Hlavní Háčkování dětské oblečeníVytvořte papírové anděly - pokyny pro anděla z papíru

Vytvořte papírové anděly - pokyny pro anděla z papíru

obsah

 • Vytvořte papírové anděly
  • Papírový gel - varianta 1
  • Papírový gel - varianta 2

Vánoční sezóna se blíží a rádi byste dělali drobné dárky pro své blízké. Nebo ještě potřebujete vánoční ozdobu pro svůj útulný domov pro zkrášlení okenních parapetů, polic nebo dokonce stolu pro nadcházející svátky ">

Vytvořili jsme pro vás a vaše nejmenší bezplatného průvodce pro anděla z papíru, po kterém si v několika krocích uděláte papírového anděla. Současně jsou naši malí řemeslní nebeskí poslové také vhodné jako rozšíření pro váš vánoční stromeček nebo jako dárková značka pro barevně zabalené malé a velké vánoční balíčky. Jako ozdobu oken například pro školky najdete kouzla andělů kouzla, která také používají a zdobí celé životní prostředí. V našich podrobných pokynech vysvětlujeme, jak velmi snadno vyrobit papírové anděly.

Vytvořte papírové anděly

Papírový gel - varianta 1

S tímto crafting nápadem složíte v několika krocích anděla z papíru. K tomu potřebujete jen několik řemeslných materiálů.

požadované materiály:

 • barevný list papíru ve formátu A4, 80 g / m 2 nebo dokonce vánoční vzorový papír
 • několik dřevěných korálků v různých velikostech, případně také barevných
 • pravítko
 • nůžky
 • Bastelleim nebo horké lepidlo
 • nějaká příze nebo vlněná nit
 • Jehla pro navlékání dřevěných korálků
 • bonefolder

Krok 1: Nejprve uchopte list papíru A4 a rozdělte jej na dvě části. Můžete použít nůžky nebo složit list několikrát z jedné strany na druhou a poté oba listy roztrhat.

Tip: Pro ještě rychlejší dělení listu A4 na dva kusy můžete použít řezačku papíru, pokud je k dispozici.

Krok 2: Položte kus červeného papíru ve svislé poloze a začněte jej skládat ve tvaru ventilátoru zespodu. Pro první přeložení umístěte pravítko a změřte 1 cm pro první přeložení. Přeložte celý papír. Složku nebo podobný objekt můžete také použít k opětovnému skládání fanfoldů.

Tip: Samozřejmě můžete také individuálně nastavit velikost záhybu a zvolit, aby byl větší nebo menší. Vzhled vašeho papírového anděla se tak opět mění.

Krok 3: Opakujte druhý krok od stejného času s druhým kusem červeného papíru.

Krok 4: Nyní změřte složený kus ventilátoru 6 cm z vnějšku do středu. Nyní složte odměřený kus doprostřed ventilátoru. Takto bylo vytvořeno první křídlo vašeho papírového anděla. Složte zde také své skládání s Falzbeinem.

Krok 5: Opakujte krok čtyři na druhém dílu ventilátoru. Nyní je také dokončeno druhé křídlo papírového anděla.

Krok 6: Nyní přilepte křídla ze čtyř a pěti kroků k tělu horkým lepidlem.

Krok 7: Na dlouhou stranu kusu ventilátoru v tomto kroku naneste trochu horkého lepidla, opatrně na něj položte kousek vlněné nitě nebo jiné příze a poté na ni přilepte druhou část ventilátoru. Jednotlivé komponenty lepte celkem rychle, protože horké lepidlo rychle a rychle vytvrzuje.

Tip: Pokud používáte horké lepidlo, připojte jej k vláknu, věnujte pozornost prstům a nepřicházejte k horkému lepidlu, hrozí nebezpečí popálení. A pokud pracujete s dětmi, raději použijte řemeslné lepidlo nebo řemeslné lepidlo.

