Hlavní Háčkování dětské oblečeníTinker vánoční tašky sami - DIY dárková taška

Tinker vánoční tašky sami - DIY dárková taška

obsah

 • Vyrobte si dárkovou tašku pro kutily
  • materiál
  • instrukce
 • Vyrob si vánoční tašku
  • materiál
  • instrukce

Vánoce jsou na nás a je čas znovu "zabalit dárky!" Ukážeme vám dva jednoduché, ale skvělé způsoby, jak zabalit dárky na Vánoce. Takže si můžete vápat vánoční tašky sami - rychlé, levné a krásné.

Chcete rychle zabalit vánoční dárek "> Kutilství s dárkovou taškou pro kutily

Vyrobte tuto dárkovou tašku z kusu papíru. Papír by neměl být příliš tenký, protože dárková taška musí také nést dárek. Proto je tato vánoční taška nejlepší pro mírně silnější karton. Pro opravdové poutače můžete použít vánoční vzorový papír nebo krabici s třpytivým efektem. Ale také monochromatické tašky vypadají vznešeně a kvalitně s nezbytnou dekorací.

materiál

 • karton (velikost A4)
 • Tužka a pravítko
 • ozdobné spony
 • Vánoční dekorace materiál

instrukce

Krok 1: Na začátku položte papír napříč a nakreslete příslušné čáry. Počínaje od horního a spodního okraje nakreslete jednu čáru po 4 cm . Z levé a pravé strany nakreslete po 12 cm vždy jednu čáru. Formát dárkové tašky se určuje podle těchto rozměrů. 4 cm určují šířku vaku a 12 cm velikost košíku. Rozměry lze upravit podle potřeby.

Krok 2: Poté dvě vodorovné čáry složte dolů nebo nahoru.

Krok 3: Poté složte přes svislé čáry. Úzké proužky jsou nyní zasaženy přesně podél tohoto záhybu. Za tímto účelem obtočte vnitřní okraj proužku směrem ven a vytvořte malý trojúhelník - ten se vyrovná a čáry se nakreslí prsty. Tento postup opakujte na dalších třech místech, kde se záhyby z kroků 2 a 3 dotýkají.

4. krok: Dárková taška je téměř hotová. Stačí dát dohromady venku. Záhyby z předchozího kroku pak vytvoří dvě malé boční stěny a taška je hotová.

S odpovídající vánoční výzdobou může být dárková taška okořeněna. Dárkovou tašku pro kutily například uzamkněte oblečením nebo sponkami. Nechte svou kreativitu poběhat divoce nebo nechte tašku zcela neutrální a jednoduchou - i to může stačit.

Vyrob si vánoční tašku

Další skvělou variantou pro dárkovou tašku pro kutily je tento jednoduchý papírový sáček - tento obalový nápad je velmi oblíbený pro vytváření adventních kalendářů. Vánoční pytel lze zcela zavřít. Takže nikdo nemůže tajně obědvat. Stejně skvělé, nepotřebujete ani pero pro psaní ani vládce.

materiál

 • list papíru (formát A4)
 • lepidlo
 • Vánoční dekorace materiál

instrukce

Krok 1: Položte list papíru před sebe na stůl před sebou. Posuňte levý vnější okraj doprava - ale ponechte mezeru asi 2 cm na pravém okraji. V tomto okamžiku papír složte přesně. Poté sklopte pravou hranu doleva a sledujte skládání prsty. Klapka se potom přilepí lepidlem.

2. krok: Nyní je spodní část dárkové tašky složena. Překlopte spodní okraj nahoru asi 5 cm . Tato vzdálenost určuje velikost půdy. Čím větší je rozměr, tím větší je spodní povrch vaku. Výška vaku se zmenší, ale za to. Poté složte levý a pravý roh až k právě složené linii. Nyní je podlaha odemčena - rozeberte obě vrstvy uprostřed mezi dvěma rohy a stiskněte podlahu naplocho.

Krok 3: Nyní je spodní část vánoční tašky zavřená. Sklopte horní a dolní vnější okraj dolů nebo nahoru. Tyto hrany by se měly překrývat s jedním kusem, aby dno nemělo otvor později. Nyní lepidla pevně slepte. Taška je již hotová. Posledním trikem, díky kterému taška vypadá ještě elegantněji, je sklopení zvenčí. Sklopte sáček do výšky 1 - 2 cm.

Záhyby se potom stlačí dovnitř. Hotovo je vánoční taška

Dárková taška pro kutily potřebuje nyní jen malou ozdobu. S pásky, úplety nebo sponkami lze sáček uzavřít. Ať už jako jediný dárek nebo v adventním kalendáři - tato DIY vánoční taška se snadno pohání a vizuálně skutečným poutačem.

Obnovte a odstraňte staré silikonové spoje - pouze ve 4 krocích
Pletací prstové rukavice - návody pro dětské postýlky zdarma