Hlavní Háčkování dětské oblečeníHáčkovaná roztomilá dětská bunda - návod

Háčkovaná roztomilá dětská bunda - návod

obsah

 • materiál
  • Shopping List / spotřeba
 • velikost
 • Háčkování vzor pro dětskou bundu
  • zpět
  • Levá přední strana
  • Pravá přední část
  • rukáv
 • absolvování
 • hraniční
 • Rychlý průvodce - háčkování dětská bunda

Chcete háčkovat dětskou bundu ">

Háčkované hůlky, v rovných částech a snadno převeditelný raglánový šik, háčkovaná dětská bunda uspěje s bezpečností. Závěr je hranice, která také není z ruky obtížná.

materiál

Že děti jsou velmi náročné, pokud se můžete rozhodnout o materiálu vaší háčkované bundy, víme. Naštěstí vlnový průmysl na tyto potřeby dobře reagoval a poskytoval širokou škálu vysoce kvalitní dětské vlny.

Shopping List / spotřeba

Háčkovaná dětská bunda v tomto vzorovém vzoru je vyrobena z měkké dětské bavlny:

 • Lang Yarns - Baby Cotton Color - Barva 48 - 180 m délka hlavně - 50 gramů
 • Spotřeba: asi 100 gramů = 2 kuličky
 • Háčkovací háček: Tloušťka 3

Dětskou bundu lze samozřejmě implementovat do jakékoli jiné vlny. Pro svůdnou letní bundu se bavlna hodí velmi dobře a pro teplou bundu podzim-zima, nejlepší způsob, jak se vrátit k merino kvalitě odpovídající dítěti. Aby se výpočet velikosti přizpůsobil, vlna by měla být háčkována velikostí jehly 3.

velikost

Vzorová bunda má hotovou šířku asi 25 cm a výšku 24 cm . Délka rukávu je 20 cm .

Síťový test: 10 tyčinek háčkovaných na šířku činí 4, 4 cm. Výška řady tyčinek ukazuje na měřicí pásce asi 1 cm.

S dokončenou šířkou 24 cm je háčkovaná dětská bunda navržena pro věk asi 1 - 3 měsíce.

Změny velikosti háčkované bundy jsou snadno možné. Stačí použít větší počet počátečních stožárů zpětného tahu a případně více počátečních stehů pro ostatní kusy.

Konečná šířka 28 cm = 60 stehů zpět, 33 stehů vpředu, 49 stehů v rukávu. Rozšiřte rovné háčkované oblasti o 2 řady a rozšířte oblast raglanu o 2 řady.

Háčkování vzor pro dětskou bundu

zpět

Zasažte řetěz o 54 kusech vzduchu.

Jako první tyč přilepte řadu 1: 3 vzduchu. Začátek této řady se v dalším popisu vzoru počítá jako úplná síť. Nyní háčkování 53 dalších tyčinek do řetězu vzduchové mřížky = celkem 54 stehů.

Řádek 2 - 10: Háčkování 3 Transition Air Mesh + 53 hůlek v každé řadě.

Řádek 11: V tomto řádku začíná zkosení raglanu. Chcete-li to provést, snižte počet stehů o 1 vpředu a vzadu. Začátek řádků: Háčkujte 3 přechodné vzduchové stehy, přeskočte jeden steh a háčkujte první kus provázku do druhého stehu předchozí řady. Konec řádku: odřízněte poslední dvě tyčinky dohromady.

Řádek 12-26: Stejně jako v řádku 11, každá přední a zadní část snižuje práci. Po řádku 26 je dosažena konečná celková výška. Závit lze odříznout.

Levá přední strana

Zasažte řetěz vzduchu z celkem 30 vzdušných ok.

Jako první tyč přilepte řadu 1: 3 vzduchu. Začátek této řady se v dalším popisu vzoru počítá jako úplná síť. Nyní háčkování 29 dalších tyčinek do řetězu vzduchové sítě = celkem 30 stehů.

Řádek 2 - 10: Háčkování 3 přechodových vzduchových sítí + 29 hůlek v každé řadě.

Řádek 11: V této řadě začíná raglánový sklon směrem k rukávu. Chcete-li to provést, snižte počet stehů o 1 na levém okraji a vytvořte zkosení. Chcete-li to provést, začněte řadou 11 na pravém okraji jako obvykle 3 přechodnými vzduchovými stehy, háčkujte 27 prutů a odřízněte poslední dva kusy dohromady.

Řádek 12: V přímých řadách háčkujte šikmo vpravo na začátku: Háčkujte 3 přechodné oky, přeskočte steh a háčkujte první kousek provázku do druhého stehu předchozí řady. Po této sérii zbývá jen 28 stehů.

Řádek 13 - 26: V následujících řádcích pokračuje pokles v řádcích 11 a 12. Na konci zbývá 14 stehů. Levá přední část je hotová. Poslední řada má 22 ok. Pracovní nit může být odříznuta.

Pravá přední část

Zasažte řetěz vzduchu z celkem 30 vzdušných ok.

Jako první tyč přilepte řadu 1: 3 vzduchu. Začátek této řady se v dalším popisu vzoru počítá jako úplná síť. Nyní háčkování 29 dalších tyčinek do řetězu vzduchové sítě = celkem 30 stehů.

