaňovém stole. Můžete si pletené nebo háčkování malé čepice. Samozřejmě to vyžaduje několik základů - ale rozhodně to stojí za to. Možná se z vás stane fanoušek ruční práce.

Zde jsou podrobné pokyny k pletení: Pletené vejce teplejší

Ať už s ušima králíka, jako kuřátko nebo pompom - existuje mnoho způsobů, jak správně zabalit velikonoční vajíčko. Malý tip: háčkované čepice v jarních barvách jsou také ideální pro dekorace stolů na podzim.

Tady vám ukážeme, jak háčkovat vejce.

Drotičí kuřata

Nebo vyzkoušejte tyto roztomilé velikonoční trávy - se svými vtipnými chvějícími se očima a nohama jsou ideální pro školky.

Podrobné pokyny naleznete zde: Výroba kuřat

Vyrobte velikonoční zajíčky

Tento nadýchaný vlněný pompom králík je sladký a sladký a opravdu není těžké ho pohladit. Vyrobte dva pompomy z vlny, jeden malý a druhý velký. Uši jsou vyrobeny z plsti a nos může být malým knoflíkem.

Jak přesně vyrobit králíka, se dozvíte v tomto průvodci: Bommel Hare

Pokud jste si někdy mysleli, že byste mohli udělat něco z jednoduché žínky ">

Jak to přesně jde, ukážeme vám to tady: Žínko-velikonoční zajíček

Ušlechtilá varianta zajíce je tento origami králík. Dokonale se hodí do nenápadných designových domácností a není složité je složit.

Klikněte zde pro pokyny k skládání: Origami Hare

Tento hliněný hrnec zajíc má vše - díky svým vtipným, dlouhým, kolísavým nohám je perfektní v polici nebo na parapetu. Potřebujete pouze dva malé a velké hliněné hrnce z železářství a barvy, trochu papíru, dřevěné korálky a dlouhý kus silné vlny.

Zde je návod, jak vyrobit hliněný hrnec Velikonoční zajíček: hliněný hrnec králík s kolísajícími nohama

Tento papírový velikonoční zajíček potěší vaše děti - to opravdu není těžké překonstruovat a lze jej upravit. Barevné vejce jen létají vzduchem.

Zde najdete podrobné pokyny: Velikonoční zajíček z papíru

Ubrousky velikonoční zajíc

S těmito ubrousky králíků můžete okořenit velikonoční dekorace na stůl. S několika jednoduchými kroky, králík je složen blesk rychle.

Pokyny ke skládání zajíce najdete zde: ubrousek zajíček

Vyrábíme velikonoční vajíčka

Na Velikonoce nesmí chybět malé velikonoční koše s vejci, sladkostí a překvapením. Existuje mnoho způsobů, jak zabalit malé dárky. Stejně jako tento nápad: Vezměte si starý džem, naplňte jej překvapením a ozdobte exteriér.

Pokud máte trochu více času na drotářství, můžete také opletet skutečný koš papírových proužků. Tento velikonoční koš je vybaven velikonoční trávou a patří mezi klasiky.

Jednoduchou variantou velikonočního koše je tento papírový koš vyrobený z kartonu. S několika řezy a malým oboustranným lepidlem se vám podaří dosáhnout velikonočního koše na poslední chvíli.

Podrobné pokyny naleznete zde: výroba velikonočních košů

Prádlo: jak často a kolik stupňů? Vlevo nebo vpravo?
Tučňák tučňák s dětmi - pokyny a nápady