Hlavní Háčkování dětské oblečeníBastard crafting dárek - 15 nápadů na peníze dárky

Bastard crafting dárek - 15 nápadů na peníze dárky

obsah

 • Klasika: Blahopřání
 • Peníze květiny pro svatební den
 • Piñata pro snoubence
 • Dobře vyplněná poltertáza
 • Dva prsteny, které ji uvázaly
 • Myši na pánvi
 • Romantické svatební znamení
 • Vydělávejte peníze strom
 • Karikatura jako peníze dárek
 • Co takhle s knihou "> Hrajte peníze nebo skutečné peníze?
 • Pěšky na svatební cestu s peněžní kartou
 • Svatební polštář s překvapením
 • Svatební pár od Lego nebo Playmobil
 • Vzkaz v láhvi

Když svatba hrozí, je typické, že svatební pár uspořádá svatební hostinu. Ne, nikoliv bakalářská nebo slepičí párty, klasická svatební hostina, která patří k tradiční svatební tradici a přeje párům dobrý úspěch pro budoucí manželství. Kromě lámání pokrmů, her a samozřejmě dárků. rádi, aby domácí, pro nevěstu a ženicha na večer.

Byli jste pozváni na bakalářský večírek svého nejlepšího přítele a nevíte, co chcete přinést jako dárek? Víte jen, že určitě chcete rozdat nějaké peníze? Pak jednoduše zkombinujte tyto dvě složky a inspirujte ty šťastné s ručně vyráběnými dárky, které jsou ozdobené malými penězi. Domácí dary jsou mnohem osobnější než zakoupené a nejen přátelé a rodina, ale také kolegové, vzdálení příbuzní a známí mohou vyjádřit své dobré přání s přítomností. S dárkem peněz určitě zanecháte trvalý dojem před svatbou.

Nebo hledáte zábavnou hru nebo žert, abyste překvapili budoucí svatební pár? Zde najdete kreativní nápady: slepičí společenské hry

Klasika: Blahopřání

S pozdravem jako darem peněz nikdy nemůžete dělat nic špatného. Je snadné si ho vyrobit a můžete si jej snadno přizpůsobit tak, aby dokonale padl na nevěstu a ženicha. Za tímto účelem si jednoduše vezměte řemeslnou kartu v odpovídající barvě, přeložte ji na polovinu a natřete ji nebo ozdobte. Formát A5 je k tomu velmi vhodný. Nechte svou fantazii běžet zdarma a vyberte si jako motiv, například vtipnou anekdotu z minulosti nebo jen blahopřání k svatbě. Pak vložíte peníze na kartu. Jednoduché, klasické a vždy vítané.

Peníze květiny pro svatební den

U květinových peněz je to o něco kreativnější. Skládáte je z bankovek, podobně jako u japonských origami, a potom je sestavíte dohromady. Při výběru květin byste měli být opatrní při výběru jednoduchých variant, aby peníze nebyly roztrhané a nemusely se řezat. Následující průvodce vám pomůže složit jednoduchý květ. K tomu potřebujete tři ekvivalentní účty a tenký, flexibilní drát:

 • účet je položen na stůl zadní stranou nahoru
 • složte ji podélně uprostřed
 • Otevřete bankovku a složte všechny čtyři rohy k ose
 • složte dva dlouhé hrany na středovou linii
 • Nyní složené účty vezměte vedle sebe do ruky
 • dotkněte se středu a dejte kolem něj drát
 • Drát jemně otočte, aby se zabránilo jeho otevření
 • Nyní jsou otevřeny jednotlivé okvětní lístky, šest na květině
 • Za to si vezměte prst a jednoduše otevřete otevřený konec
 • pak jsou okvětní lístky pěkně uspořádány

Zde jsou pokyny s obrázky: květ bankovek

Piñata pro snoubence

Tento zábavný dárek je vrcholem každého jeleního večírku. Za tímto účelem si udělejte dvě hlavy z papíru-mâchéchee, které vypadají podobně jako snoubenec, a naplňte je penězi a dalšími věcmi, které mohou přinést smích nebo dobrý příběh. Nejlepší ze všeho musí budoucí pár otevřít hlavy, aby se dostali k obsahu, který je podobný Piñata. Zábava je s tímto dárkem nevyhnutelná.

Zde najdete naši příručku pro Pinata: Making Pinata

Dobře vyplněná poltertáza

Protože nádobí z polterabendu ve velkých přestávkách je Poltertasse opravdu zábavný dárek. Samozřejmě lze použít i jiné keramické nádoby, jako jsou misky nebo podobně. Naplňte pohár válcovanými účty a novomanželé je vytáhnou z rozbití. Předtím můžete účty zdobit malými luky.