Řádek 2 - 10: Háčkování 3 přechodových vzduchových sítí + 29 hůlek v každé řadě.

Řádek 11: V této řadě začíná raglánový sklon směrem k rukávu. Chcete-li to provést, vezměte zkosení okamžitě na začátku řádku: Háčkování 3 přechodné vzduchové stehy, přeskočte steh a háčkujte první kousek provázku do druhého stehu předchozí řady. Dokončete řádek jako obvykle = 29 stehů.

Řádek 12: V přímých řadách je zkosení na konci řádku. Chcete-li to provést, háčkování řádek jako obvykle hůlkami a odříznout poslední dva kusy dohromady, takže 28 stehů.

Řádek 13 - 26: V následujících řádcích pokračuje pokles v řádcích 11 a 12. Na konci zbývá 14 stehů. Pravá přední část je hotová, pracovní nit může být odříznuta.

rukáv

Obě rukávy jsou zpracovány stejně. Zasažte řetěz vzduchových sítí z celkem 45 vzdušných ok.

Jako první tyč přilepte řadu 1: 3 vzduchu. Potom háčkujte 44 dalších tyčinek do řetězu vzduchových stehů = celkem 45 stehů.

Řádek 2 - 10: Potom háčkujte v každé řadě 3 přechodové vzduchové pletivo + 44 tyčinek.

Řádek 11: V této řadě začíná raglánový zkosení na obou stranách rukávu. Chcete-li to provést, snižte počet stehů o 1 vpředu a vzadu. Začátek řádků: Háčkujte 3 přechodné vzduchové stehy, přeskočte jeden steh a háčkujte první kus provázku do druhého stehu předchozí řady. Konec řádku: odřízněte poslední dva stohy dohromady.

Řádek 12 - 24: Stejně jako v řádku 11, každá přední a zadní část snižuje práci. Za řádkem 24 je dosažena konečná celková výška. Poslední řada obsahuje 13 ok. Pracovní nit může být odříznuta.

absolvování

Před tím, než bude dětská bunda konečně háčkována okrajem, musí být jednotlivé části sešity dohromady.

Zavřete následující švy:

Raglánový zkosení pravého předního kusu je šitý spolu s levým raglanovým zkosením pravého rukávu. (Horní část pravého rukávu se stává oblastí ramen.)

Nyní otočte bundu tak, abyste se na ni dívali zezadu. Druhý raglánový sklon rukávu, který je již připevněn k přední straně, je sešíván spolu s levým raglanovým šikmým hřbetem.

Druhý raglánový zkosení zadního dílu je ušit spolu s levým raglanovým zkosením druhého rukávu.

Nyní znovu otočte bundu dopředu a přišijte raglánový šikmý levý přední kus se zbývající šikmostí druhého rukávu.

hraniční

Posloupnost hranic:

* 1 pevná smyčka - 2 vzduchové stehy - 4 tyčinky na jednom místě vpichu - 2 vzduchové stehy * - Opakujte tuto sekvenci celou dobu kolem bundy.

hranice kolo

Nejlepší je začít ohraničovat kolo v zadní části zad silnou smyčkou. Vkládací bod mezi dvěma tyčemi v koncové řadě zadní části.

Nyní háčkujte 2 smyčky a udělejte 3 tyčinky - další vpich pro 4 tyčinky je opět mezi dvěma tyčinkami finálového kola - se dvěma holemi znovu 3 tyčinky - vložte pevnou smyčku mezi dvě tyčinky finálního kola ... pokud je správně vypočtena, pevně sedí Síť přesně v zalomení mezi zády a rukávy.

Pokračujte v ohraničení na horním okraji rukávu a na horním okraji pravého předního dílu. V rohu k přední hraně sedí pevná síť. Podél přední hrany je ohraničení vloženo následujícím způsobem: Háčkování 4 pruty, každá kolem celé podélné strany 3 přechodných vzduchových stehů nebo malé tyčinky - pokračujte 2 vzduchovými stehy 1 hůlkou nebo 3 přechodovými oky - 1 silným stehem v prostoru mezi 2 řadami předního kusu,

Háčkujte spodní stranu bundy jako nahoře, háčkujte levou přední hranu stejně jako pravý přední kus a dokončete okraj přes levou stranu krku zpět do středního zpět.

Rychlý průvodce - háčkování dětská bunda

Zpět: Obsazení na 54 st. A háčkování celkem 10 řad hůlky. V dalších 16 řadách pro raglánové zkosení odstraňte 1 hůl vlevo a vpravo

Přední kusy: Lití na 30 kusů vzduchu a háčkování celkem 10 řad hůlek. v dalších 16 řadách pro raglánový sklon vlevo, odstraňte 1 páku - druhý přední díl opracujte stejným směrem

Rukávy: Obsazení na 45 st. A háčkování celkem 10 řad hůlek; V dalších 16 řadách pro raglánové zkosení odstraňte 1 hůl vlevo a vpravo
Položte věci dohromady a dětskou bundu jedním

Háčkování hraniční kolo: 1 pevná smyčka - 2 vzduchové stehy - 4 tyčinky v jednom místě vpichu - 2 vzduchové stehy

Vysušte suterén - pokyny pro vytvoření vlastního
Háčkování panenka sami - zdarma pokyny pro háčkování panenka s vlasy