Hlavní Háčkování dětské oblečeníHvězdy k tisku - zdarma zbarvená stránka pro kreslení

Hvězdy k tisku - zdarma zbarvená stránka pro kreslení

obsah

 • Hvězdy pro tisk
 • Materiál a příprava

Nejen v době Vánoc jsou populární malé šumivé hvězdy. Okouzlující a samosvětelná nebeská těla jsou součástí řemeslných a dekorativních nápadů. Sestavili jsme několik hvězd pro tisk jako bezplatný omalovánky, abyste mohli rychle vymalovat a vyrobit barevnou hvězdnou ozdobu pro vánoční stromeček nebo rozkošné dárkové štítky pro své blízké. Nebo ozdobte dekoraci vašeho adventního stolu, okna v útulném domě nebo jídelní stůl pro nadcházející a kontemplativní slavnosti s těmito barevnými hvězdami. Vytvořte si svou vlastní hvězdnou oblohu pro své nejmenší, pro své blízké nebo pro sebe.

Hvězdy pro tisk

Po obarvení volného obarvovacího listu pro tisk hvězd je lze vystřihnout a použít jako Streudeko nebo dokonce slepit jeden nad druhým. Můžete také slepit dvě zářivě barevné hvězdy na zádech s nenatřenými stránkami, takže vaše hvězdy vyzařují dokonce z obou stran. Nechte svou kreativitu a kreativitu svých dětí běhat divoce, zatímco zbarvujete a vytváříte mnoho hvězd, protože zde kreativita není nijak omezena.

Materiál a příprava

S barevnými tužkami, vláknitými tyčemi nebo třpytivými tužkami ve světlých nebo pastelových barvách můžete snadno použít hvězdy, které pro vás připravujeme, jako bezplatnou zbarvení stránky a barvit je svým vlastním způsobem.

Jako šablony můžete také použít vnější obrysy hvězd pro tisk. Chcete-li to provést, vystřihněte hvězdy z omalovánky a jednoduše přeneste obrysy vybrané hvězdy do tenčí lepenky, vystřihněte hvězdici z lepenky a pak použijte tento vzor hvězdice z lepenky pro další hvězdy, které pak použijete barevný stavební papír nebo vzorový papír může vystřihnout. Takže dostanete monochromatické hvězdy nebo hvězdy se vzory pro vaši zimní a vánoční výzdobu.

požadované materiály pro tisk hvězd:

 • naše zdarma Omalovánky pro barvení různých hvězd a tvarů hvězd, Stažení zdarma: Hvězdy pro tisk
 • pastelky
 • příspěvků vláken
 • Glitzermalstifte
 • pastelky
 • nůžky
 • tužka
 • Lepidlo, Bastelleim nebo horké lepidlo
 • barevné stavební papír nebo vzorový papír

Krok 1: Vytiskněte naši bezplatnou zbarvení stránku pomocí tiskárny.

Krok 2: Vezměte barevné pera, pastelky nebo podobně a dejte vytištěným hvězdám a tvarům hvězd jejich individuální vzhled.

Krok 3: Malované hvězdy použijte jako ozdobu nebo jako dárek. U posledně jmenovaného jednoduše prostřihněte díru do špičky hvězdy, například razníkem, a protáhněte ji malou smyčkou s kouskem niti. A hvězdy lze také použít jako přívěs pro tisk.

Tip: Hvězdy lze také označit jako malované na začátku tohoto článku, poté je lze jednotlivě vystřihnout a poté slepit.

A s trhnutím je vaše magická hvězda deco hotová! Bavte se s vámi a vašimi malými při barvení a pohrávání s různými hvězdami.

Obnovte a odstraňte staré silikonové spoje - pouze ve 4 krocích
Pletací prstové rukavice - návody pro dětské postýlky zdarma