Dva prsteny, které ji uvázaly

Snubní prsteny jsou součástí svatby jako samotný pár. A co dva speciálně tvarované prsteny pro stále snoubenku ">

 • Nejprve složte jednu z krátkých stran tence, maximálně půl centimetru
 • opakujte tento krok na druhé straně
 • Nyní složte účty z jedné strany na druhou úplně, dokud nedosáhnete vrcholu
 • Nyní složte složený účet podél prstů k velkému prstenu
 • Jeden z prstenů uzavřete proužkem Tesafilmu
 • nyní zavěste druhý, neuzavřený prsten v hotovém kruhu a také zavřete Tesafilm
 • Nyní se budoucí pár může těšit na druhý pár prstenů

Myši na pánvi

Tento dárek se v posledních letech stal vítaným penězem, protože je zábavný a přímočarý. Pro tento dárek potřebujete pouze slaninové myši nebo figurky myši, podle vaší preference, kterou připevníte oboustrannou páskou ke spodní části nové pánve. Nyní si vezměte účty a vytvořte je z těchto přihrádek, které si ozdobně rozložíte mezi myši a také se připevníte páskou. Někteří lidé stále svázali smyčku za peníze, které jsou k dispozici pro svatební hostinu. Nejlepší věc na panelu myši: nadějný pár může doslova rozmačkat myši a užívat si nového kuchyňského náčiní s pánví.

Romantické svatební znamení

Můžete si udělat svatební znamení a dát ho budoucí nevěstě a ženichovi na svatební den. Můžete si buď koupit hotovou značku, s držadlem nebo bez držadla, nebo si ho sami vytvořit ze dřevěných panelů. Stejně jako u karty je zde důležitá personalizace. Vyzdobte ceduli pěkným příslovím, možná svatební pár, pokud jste dobří v tvorbě nebo malování. Nechte svou kreativitu běžet divoce!

Vydělávejte peníze strom

Pro všechny páry se zahradou nebo pro ty, kteří to hodlají udělat v budoucnu. Rozhodněte se pro strom, který zvládne místní klima a snadno se udržuje. Pověste na tyto účty, které si pak pár může vybrat. Lepší začátek nového života nemůže být. Nebo byste si chtěli sami vytvořit stabilní strom? >> Vytvořte Geldbaum

Karikatura jako peníze dárek

Karikatury mají vždy něco osobního a jsou vynikajícím dárkem. Pokud můžete malovat nebo kreslit, měli byste vytvořit karikaturu nevěsty a ženicha a integrovat peníze do obrázku. Například můžete nechat oba použít účet jako létající koberec, který byl nalepen přímo do obrázku pomocí snadno odstranitelné Tesy.

A co kniha?

Knihy mohou být trochu více tradiční, ale jsou zvláštním překvapením. Vyberte si knihu, která se oběma partnerům líbí nebo je zvláště vhodná pro čerstvé svatební páry. Po výběru knihy se můžete rozhodnout, zda chcete skrýt více účtů na konkrétních místech v knize, nebo dokonce vystřihnout většinu stránek a uložit peníze do kapsy. Když se kniha otevře, usmívá se to na rtech páru.

Hrajte peníze nebo skutečné peníze "> Vydejte se na líbánky s platební kartou

Odchází pár, nebo se nemůžete rozhodnout, kam jít na líbánky? Pak jim nejlépe dejte hotovostní kartu. Toto je mapa světa, kde navrhujete konkrétní cíle a připojujete k nim Tesa kapsu na účet. To nejen překvapí vaše přátele dárkem peněz, ale také představy o tom, kde by cesta měla smysl.

Svatební polštář s překvapením

Pro svatební hostinu je osobní polštář ideální pro začínající svatební pár. Nejlepší je vybrat polštář s lehkou nádivkou, otevřít jej a skrýt pár účtů. Svatební pár se pak může rozhodnout, kdy a kdy chtějí peníze hledat, například na líbánky.

Svatební pár od Lego nebo Playmobil

Velký den můžete zahájit na svatební den pomocí Lego nebo Playmobil, abyste znovu vytvořili kostel a integrovali novomanžele. Samozřejmě jsou možné i jiné scény, například speciální anekdoty z minulosti. Některé prvky jsou představovány bankovkami, jako je například průchod listů. Můžete dokonce skrýt některé účty ve starém dioramském stylu v dioramě, takže je třeba prozkoumat všechna tajemství.

Tip: Případně můžete pro tento dárek použít jiné znaky, například Disney nebo značky, které potěší snoubence. V současné době existují skutečně vhodné postavy pro každý koníček, bez ohledu na to, zda videohry, komiksy, seriály nebo filmy mohou být přitažlivé.

Vzkaz v láhvi

U příspěvku na láhev si vyberte buď průhlednou láhev, nebo jednu s ozdobným nápisem, vezměte několik účtů a srolovejte je do papíru, na který jste dříve psali blahopřání apod. Toto je nyní vloženo do láhve.

Crochet Knop Pattern - Pokyny pro šití popcorn
Silikonentferner - informace o aplikaci, složení a cenách