Hlavní VšeobecnéHáčkování sněhové vločky - háčkování pokyny k sněhové vločky

Háčkování sněhové vločky - háčkování pokyny k sněhové vločky

obsah

  • Materiál a příprava
  • Návod - Háčkování sněhové vločky

Háčkujte své univerzální a krásné zimní dekorace rychle a snadno. Tyto rychle vyrobené sněhové vločky lze také použít jako atmosférickou adventní výzdobu nebo jako přívěsek na dárky vašich blízkých. Nebo ho použijte jako malý, hezký dárek na pozvání. Vytvořte spoustu malých sněhových vloček a nechte svou kreativitu, pokud jde o formu, běžet zdarma. Vytvořte si vlastní individuální zimní dekorace. Ozdobte svůj domov malými, okouzlujícími ledovými krystaly nebo se ozdobte domácími dárky nebo dokonce vánočním stromkem.

Sněhové vločky jsou perfektní vánoční dekorace!

Háčkování sněhové vločky sami. Používáte vzduchové sítě, pevné sítě a tyče. S bílou háčkovanou přízí lze příze nebo bílou vlnu napodobit rychle tyto malé struktury. Během krátké doby si můžete některé z těchto malých sněhových krystalů vyrobit.

Materiál a příprava

Pro sněhovou vločku potřebujete:

  • Háčkovaná příze v bílé barvě (například vlna Rödel 100% bavlna mercerizovaná, 280 m, 50 g)
  • Tloušťka háčku háčku 2, 0 mm
  • nůžky
  • možná odvážná jehla pro šití konců nití

Háčkovací techniky pro sněhovou vločku:

  • silné stehy
  • stehy
  • skluzu steh
  • závit kroužek

Návod - Háčkování sněhové vločky

1. kolo: Na začátku háčkování 12 stehů do závitového prstence. Uzavřete kolo řetízkovým stehem v první háčkované smyčce závitu. Na háčkování je nyní 12 stehů. Nyní zatáhněte za konec nitě, abyste protáhli niťový kroužek k sobě.

2. kolo: Začněte toto kolo pevným stehem, poté sledujte tři vzduchové stehy a poté háčkujte pevnou smyčku ve třetím stehu struny. Poté znovu opracujte tři vzduchové stehy a poté háčkujte do pátého stehu nitového prstence silný steh. Překrývejte jeden steh předchozí řady třemi vzduchovými stehy. Toto opakujte až do konce kola, toto kolo opět uzavřete řetízkovým stehem.

3. kolo: Nyní propíchněte háčkovacím háčkem pod předchozím obloukem se vzduchovou sítí a poté proveďte dva vzduchové stehy jako náhradu hůlky. Potom háčkujte další dvě hůlky a poté je nasekejte. Potom háčkujte pět vzduchových stehů. Opakujte také sekvenci znovu až do konce kola. Na konci dokončete kolo štěrbinovým stehem.

1 ze 3

4. kolo: háčkujte robustní steh na místo, kde byl háčkován řetězový steh. Poté bylo v předchozím nebo prvním pevném stehu znovu provedeno sedm stehů vzduchu a opět pevný steh. Nyní pracujte s pevným stehem ve stejném stehu od nynějška, pak deset ok a znovu pevným stehem v předchozím těsném stehu. Opět jeden háčkování a pak sedm ok a opět pevný steh v dříve háčkovaném pigtail.

Nyní háčkujte dvě smyčky vzduchu, háčkujte silný steh do třetího středního stehu předběžného kulatého luku a poté zpracovejte 12 stehů a potom háčkujte další sadu stehů do nově háčkovaného úpletu.

Potom háčkujte dvě smyčky, nechte dva stehy volné a ve třetím proveďte těsný steh.

Odtud opakujte všechny předchozí kroky až do konce kola.

Tip: Je-li to nutné, protáhněte jehlami a zesílte postřikovým škrobem (například postřikem postřiku) nebo rozetřete směsí lepidla a vody, aby háčkovaná sněhová vločka ještě více stála. Případně můžete použít žehličku na žehlení sněhových vloček k jejich změkčení nebo tvarování.

Kategorie:
Která minerální omítka pro fasády - omítka minerální nebo silikonová pryskyřice?
Cenový podlahový talíř - tyto náklady jsou za m²