Hlavní Háčkování dětské oblečeníVýroba vánočních dárků s dětmi - 12 kreativních nápadů

Výroba vánočních dárků s dětmi - 12 kreativních nápadů

obsah

 • Tinker vánoční dárky s dětmi
  • Keramické dárkové štítky
  • Mini jedle v nočníku
  • Pom Pom sněhuláci
  • ponožka sněhulák
  • Otisky rukou na vánoční stromeček koule
  • Kuličky z příze
  • vločky z papíru
  • Butterkekshäuschen
  • Vánoční brýle
  • suchar sněhuláci
  • Vánoční dřevo obrázky
  • Vánoční přání

Vaše děti by chtěly rozdávat vánoční dárky ">

Kreativní zábava s dětmi: výroba vánočních dárků

Láskyplně vytvořené dárky jsou vždy o Vánocích největší radostí. V tomto tutoriálu vám představíme 12 kreativních nápadů, které můžete snadno implementovat také s dětmi. Takto můžete se svými dětmi vytvářet osobní dárky - buď pro prarodiče, strýce, tetu nebo nejlepšího přítele.

Zbývá ještě několik týdnů, než budou Vánoce konečně tady, ale v adventu s největší pravděpodobností zabalíme dárky a uvaříme cookies na programu, takže rád začnu s drcením o něco dříve. Na podzim lze také shromáždit některé suroviny (například šišky) a děti si před vánočními svátky dělají spoustu legrace. Kromě toho slibuje mnohem menší časový tlak a mimochodem může být také zdobena podzimní a vánoční dekorace (také pro dekorace oken a dveří).

Obtížnost 1-5 / 5
(v závislosti na motivu a proměnné čísla)
Náklady na materiál 2/5
(variabilní v závislosti na základním materiálu)
Požadovaný čas 1-5 / 5
(variabilní v závislosti na výběru motivu a množství)

Tip: předem zvažte, co byste chtěli vyrobit, a získejte všechny materiály. Pravděpodobně už jich máte v domě hodně, můžete sbírat hodně v přírodě a to či ono se musí koupit. Zůstaňte otevření a flexibilní - často nejlepší výsledky vycházejí z použití jiných materiálů, než jsou ty, které jsou navrženy.

Tinker vánoční dárky s dětmi

Keramické dárkové štítky

Naprosto přizpůsobitelné a univerzální: dárkové štítky na míru. K tomu potřebujete hlínu nebo polymerovou hlínu, případně akrylové barvy a štětec a případně i stříkat barvy. Velmi jednoduchý návod najdete v našem článku „Hrnčířství s dětmi“. Stačí označit hotové dárkové štítky permanentní značkou (poté může být malována - nebo ne) a připojit k balení dárkovou stuhou.

Mini jedle v nočníku

Pro malé borovice potřebujete šišky (mohou být malé a křivé - to má charakter), malé květináče (nebo náprstky nebo jiný vhodný materiál), stříbrné nebo stříbrné značky nebo stříbrný sprej, zelený nebo zelený sprej, hvězda pro špičku a všechno ostatní se vám líbí jako malé barevné kuličky nebo třpytky. Horká lepicí pistole je nejlepší pro připojení, ale také funguje se super lepidlem. Barva borovice zelená. Po zaschnutí mohou být přidány stříbrné nebo bílé akcenty (pro navrhování sněhu nebo jen aby váš malý strom svítil).

Paralelně obarvte nočník stříbro. Když všechno dobře uschne, připevněte kolík v nočník. Vyzdobte si svůj strom podle svých představ.

Pom Pom sněhuláci

K tomu potřebujete bílou vlnu, barevné čističe dýmek (tyto malé drátěné dráty) a velmi malé dřevěné korálky v černé a oranžové barvě (nebo kousky papíru v těchto barvách) a dvě velmi tenké větvičky pro zbraně na sněhuláka a nějakou dárkovou stuhu pro nebo barevný papír pro šálu (pro Například můžete jednoduše splétat některá vlákna vlny do copu. Pro dva bambulky budete také potřebovat pevný karton (to by mělo stačit pro 4 kruhy). Vytvořte dva pompomy různých velikostí (jeden pro hlavu a druhý pro tělo vašeho sněhuláka) a spojte nitě dohromady tak, aby byly blízko sebe. Vyčnívající konce nitě odřízněte tak, aby již nebyly vidět.

Podrobné pokyny k tvorbě pompomů naleznete zde: //www.zhonyingli.com/bommel-selber-machen/

Ozdobte svého sněhuláka očima, nosem, šátkem, ohřívačem klobouků nebo uší a knoflíky (nebo diamanty nebo podobnými) na břiše. Držte ruce - a máte hotovo!

ponožka sněhulák

Vaše děti budou milovat tyto roztomilé a mazlivé sněhuláky. Vše, co potřebujete, je velká bílá ponožka, 250 g rýže, šňůry a trochu dekoračního materiálu. Na začátku trochu ponoďte ponožku, jinak bude sněhulák příliš dlouhý. Poté naplňte rýži do ponožky. Otvor je pak pevně svázán kouskem provázku. Naplněné ponožky pak rozdělte dalším kusem provázku na menší polovinu pro hlavu a na větší polovinu pro tělo.

1 ze 4

Nyní je třeba sněhuláka pouze ozdobit kloboukem, šátkem, očima, nosem a knoflíky. Čistič dýmek nebo kus vlny jsou perfektní jako šátek. Stočená ponožka se může stát čepicí a vlnité oči jsou přilepeny rychlostí blesku.

