Hlavní Háčkování dětské oblečeníTvorba pavouka - nápady a tvorba šablony

Tvorba pavouka - nápady a tvorba šablony

obsah

 • Tvorba pavouka - 3 nápady
  • Chestnut Spider
  • Papír řemesla Šablona
  • Bommel Spider

Na podzim a na Halloween by pavouci neměli chybět - ať už jako dárek na Halloweenskou párty nebo jako ozdobný prvek ve školce. V tomto tutoriálu vám ukážeme, jak si vyrobit pavouka - rychle a super snadno spolu s vašimi dětmi.

Tvorba pavouka - 3 nápady

Chestnut Spider

Na podzim se často rádi opíráte o přírodní materiály, jako jsou kaštany, listy nebo žaludy. Proto vás nechceme připravit o tohoto pavouka. Je to opravdu snadné a rychlé, a proto je perfektní jako dekorace na poslední chvíli na Halloween. Takže si můžete udělat pavouka z kaštanů.

Potřebujete pavouky:

 • kaštany
 • čističe dýmek
 • Wackelaugen
 • horké lepidlo
 • nůžky

instrukce

Krok 1: Vezměte čistič potrubí a rozřežte jej na čtyři kusy stejné délky.

Krok 2: Poté položte tyto čtyři kusy vedle sebe. S horkým lepidlem nyní vytvoříte velké kuličky přesně uprostřed čističe potrubí.

Krok 3: Potom na kaši nalepte kaštan. Udržujte kaštan a nohy pevně stlačené na několik sekund, lepidlo je zcela suché.

4. krok: Nyní můžete zarovnat nohy pavouka.

5. krok: Nakonec se připojí Wackelaugen. Ty jsou obvykle k dispozici s lepidlem zpět na nákup. Jinak připevněte oči malou kapkou horkého lepidla. A pavouk je připraven!

Nechte svou kreativitu běžet divoce - trubkové čističe jsou k dispozici v široké škále barev. Můžete si tedy vytvořit tolik pavouků různých velikostí. Jsou obzvláště vhodné jako ozdobné předměty na Halloween, k ozdobě dárků nebo jako malé prvky v květináči.

Papír řemesla Šablona

Pokud chcete nakreslit nebo udělat pavouka, existují dva způsoby, jak pavouk učinit co nejrealističtějším, nebo vytvořit jednoduchý kreslený pavouk. Hlavní věc je, že kruh má na konci 8 noh, protože to dělá pavouka.

S našimi bezplatnými šablonami můžete vytvořit 2 typy pavouků ve 3 různých velikostech. Naše šablony slouží jako řemeslná pomůcka pro šablony nebo alespoň jako inspirace.

Potřebujete pavouky:

 • nůžky
 • Karton (balení obilovin)
 • Naše šablona
 • kolík
 • řemeslné lepenka
 • Wackelaugen
 • Pastelky, barva
 • plátno

instrukce

Krok 1: Tisk

Vytiskněte naši bezplatnou šablonu a vyberte požadovaný tvar pavouka ve správné velikosti.

Klikněte zde: Stáhnout šablonu

Buď použijte pavouk tak, jak je, nebo změňte něco jiného. Pokud chcete, aby naše bezplatná šablona vytvořila pavouk, můžete také list okamžitě přilepit na lepenku a vystřihnout.

Krok 2: Přizpůsobení

Ředší nebo delší nohy jsou stejně snadno možné jako úprava tvaru těla nebo přidání nástrojů na kousání nebo chlupatého těla.
Umístěte šablonu na kus lepenky a přeneste tvar se změnami nebo bez nich.

Tip: Pokud spěcháte nebo jste obzvláště líní, můžete vystřihnout jen něco málo přes polovinu originálu a pak jej položit na druhou stranu a dokončit kresbu.

Krok 3: Šablona

Vyjměte šablonu z lepenky. Výhodou použití šablony je, že pak můžete tvar reprodukovat tak často, jak chcete.

Krok 4:

Nyní můžete umístit šablonu na vámi vytvořenou desku, přenést tvar a vystřihnout ji.

