Hlavní Háčkování dětské oblečeníRecyklační drink / Upcycling - Nápady pro řemesla s odpadky a odpady

Recyklační drink / Upcycling - Nápady pro řemesla s odpadky a odpady

obsah

 • Skvělé nápady na cyklistiku
  • Upcycling s toaletními papíry
  • Řemesla s korky
  • Může a láhev upcycling
  • Upcycling vaječných kartonů
  • Další nápady

Upcycling, jako pokračování recyklace, znamená vyrábět staré věci, které jsou ve skutečnosti určeny pro odpadky. Zde máme kreativní nápady pro vytváření řemesel - ideální pro kutily a kutily. Takto se recyklační tvorba stává úspěchem - ať už se toaletními papíry, kartony na vejce nebo plastovými lahvemi.

Také se zajímají o mnoho hromád plastového a papírového odpadu a ptají se sami sebe znovu a znovu, pokud s tím nemůžete udělat lépe. “> Skvělé nápady na upcycling

Upcycling s toaletními papíry

Role toaletního papíru bohužel nelze opravdu zabránit. Malé kartonové trubice se časem hromadí. Ale někdy stojí za to vyzvednout si malé věci - stejně jako kartonové role z kuchyňského papíru.

Jednoduše vytvořte kartonové korunky z malých trubek, které můžete k hlavě připevnit gumičkou. Koruny jsou ideální pro karneval nebo další tematickou párty.

Kdo rád vytváří objednávku, určitě se bude líbit tužková krabička z několika trubic. Ty jsou jednoduše nalepeny do větší kartonové hrany a hotové je držák pera.

Malé zkumavky jsou také velmi dobré jako last minute dárkové balení. Samozřejmě můžete do něj zabalit jen maličkosti, jako jsou šperky, sladkosti nebo poukázky. Ale malé balíčky rozhodně upoutají pozornost.

1 ze 3

Pokud se chcete dozvědět podrobně a přesně to, co musíte udělat přesně s kartonovými válci, klikněte zde: Návod - Vytvoření rolí toaletního papíru

Další dekorativní nápad pro kartonové role je tento vznešený květinový design. S trochou zlaté a stříbrné barvy si můžete udělat skvělý poutač pro každou příborník za okamžik. Pokyny naleznete zde: Vytváření kartonových květinových displejů

Řemesla s korky

Cork je jedním z materiálů, které stojí za to sbírat, a nejen zahodit. Zejména po večírcích a větších večírcích se může stát, že se nahromadily některé zátky. V tu chvíli můžete začít s tvorbou.

Tip: Před řezáním a zpracováním zátek byste je měli krátce vařit ve vodě. Díky tomu je materiál plynulejší.

S korky můžete dělat nejrůznější věci. Pokud například potřebujete na oslavu držáky stolních karet, ideální jsou zátky.

Cork lze snadno řezat a dokonce vyřezávat. To vám také pomůže s tímto materiálem super DIY razítko.

Malé uzávěry lahví jsou stejně dokonalé jako klíčenky - jsou lehké, ale velké, takže je lze perfektně vylovit v kapse.

Nebo můžete okořenit ozdobu stolu korkovými táckami nebo vázou na plastové nebo sušené květiny.

1 ze 4

Nejtypičtější použití korku je jako nástěnka. Například konvenční staré nástěnky mohou být rozebrány a sestaveny do nové. Nebo si vezměte malé lahve zátky a držte je spolu v rámečku obrázku. Voila!

Podrobné pokyny k výše uvedeným myšlenkám na korekční cyklistiku naleznete zde: Vytváření korku

Může a láhev upcycling

Podobně lze vyrobit ze starých skleněných nebo plastových lahví bez příslibu velkých kutilských výtvorů. S technikou decoupage můžete zkrášlit všechny materiály, jako jsou tyto květované deco lahve nebo pero.

Jak to přesně funguje, najdete zde: Pokyny pro technologii ubrousků

Upcycling vaječných kartonů

Prázdné kartony na vejce jsou obvykle stejně dlouhé jako role toaletního papíru. Ale jsou přinejmenším tak praktické. Krabici lze pomocí malby naměnit na barevné rámečky - jedná se o nejjednodušší verzi.

Jinak si můžete vyrobit zářivou lucernu ze dvou 10-ti balení - ideální pro lucernu v listopadu. Lepený pauzovací papír umožňuje světlu nádherně prosvítat.

Jak již bylo zmíněno, krabice se nestala krabicí pro nic za nic. Malování a lepení vaječného kartónu podle přání s barevnými barvami a ornamenty a máte pěknou šperkovnici.

Malé lilky v krabičkách dělají výřez úžasné jako hlavy květů. Tyto navlečené na niti dělají nádhernou květinu pohyblivou pro jaro.

1 ze 3

Zde je návod, jak to udělat krok za krokem: DIY Guide for Egg Cartons

Další nápady

DIY-key board

Máte doma mnoho zbytečných klíčů, které si můžete doma položit

Stínidlo z kbelíku

Stínidla jsou populární DIY řemeslné nápady, protože můžete téměř udělat lampu ze všeho. Stejně jako ze starého plastového kbelíku. Nějaká látka a pasta a již kbelík svítí v nové kráse. Jak to funguje zde: Pokyny - stínítko

Která minerální omítka pro fasády - omítka minerální nebo silikonová pryskyřice?
Cenový podlahový talíř - tyto náklady jsou za m²