Krok 8: Nyní navlékněte jehlu na vlněné vlákno a nasaďte na ni dřevěné korálky, nejprve menší, zabarvené a poté větší, které tvoří hlavu a jako třetí kulička pak opět malá, barevná dřevěná korálek.

Tip: Pokud pracujete s menšími dětmi, prosím, sledujte zde, nebo tento krok provést sám, protože špičaté předměty, jako jsou jehly znovu riziko zranění a malé části, jako jsou perly a podobně, mohly být spolknuty.

Krok 9: Nakonec uzel vlněné vlákno zavěste do smyčky a uzel „uzlete“, pokud je to možné, do třetí dřevěné závity se závitem.

A Schwupps je váš první anděl vyrobený z papíru a může být použit jako ozdoba nebo dárková značka.

Papírový gel - varianta 2

Tento nápad tvorby je malá modifikace varianty 1, ale je totožný s předchozí tvorbou nápadu techniky skládání.

požadované materiály:

 • dva listy ve formátu A4, 80 g / m 2, jednou v bílé a jednou v barvě, použili jsme žlutý nebo vánoční vzorový papír
 • středně velké dřevěné korálky a malé bílé perličky (skleněné korálky) nebo plastové korálky
 • pravítko
 • nůžky
 • Bastelleim nebo horké lepidlo
 • nějaká příze nebo vlněná nit
 • Jehla pro navlékání dřevěných korálků
 • bonefolder

Krok 1: Rozdělte dva listy A4 zpět na dvě poloviny. Použijte nůžky nebo po několikanásobném skládání papíru oba listy roztrhněte.

Tip: Pokud máte takový stroj po ruce, rozdělte nože pomocí stroje na řezání papíru.

Krok 2: Přeložte barevný list papíru jako ventilátor. Velikost záhybu lze nastavit jednotlivě nebo zvolit jako v první variantě. Změnili jsme velikost papírového gelu číslo dvě o jeden centimetr.

Krok 3: Skládejte výsledný žlutý ventilátor do poloviny. Přeložte něco sem pomocí holeně. Pokud nyní odříznete boční konce nůžkami pod úhlem, konce ventilátoru jsou špičaté a zúžené.

Tip: Při šikmém řezání vnějších okrajů odřízněte zkosený ventilátor na rozloženém skládacím úhlu pod úhlem pomocí několika nůžek a potom použijte toto zkosení jako měřítko druhého řezu jeho ohnutím dolů na dosud neskloněnou stranu ventilátoru. Řezat složený ventilátor najednou je někdy obtížné, takže jej rozdělte na dva řezy.

Krok 4: Přeložte bílý, poloviční kus papíru znovu jako ve druhém kroku u druhé varianty papírového gelu a poté znovu odřízněte vnější strany diagonálně nůžkami.

Krok 5: Nyní nalepte žlutý ventilátor doprostřed spolu s horkým lepidlem.

Krok 6: Pomocí jehly propíchněte otvor uprostřed žlutého ventilátoru, kde jste jej právě slepili. Stejně tak pokračujte s bílým ventilátorem. Potom provlékněte oba oddíly jehlou a nití a zajistěte konec niti dvojitým uzlem.

Krok 7: Nyní nalepte část bílého ventilátoru na žlutý kus ventilátoru. Pak přehybujte záhyby bílého ventilátoru mírně nahoru.

Krok 8: Nyní navlékněte malou jehlu na jehlu a nit, potom středně velkou dřevěnou perličku a nakonec opět malou bílou perlu.

Krok 9: Nyní vytvořte zbývající vlněné vlákno do smyčky a provlékněte vlákno na hlavu papírového gelu.

A v žádném okamžiku není tento malý papírový gel připraven a čeká na to, aby vás rozdali nebo vás vyzdobili!

Přejeme vám i vašim dětem spoustu zábavy a rozdávání různých nebeských papírových andělů.

Prádlo: jak často a kolik stupňů? Vlevo nebo vpravo?
Tučňák tučňák s dětmi - pokyny a nápady