Krok 5: Ozdobte

Nyní přichází skutečná zábava. Přilepte roztřesené oči na pavouka nebo na ni namalujte obličej. Na tělo přilepte fuzzy látku nebo dokonce barevné pruhy. Představivost není omezena. Ať už je pavouk roztomilý nebo děsivý, postrádáte její vlastní postavu.

Můžete také použít naše webové šablony pro spider kombinovat dva projekty: vytvořit web pro spider

Bommel Spider

Vydělejte roztomilého nebo děsivého pavouka z pompom. Krásná podzimní dekorace pro váš domov, pro Halloween nebo pro dětský pokoj vašich nejmenších. S našimi bezplatnými a jednoduchými pokyny jsou malé pavouky realizovány velmi rychle. Nebo možná budete potřebovat odpovídající, roztomilý dárek pro vaši příští Halloweenskou párty ">

Tip: Pokud nemáte po ruce Pompom Maker, pomozte si se dvěma kartonovými kroužky z tenčí lepenky. Kompasem nejprve nakreslíte vnější kružnici, v průměru požadované velikosti hlavice, a pak nakreslíte další menší kružnici. Vzdálenost mezi dvěma kruhy určuje pozdější délku niti cívky. Čím větší je vzdálenost, tím delší jsou niti cívky. Tuto verzi potřebujete dvakrát pro každý pommel. Vnitřní kruh je vystřižený, je nejlepší použít malé nůžky na nehty, takže můžete tvar kruhového vnitřního kruhu vystřihnout lépe a snadněji. Po zabalení vlnou se lepenkové kroužky rozříznou.

Krok 2: Poté zvedněte světle šedou vlnu a zabalte menší kus na červenohnědou vlnu z předchozího kroku.

Krok 3: Opakujte kroky 1 a 2 na opačné straně pompom maker. Zavřete Pompom Maker.

Krok 4: Poté zabalte ovinutou vlnu uprostřed mezi dva kroužky Pompom Maker nůžkami.

Krok 5: Upevněte bobble kouskem závitu. Chcete-li to provést, vložte smyčku mezi oba Pompom makro kroužky s vlněnou nití, která je dlouhá asi 25 cm, a pevně ji táhněte a potom pevně uzlujte.

Tip: Pokud tuto smyčku nezměníte při míchání tvaru hlavice, můžete ji v dalším kroku použít jako závěsnou smyčku.

Krok 6: Otevřete pompom maker a pomocí nůžek odstřihněte vyčnívající vlněná vlákna a potom pompom nakrájejte na kulatý tvar s drobnými korekcemi. Nezapomeňte přeskočit zavěšovací smyčku, pokud ji chcete později použít pro zavěšení.

Krok 7: Vyzdobte si pompom nyní v dalších krocích. Nejprve vezměte nějaký barevný a černý čistič trubek a nařežte jej na délku asi 15 cm. Potřebujete čtyři kusy stejné délky. Spojte je spolu s malým kouskem vlněné niti uprostřed.

Krok 8: Pomocí horkého lepidla připojte čistič potrubí ke dnu pompom. Poté konce konců čističe trubek trochu ohněte a je hotových osm malých nohou pavouka.

Tip: Pro pavouk pro dekorace stolu, tj. Bez zavěšení smyčky, můžete háčkování háčkem háčkovat také několik vzduchových stehů a jako zadní řadu několik pevných stehů, takže také vytvoříte malé pavoučí nohy.

Krok 9: Z barevných tlačítek a perel v tomto kroku konečně zavřete oči. Můžete také připojit ústa ve formě kousku vlněné nitě, jak si přejete.

A tady to máte, váš vlastní pompon pavouk je hotový z vlněné pompom. Pokud jste neměli dostatek drotárství, pak jsme v tomto příspěvku sestavili další skvělé nápady pro drotárství s pokyny pro vás. Přejeme vám i vašim dětem hodně zábavy a radosti, když na nich pracujete.

Jahodové odrůdy - přehled populárních nových a starých odrůd
Ruční šití - pokyny pro ruční stehy