Hlavní Háčkování dětské oblečeníTinkerové papírové tašky sami - v 7 krocích

Tinkerové papírové tašky sami - v 7 krocích

obsah

 • Rychlý papírový sáček
  • instruktážní videa
 • Propracovaná dárková taška
  • Označte rozměry
  • Skládání a lepení
 • Dekorace a nápady na použití

Papírové a dárkové tašky jsou velmi snadno vyrobitelné a kutilské. Obzvláště pokud nemáte čas a naléhavě potřebujete dárek zabalený, papírový sáček je užitečnou a dekorativní alternativou. V našem tutoriálu vám ukážeme, jak rychle vyrobit papírový sáček nebo jak snadno vytvořit perfektní dárkový sáček pro každou příležitost.

Ať už k narozeninám, k Velikonocím nebo k Vánocům, papírové tašky patří mezi klasiky dárkových obalů. Ale víte, jak rychle vyrobit i takové barevné tašky "> Rychlý papírový sáček

Pokud by to mělo být o něco rychlejší - tento průvodce vám pomůže bez problémů. Vyšel balicí papír a vy prostě nevíte, jak zabalit dárek a co nejrychleji? Odpovědí může být složení jednoduchého papírového sáčku s malým úsilím.

Vše, co k tomu potřebujete:

 • List papíru nebo lepenky A4
 • lepidlo

Pro individuální výzdobu a design sáčku můžete vždy najít něco v domácnosti. Dárkové stuhy, pera, sponky nebo samolepky dokážou hodně.

A tak složíte papírový sáček v pouhých 7 krocích:

Krok 1: Položte list DIN A4 před sebe. Na začátku přeložte levou polovinu papíru přímo doprava, abyste na pravé straně viděli 2 cm široký okraj.

Krok 2: Nyní přeložte tento proužek doleva a pevně jej pevně dotáhněte prsty. Pruh nalepte lepidlem.

Krok 3: Nyní složte spodní část sáčku. Za tímto účelem sklopte spodní okraj papíru nahoru a dozadu asi o 5 cm.

Krok 4: Levý a pravý roh dna jsou nyní složeny až k linii ohybu. Nasaďte vak a opakujte tento postup na zadní straně.

Krok 5: Nyní sáhněte do otvoru zespodu a rozložte jej - dotáhněte každý záhyb prstem tak, aby podlaha byla rovná.

Krok 6: Chcete-li podlahu zavřít, sklopte horní a dolní polovinu podlahy dolů nebo nahoru. Nezapomeňte složit kus přes středovou čáru, jinak budete mít otvor ve spodní části. Špičky přilepte.

Po tomto kroku je sáček již hotový a lze jej naplnit. Pro styčníky, díky nimž vypadají profesionálněji, stále potřebujete sedmý krok.

Krok 7: Složte sáček vlevo a vpravo asi 2 cm a znovu zpět. Tyto záhyby jsou pak při otevírání vaku stlačeny dovnitř. Hotovo!

Tip: Pokud máte list DIN A4, dostanete na konci pytel o velikosti asi 10 cm x 18 cm. Pokud odstraníte několik centimetrů za uzavírací hranu, můžete do sáčku zabalit předměty o rozměrech 10 cm x 15 cm.

instruktážní videa

Jednoduchý papírový sáček může být také praktickým vánočním pytlem bez dalšího úsilí. Stačí si vybrat vánoční papír s motivem a povrchovou úpravou:

Propracovaná dárková taška

Tato varianta sáčku je ideální, pokud máte trochu více času. Stejně tak zde máte více místa, pokud jde o velikost sáčku. Jakmile víte, co chcete rozdat, znáte velikost vaší dárkové tašky. Vaše kreativita nezná hranice.

Kostní bambus

K tomu potřebujete:

 • 1 list stavebního papíru nebo lepenky (DIN A4 nebo DIN A3)
 • pravítko
 • tužka
 • nůžky
 • lepidlo
 • možná úder nebo úder
 • možná skládací kost

Pro ozdobu tašky, držadla nebo upevňovací pásky jsou vhodné všechny materiály. Můžete být kreativní, jak budete chtít a jak to vyžaduje příležitost.

Označte rozměry

Krok 1: Na začátku musíte označit rozměry dárkové tašky. Měříte pouze šířku čtyř stran. Pro naši brašnu potřebujeme list DIN A3.

