Hlavní Háčkování dětské oblečeníTinkerové papírové krabice - Pokyny pro kutily a nápady

Tinkerové papírové krabice - Pokyny pro kutily a nápady

obsah

  • Origami papírové krabice
  • Šablony pro papírové krabice
  • Vyrábejte dárkové krabičky
  • Pokyny pro papírové sáčky

Papírové krabice můžete vždy použít - buď k uložení spousty malých věcí, k jejich použití jako ozdobného předmětu nebo jako dárkové balení. Zde vám představíme řadu různých papírových krabic a ukážeme vám, jak je přesně vyrobit.

S papírem můžete vytvořit nejbláznivější a nejkreativnější krabice - existuje mnoho nápadů a způsobů, jak můžete navrhnout a vyzdobit skládací kartony. Níže je uveden malý výběr jednoduchých nápadů pro domácnost. Obzvláště když potřebujete krabičku pro dárkové balení, jsou tyto papírové krabičky spasením v poslední potřebě.

Origami papírové krabice

Origami - umění skládání - nabízí možnosti potřebné pro skládání papírových krabic. Ať už z několika prvků nebo z listu papíru - Origami to umožňuje. Tyto papírové krabice by se měly jednou vyměnit:

Tyto malé kartony jsou vhodné například pro návrh adventního kalendáře. Zde najdete podrobné pokyny: krabice pro adventní kalendáře

Nebo raději řekněte tyto dvě kopie „>

Zde jsou pokyny pro dvě papírové krabice: Origami

Šablony pro papírové krabice

Krabice vyrobené z papíru lze také opatřit šablonami - ty se vytisknou, přenesou na požadovanou desku a poté složí. Sestavili jsme pro vás tyto tři varianty: ušlechtilý origami box, srdce a list.

Ušlechtilý Origami box vypadá na první pohled komplikovaně - ale pokud pracujete přesně, je to vlastně dětská hra. Tato papírová krabice rozhodně slouží pro velké oči.

Klikněte zde: Stáhněte si šablonu "Origami-Box"

Srdce box je samozřejmě ideální pro balení malých milostných dárků na Valentýna. Překvapte svého milence nebo svého milence jednoduše pomocí papírové krabičky vyrobené ve tvaru srdce, vyrobené ze sladkého cukru!

Klikněte zde: Stáhněte si šablonu "Herzschachtel"

Další malou papírovou krabicí je tato malá krabička s uzávěrem listů - díky velikosti a vzhledu krabice je perfektní dárkovou krabicí.

Klikněte zde: Stáhněte si šablonu "Blattschachtel"

Zde se dozvíte, jak přesně tyto tři krabice vytvořit se šablonami: skládací krabice se šablonami

Poznámka: Šablony polí nejsou větší než A4, což znamená, že v nich můžete rozdávat jen maličkosti. Tyto papírové krabičky však představují skutečné překvapení - jen proto, že jste doma.

Vyrábejte dárkové krabičky

Následující tři papírové krabičky jsou ideální pro rozdávání - se správnou výzdobou můžete krabice rychle změnit na vánoční, svatební nebo narozeninový dárek.

Výroba papírových krabic je snadná - zde vám přesně ukážeme, jak to funguje: vyrábějte dárkové krabičky

Pokyny pro papírové sáčky

Papírové sáčky by neměly chybět zejména o Vánocích - ale jako rychlá alternativa zakoupeného dárkového sáčku jsou vhodné i pro narozeninové dárky. V této příručce vám ukážeme, jak můžete papírové tašky vyrábět dvěma různými způsoby.

Velikost sáčku samozřejmě závisí na velikosti papíru. S listem ve formátu A4 si můžete vytvořit tašku, která může později uložit dárek o maximální velikosti 10 cm x 15 cm . S listem ve formátu A3 je taška již mnohem větší. Zde jsou pokyny: Pokyny pro papírové sáčky

Která minerální omítka pro fasády - omítka minerální nebo silikonová pryskyřice?
Cenový podlahový talíř - tyto náklady jsou za m²