Hlavní Háčkování dětské oblečeníSkládejte bankovky do myši - v pouhých 10 krocích

Skládejte bankovky do myši - v pouhých 10 krocích

Tyto myši jsou velmi cenné - přeložte malé, vtipné myši z bankovek a ještě větší překvapení pro příjemce. V našem Faltanleitungu a v 10 krocích vám ukážeme, jak to Faltanfänger dokáže. Jsou vaši přátelé nebo příbuzní na mnoha „myšech“, tyto účty jsou rozhodně správnou věcí.

Vydělávání myší z peněz - „vydělávání dárků“ je často neosobní a není příliš kreativní. Ale to nemusí být, bere nějaký čas na jeho dar. Myši peněz, které vám předkládáme, jsou nyní vždy v pořádku. Koneckonců, někdy rádi říkáme penězům peníze. Pouhých 10 malých skládacích kroků vykouzlí z jakékoli noty Geldmaus. S rozcuchanými očima, které jsou k dispozici v každém dobře zásobeném řemeslném obchodě, dodáte tomuto ještě roztomilý vzhled. Na začátku přemýšlejte o tom, kolik peněz chcete rozdat a jaké účty jsou za dárek potřeba. V závislosti na velikosti účtu se liší také velikost myši. A pak už může být složen:

Krok 1: Na začátku složte bankovku doprostřed, aby vyšel čtverec.

1 ze 2

Krok 2: Poté tento obdélník složte na obě úhlopříčky a tyto záhyby znovu otevřete - tím získáte střed čtverce.

Krok 3: Přeložte dva protilehlé rohy podél středové čáry a vytvořte draka. Otevřete tento záhyb.

Krok 4: Nyní opakujte krok 3 znovu - a stejné rohy, jen v jiné orientaci. Pak by linie ohybu na čtvercovém účtu musely vypadat takto:

1 ze 2

Krok 5: Uši myši jsou nyní složené. Chcete-li to provést, vzít již složené rohy náměstí a porazit je podél linií ohybu. Poté vypadá vzhled takto:

Krok 6: Nyní otočte účet tak, aby špičky uší směřovaly nahoru a jednou sklopte špičku dolů.

Krok 7: Nyní vytvořené rohy se skládají dovnitř přes tento vrchol.

Krok 8: Účet se nyní znovu otočí - obě uši se nyní ohnou směrem ke středu, takže se překrývají.

Krok 9: Myš nyní potřebuje pouze jeden ocas. Otočte poznámku zpět na druhou stranu. Přehněte dlouhý hrot jednou nahoru a okamžitě ho trochu vyrovnejte. Ocas má trochu zauzlení.

Krok 10: Nakonec složte myš k sobě, zvedněte uši a tvarujte ocas. Hotovo!

S rozcuchanýma očima vypadá vaše myš na peníze mnohem reálněji.

Nyní jsou všechny myši složené a chybí jim pouze vhodný nápad, jak je můžete prezentovat. Například můžete rozdat myši dobrému sýru nebo si vyrobit vlastní sýr ze stavebního papíru. Dobré je také Klopapiertorte, na kterém mohou být myši zahaleny. Máme pro vás průvodce Klopapiertorte: tinker Klopapiertorte

Bavte se tvorbou a rozdáváním!

Prádlo: jak často a kolik stupňů? Vlevo nebo vpravo?
Tučňák tučňák s dětmi - pokyny a nápady