Rozměry bočních povrchů našeho papírového sáčku jsou:

12 cm - 8 cm - 12 cm - 8 cm

Chcete-li to provést, označte příslušné body na obou dlouhých stranách papíru. V těchto rozměrech pak zbývající část archu zůstává pryč. Budeme to potřebovat později jako adhezivní povrch.

Krok 2: Nyní označte pruh o šířce 1 cm začínající od spodní dlouhé strany. To se později přehne a je potřeba pro čistý konečný okraj otvoru vaku.

Krok 3: Nyní se nakreslí měření země. To má v našem případě velikost 12 cm x 8 cm. Nastavení značky na horní dlouhé straně po 8 cm.

Skládání a lepení

Krok 4: Nyní přesuňte všechny nově označené postranní čáry s pravítkem a páskem. To usnadňuje složení tašky. Nyní složte tyto čtyři stránky, tvar tašky je již rozpoznatelný.

Tip: Pokud nemáte holenní kost, funguje jiný ostrý předmět velmi dobře, například dřevěný špíz.

Krok 5: Nyní sledujte čáry pro dolní a zadní hranu pomocí pravítka a složky. Přeložte to správně.

Krok 6: Nyní vyzvedněte nůžky. Vystřihněte oblasti označené na obrázku.

Krok 7: Nyní je čas nalepit. Chcete-li to provést, vložte do vnitřku sáčku kousek papíru, aby byl vak chráněn. Nejprve přilepte zbytek zbytku na vnější stranu a složte levou stranu vaku doprava. Tyto dvě hrany musí nyní skončit v jedné rovině, vše je správně nastaveno.

Krok 8: Nyní musí být podlaha zavřená. Správně postavte tašku se spodní stranou nahoru. Nyní složte do dvou menších podlahových ploch a poté do dvou větších. Horní spodní chlopeň je nyní potažena lepidlem uvnitř a přilepená k podkladové ploše.

Krok 9: Otočte sáček a zevnitř zatlačte na dno.

Krok 10: Nyní čistěte okraj otvoru. Obdobně musí být čtyři rohy přineseny znovu s prsty ve formě.

Krok 11: Nyní chybí pouze styčníky. Ty se jednoduše vytvoří rovnoměrně oběma rukama. Jednoduše přitiskněte obě strany středu prsty.

Dárková taška je nyní připravena a musí být pouze ozdobena, natřena, ozdobena a nakonec naplněna.

Dekorace a nápady na použití

Výroba dárkové tašky neznamená jen mít dárkovou krabičku. Použijte papír! Pokud jste se rozhodli pro monochromatický papír, papírový sáček lze malovat, vkládat nebo dokonce posílat textovými zprávami. Můžeme nabídnout přísloví o narozeninách nebo dokonce o básni o Vánocích. Takže dejte příjemci něco osobního.

Ukázkové tašky terminály

Popruhy, které uzavírají dárkovou tašku, mohou být vyrobeny z jakéhokoli pevného materiálu - například z dárkové pásky, motouzu nebo vlny. U děr jednoduše uděláte ránu nebo ránu, pokud ji máte. Postačí čtyři díry, dva přední a dva zadní. Protáhněte pásku a sáček je již uzavřen. Nebo se rozhodnete pro dvě kliky. Dobré možnosti uzavření jsou také ozdobné dřevěné sponky a jednoduché svorky na vzorky.

Dekorační papír nepotřebuje tolik. V každém řemeslném obchodě najdete barevné a vzorované papíry, které můžete složit do nákupní tašky.

Malé štítky můžete také navrhnout sami, které lze následně připojit k papírovému sáčku.

Sendvičový papír lze také snadno složit do papírových sáčků. Výhodou je to, že do něj můžete zabalit nebalené jídlo. Chtěli byste rozdat své vlastní pečivo - ať už cookies, vánoční cukroví nebo sladkosti - papírový sáček dodá každému sladkému nádech individuality.

Nyní jste se seznámili se dvěma variantami, stejně tak můžete doma snadno skládat a drotovat papírové tašky. Jinými slovy, výhoda této alternativy, design a design vaku jsou zcela na vás. Každý dárek se stává individuálnějším a osobnějším. Zkuste to a uvidíte, že rozdávání dárků je mnohem zábavnější.

Prádlo: jak často a kolik stupňů? Vlevo nebo vpravo?
Tučňák tučňák s dětmi - pokyny a nápady