Otisky rukou na vánoční stromeček koule

Potřebujete koule vánočního stromu dle vlastního výběru, akrylové barvy v bílé, černé a oranžové. Malování ruky vašeho dítěte akrylovou barvou a poté na něj položte vánoční ozdobu. Nechte dojem dobře uschnout. Již máte samostatný vánoční stromeček, který můžete rozdat příbuzným nebo se samozřejmě můžete nechat.

Kuličky z příze

Pro tyto krásné dekorační koule potřebujete misku s lepidlem, nití a malým balónkem, který nafouknete v odpovídající velikosti. Namočte přízi do pasty. (v závislosti na zamýšleném použití nechte několik cm skořápky - například, chcete-li pro míč zavěsit). Potom přidržte jeden konec příze společně s uzlem balónu v jedné ruce a druhou rukou proveďte navíjení příze kříže balónkem. Nechte je uschnout přes noc, pak vystrčte balón a vaše kulka je hotová.

vločky z papíru

Tyto skvělé sněhové vločky lze snadno vyrobit pomocí bílého papíru a nůžkami. Silueta je jednoduchá a stále umožňuje vyrábět krásné sněhové vločky jako přívěsek.

Jak přesně to funguje, najdete zde: //www.zhonyingli.com/schneeflocken-aus-papier-basteln/

Butterkekshäuschen

Na chalupu potřebujete 3 kousky máslové sušenky, čtvercovou čokoládovou bonbón (např. Storck Giant), dva gumovité medvědy, osm smarties, kapku máty s barevnými sypáním a nějaký sníh jako „tmel“ (sněhová hmota je tučně zbitá vejce bílá s cukrem). Případně vytvořte polevu z práškového cukru a citronové šťávy. Základem je pečivo.

Uprostřed připevníte svým „tmelem“ čtvercovou čokoládovou bonbón. Střecha je vyrobena z ostatních dvou sušenek. Nyní je stále vyzdoben a první dům je připraven. Kolik to může být vánoční brýle

Pro tento projekt potřebujete zednické nádoby, barvy nebo stříkané barvy. Vytvářejte kreativní, vánoční vzory pomocí samolepek, pásek nebo dokonce řetězců. Přilepte šablony ke sklu - samolepky nalepte samy a kolem nich lze ovinout vlnu - poté na sklenici stříkejte barvou nebo malovat barvou. Jakmile tyto uschnou, šablony lze odstranit. Nyní přidejte vánoční dekorace a lucerna je připravena.

Těsnící brýle můžete také použít odlišně. Jako zvláštní doplněk si vytiskněte jednoduchý recept, převlékněte jej do role a připevněte jej ke sklenici dárkovou stuhou. Požadované DRY ingredience se plní do skleněné vrstvy po vrstvě. Obzvláště vhodné jsou recepty na košíčky nebo sušenky. Napište recept, které ingredience stále chybí a jak se vše zpracovává. Případně můžete také vyplnit domácí sušenky a do příslušného motivu přidat pohádku.

suchar sněhuláci

K tomu budete potřebovat tři pepřové ořechy (nebo domácí bílé macarony) na sněhuláka, sušenku křehkého chleba, čokoládový věnec s perly cukru a čtvercovou čokoládovou cukrovinku. Kromě toho malý Schokoperle, trochu cukru, citronové šťávy a polevy. Vyrobte polevu z citronové šťávy a cukru, který používáte jako „tmel“. Vrstvejte sušenky a ozdobte vše podle vašich představ.

Vánoční dřevo obrázky

Pro tyto krásné zimní krajiny budete potřebovat dřevěné rámy požadované velikosti, některé větve, které můžete sbírat během podzimní procházky, nějaké příze a malá dřevěná zvířata a další dřevěné dekorační prvky (například hvězdy). Samozřejmě, pokud jste obeznámeni s skládačkou, můžete ji také vyrobit sami. Potřebujete také lepidlo podle vašeho výběru. Ozdobte rámy podle svých představ a připojte přízi jako zavěšení. Volitelně můžete také zafarbit zimní scény.

Vánoční přání

I zde můžete samozřejmě experimentovat s otisky rukou a nohou, které poté ozdobíte na Vánoce. Nápad, který se mi líbí, ale hlavně proto, že jsem je objevil ve formě ještě nedávno, je „vyšívat“ kartu. Vlněné jehly, které nemají ostré hroty, jsou pro to nejlepší. Malováte předmět a vaše děti mohou vyšívat bez nebezpečí.

Za tímto účelem složíte stavební papír v požadované barvě na kartu. Na přední straně a v případě potřeby i na vnitřní straně nyní nakreslíte schéma svého motivu, v našem případě velký trojúhelník představující strom. Podél boku a nahoře pak v pravidelných intervalech vyvrtejte jehlu malou jehlou, skrz kterou navléknete barevné příze a uzlíkem dobře na záda.

Tužky se pak jednoduše vymažou. Nakonec můžete psát Vánoce nebo přísloví s barevnými nebo kovovými gelstifty. Snow Spray také vypadá skvěle!

Další nápady na vánoční přání najdete zde: //www.zhonyingli.com/weihnachtskarten-basteln/

Stick boty sám a opravit boty
Pokyny: Jak odstranit staré silikonové spoje