Hlavní Háčkování dětské oblečeníFold origami angel - instrukce pro zvrásněný papír

Fold origami angel - instrukce pro zvrásněný papír

obsah

  • skládací návod
  • Video Tutorial

Origami, umění skládání, najde stále více využití v každodenním životě - ať už jako dekorace nebo příslušenství. Všude můžete vidět a obdivovat filigránové složené objekty. V tomto jednoduchém průvodci vám ukážeme, jak složit origami anděla. Je to opravdu jednodušší, než to vypadá.

Papírový gel je ideální jako vánoční dekorace na bohatě položeném stole nebo příborníku. Origami Angel můžete vyrobit v libovolné velikosti. Na rozdíl od většiny ostatních pokynů pro origami používáte pro tohoto anděla pravoúhlou velikost papíru - nejlépe ve formátu DIN. Ale to nemusí být nevyhnutelné.

skládací návod

Pro origami potřebujete gel na vrásky:

  • bonefolder
  • List papíru ve formátu DIN (A5-A3)

Krok 1: Umístěte list papíru na výšku. Strana, která by měla být později exteriérem origami anděla, leží níže. Složte pravý, horní roh doleva a levý roh doprava. Horní polovina nyní zdobí trojúhelník.

Krok 2: Zamkněte levý roh, který jste právě složili, a papír vyrovnejte do čtverce.

Krok 3: Překlopte spodní polovinu tohoto čtverce na diagonální linii ohybu. Poté zajistěte pravou stranu dolů a znovu stiskněte papír naplocho, abyste vytvořili obdélník.

Krok 4: Přehněte šikmou čáru přehybu znovu na všechny strany. Poté sklopte pravý vnější okraj doleva nahoře tak, aby probíhal podél nakloněné linie přehybu.

Krok 5: Nyní zamkněte právě složenou stránku a přesuňte záhyb dále vlevo nahoře a stiskněte ji naplocho. Tím se vytvoří dva trojúhelníkové vrcholy, které blikají níže.

Krok 6: Naneste papír na zadní stranu. Rozložte tři tipy tak, aby jeden byl vlevo a druhý vpravo. Střední je nyní složen. Sklopte špičku směřující doprava dovnitř. Potom tento hrot zajistěte a zatlačte na něj. Nyní můžete vidět kosočtverec uprostřed.

Krok 7: Sklopte dva venkama směřující konce kosočtverce směrem do středu.

Krok 8: Nyní znovu otevřete tyto dva záhyby, zajistěte celou střední část a protáhněte směrem ven směřující hroty směrem k sobě. Papír by nyní měl vypadat takto:

Krok 9: Složte malý trojúhelník uprostřed. Dané závady ukazují, kde přesně.

Krok 10: Nyní vezměte anděla origami do obou rukou a zcela rozložte střední část. Nyní ohněte označenou oblast zcela dovnitř a konstrukci opět zavřete.

Krok 11: Papír je nyní opět na stole. Otočte střední část zcela doleva. Poté sklopte špičku směřující doprava k ose. Otevřete záhyb a zamkněte také střední část. Nyní stiskněte pravou stranu zcela naplocho, podél právě složené čáry. Nyní sklopte horní špičku dolů.

Krok 12: Krok 1 opakujte také na levé straně. Anděl by teď měl být před vámi:

Krok 13: Nyní jsou křídla origami anděla složena. Chcete-li to provést, zatáhněte za pravý bod doprava a ohněte dovnitř proti přehnutým čarám tak, aby křídlo směřovalo vodorovně doprava.

Krok 14: Opakujte postup od kroku 13 na levé straně.

Krok 15: Nyní rozložte pravé křídlo a sklopte jej, abyste získali širší diamantový povrch. Tento postup opakujte také pro levé křídlo.

Krok 16: Otočte pijavici na zádech. Veďte tento roh dovnitř, otevře se křídla. Potom stiskněte tuto část naplocho. Tento postup opakujte také na druhé straně.

Krok 17: Sklopte nyní dva hroty, které vypadají níže, velkoryse dozadu. Potom skryjte tipy jejich složením dovnitř.

Krok 18: Poté sklopte vrcholy křídel trochu diagonálně dolů. Tvar křídla pěkně kolem.

Krok 19: Poté se hrot hlavy trochu zakroutí dolů.

Krok 20: Nakonec složte origami anděla znovu do středu. Pokud jste udělali vše správně, mělo by to nyní stát samo o sobě. Hotovo!

Video Tutorial

Pokud hledáte jiné kreativní origami návody, měli byste se blíže podívat na tyto příspěvky:

  • Origami kočka
  • Origami tulipán
  • Origami srdce
  • Origami ryby
  • Origami motýl
Fold Christmas Star - 5 nápadů pro tvorbu
Dýňová semínka suchá - je to tak snadné